Jump to content

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

lud si. ako ovo pročita spasa nam nema.

računam da ne čita pomno. ipak, nije ovo jelovnik.

 

možemo promeniti naziv topika, just in case, da obezbedimo tajnost i slobodu misli. npr. Poslastice od brokolija 2016/2017

Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • Kreator

    532

  • ZokiAsov

    233

Kladionicari pisu da ste potpisali Djurdjevica.

 

edit: vidim da je i Markoss napisao tamo jos pre njih tako da je info pouzdan.

Edited by katamaran
Link to comment

uklapa se, teža povreda, nije igrao duže, bez ugovora, verovatno nije spreman....doduše nisu ni ovi što su već tu, tako da to nije problem

Ne znam sto su ga kupovali? Da je bolji od bizinova i djurdjica pa ajde. Ovako jos jedan krsh centarfor koji je dao 3 gola u zadnje dve godine.

Nije mi jasan ovaj potez nikolica. Jedino da mu je menadzer stojic ili onaj JSO kriminalac pa da shvatim.

Link to comment

Nije Djurdjic toliko los koliko trenutno izgleda, treba mu gol, vidi se da igra pod velikim pritiskom. Juce je solidno poceo, imao je lepu asistenciju za Mihajlovica.

 

 

Inace za Teleoptik je potpisao Partizanov Montela Bogun

Edited by El Patron
Link to comment

Nije Djurdjic toliko los koliko trenutno izgleda, treba mu gol, vidi se da igra pod velikim pritiskom. Juce je solidno poceo, imao je lepu asistenciju za Mihajlovica.

 

 

Inace za Teleoptik je potpisao Partizanov Montela Bogun

 

Pazi, ja sam siguran da je Đurđić sasvim solidan napadač. Ali....ima tu više stvaroi koje njemu ne idu u prilog a verujem da neće ni ovom đurđeviću. Prvo i osnovno - nemamo kvalitetnu desetku, novog "moreiru". Zatim, parnjak u napadu sanjim (a on sam kaže da tako najbolje igra) je božinov koji je spor i nizak, ne odvlači mu protivničke fudbalere. Takođe mu ne ide u prilog strahovita sebičnost krilnih fudbalera, a najviše mihajlovića. Kažeš juče je asistrirao za mihajlovića.Da, video sam to, sasvim solidna asistencija.Ali zar ne bi trebalo da bude obrnuto u većini slučajeva. Ovo nije opravdanje, morao bi i on više da se izvlači, traži loptu kad već vidi da je slaba valjda od ofanzivnih saigrača.

 

Ofanzivni vezni su nam prilično spori i bezidejni.Tu prednjači Radović. Radović i Ilić ne mogu zajedno, to je previše očigledno.

 

Što se t

Link to comment

Ivica strikes again

 

http://www.mozzartsport.com/vesti/iliev-verujem-da-je-svlacionica-bojkotovala-tomica-pojedince-sve-zanima-samo-ne-kako-igraju/144133

 

Ocigledno je odlicna atmosfera u svlacionici pa je Ivica iskusno resio da je dodatno popravi pljuvacinom preko Jokse

 

jer su pojedini igrači, pobesneli kad su čuli koliko zarađuje Brazilac Leonardo (510.000 evra godišnje)

 

ima se, moze se  :thumbsup:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...