Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • Kreator

    532

  • ZokiAsov

    233

Posle sam pogledao drugi gol i video sam da nije on pogresio nego Milenkovic. 

Balazic je sve ukupno ove zadnje 2-3 utakmice zasluzio klupu, a Milenkovic treba da igra pre njega jer je mladji i bolji.

Mislim da je Ostojic trenutno najbolji od svih stopera koje imamo.

Tesko da ce Balazic na klupu jer mi deluje da ga Nikolic gotivi, kao i Radovica i Djurdjica kojeg je hteo da dovede u Olimpiju.

:blink: ajde za babovica i da te razumem, ljubav ume da bude slepa, al' ovo je jedna od najludjih stvari koju skoro procitah.

jbt, jednog netalentovanog i pre svega bezmudog kiksaru, koji nas je kostao na desetine primljenih golova i izgubljenih bodova, te kidanja zivaca svima nama koji smo primorani da ga gledamo, da proglasis najboljim stoperom je, cak i u ovom sastavu, maltene sumanuto.

 

ti stvarno kao da nisi gledao poslednje meceve, u vezi komentara za balazica posebno - covek se iskida po celom terenu i cak i da/kad pogresi, ne mozes mu zbog prethodnog zameriti (nesto slicno evertonu danas) - prosto vidis da je dao sve od sebe tih 90 minuta. ostojic nema peti deo neke sportske drskosti ili takmicarskog duha koje slovenac poseduje.

 

milenkovic je sveukupno zasad odlican, ako unapredi tehniku moze da izraste u sjajnog igraca.

 

radovic i djurdjic su totalni promasaj zasad - cak ih je i nikolic indirektno prozvao posle mece rekavsi kako nam je napad bezopasan i da se i dalje radi na selekciji. pridodao bi im i vlahovica od koga igrac nikada nece biti.

 

da dodam da je saranov u ovih nekoliko meceva sveukupno zasluzio da konacno popase klupu.

Link to comment

Ma nije to taj Ostojic. Taj je otisao iz Partizana, a sad je dosao Ostojic iz Čuke.

 

Jako je losa selekcija. Nama treba brdo igraca.

Edited by Godfrey
Link to comment

Klasična Bjekovićeva škola, prvo divljački napad i izliv mržnje a onda usiljeno "Nisam ni morao ovo da radim ali kao dobar pravoslavac..." izvinjenje.

Link to comment

Dobar je Saranara , samo ga jebe to izletanje. Kad treba da istrci on obgrlili liniju, kad ne treba lobuju ga  dok bleji na pet metara ili istrci ko budala i promasi loptu. Za njega je apsrogenis nojer jebeni, jebo mu terzic tetku u slezenu dabogda.

Link to comment

ako ne pogreši on, pogreši gogua. ako ne pogreši gogua, pogreši balažic. ako ne pogreši balažic onda nemoć u napadu - prepotentni mihajlović koji je odavno zaslužio klupu, radović koji ne donosi nikakav kvalitet, đurđić koji je često nevidljiv u napadu itd....sama činjenica da nama OPET igra saša ilić dok ne umre i da smo kupili 1234 fudbalera i opet ništa nismo uradili, govori da je ovo jedna velika propast u kojeg nas je uvukao nesposobni dvojac tomić/iliev.

 

jebo nas kup da nas jebo i nečačkanje uprave. tada je to trebalo sve najuriti, sad je već kasno biće -9 bodova.

 

nama treba kompletan remont : normalan golman - stabilan štoper - kvalitetan ofanzivni vezni koji igra u oba pravca i koji treba da bude normalno plaćen - kvalitetan centarfor razbijač.

 

ovo je sve mućni pa prospi. nikolić može ovo da vrti, rotira, premešta, kažnjava, ali je činjenica da iz ove skupine od 30 fudbalera ne možeš izvući 11 koji imaju kvalitet da igraju normalno, i da otresu recimo taj spartak kao slinu je frustrirajuća.

 

edit: uostalom ovo izgleda uviđa i nikolić, ako je ova izjava tačna:

 

Николић: Неки су играчи лимитирани и са њима морамо да се растанемо

 

- Нисмо заслужили да изгубимо. Или, можда баш и јесмо јер смо се понашали на терену катастрофално, као да је у питању нека селекција младих играча, не озбиљан професионални тим. Много смо грешили и због тога ми се и чини да можда нисмо заслужили да изгубимо, али кад се све сабере и одузме, Спартаковој победи заиста нема приговора.

 

Партизанов стратег је затим наставио још одлучније:

 

- Тешка је ситуација, очекује нас много посла. Ми се такмичимо, али паралелно с тим правимо селекцију да бисмо видели ко јесте, ко није за Партизан. Очигледно је да су неки играчи лимитирани и да са њима морамо да се растанемо. Ако буде потребно, уместо њих ћемо шансу пружити млађима, онима који нису лиценцирани.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Ono što Nikolić kaže znači u prevodu da nemamo tim, nemamo igru, izvršili smo lošu selekciju, loše odradili prelazni rok, a ono igrača što imamo je loše fizički pripremljeno. Ili kraće, uopšte nismo u mogućnosti da igramo takmičarske utakmice. A moramo pošto je sezona počela. Ne treba biti previše mudar pa izvesti zaključak o jedinom mogućem ishodu.

 

Trener je u situaciji da selekciju igrača vrši u sred avgusta, što bi bilo kasno sve i da prvenstvo počinje u septembru. On ako išta napravi od ovoga, treba da uđe direktno u legendu. To samo na filmu ima, da trener preuzme neku razuzdanu gomilu nespremnih poluigrača i da završi sezonu sa nekakvom titulom ili bilo kakvim uspehom.

 

Jedina okolnost koja mu ide u prilog jeste kvalitet protivnika u ligi. Da je u pitanju iole ozbiljna liga bili bi poslednji sa gol razlikom -20.

Link to comment

Pito sam skoro al mi niko nije odgovorio, pa sam izguglao. Ladno je drogirani ilijev manje od godinu dana na funkciji SDa, a sjebo vas je ko da je vec 5 sezona tu... Covek je bukvalno odradio veliki posao.

Edited by Bright Billy
Link to comment

Klasična Bjekovićeva škola...

which reminds me, vreme je za neke promene ;)

 

u vezi nikolicevih nastupa, prati covek ppp definitivno, sve ono sto je ovde vise puta reciklirano, a sto niko od prethodnih trenera poslusnika nije smeo ni da pomene, prepotenko bez puno ustezanja ponavlja par nedelja unazad. za pocetak - dovoljno, bar neko priznaje da imamo problem.

 

u vezi ovoga za radovica i ilica zajedno, cini mi se i da on to vidi, ali da su sve druge, trenutno raspolozive, opcije - jos grdje. ovo je, igracki, jedan od najslabijih sastava u istoriji kluba :(

Link to comment

ako su igrači nespremni a tim loše selektiran nebitno je ko će s kim da igra ili pored koga, ishod će biti isti.

 

svaka sezona sa ovom upravom donosi nova čudesa. probijaju se limiti i ruše granice. ne bi me čudilo da sledeće, ako ne već i ove sezone, ispadnemo iz lige ili tako nešto. ne sumnjam da bi Vazura rekao da opstanak u ligi nije ni bio cilj. na kraju krajeva Evropu možemo igrati kao pobednici kupa, pa makar i iz beogradske zone.

Link to comment

ne sumnjam da bi Vazura rekao da opstanak u ligi nije ni bio cilj. na kraju krajeva Evropu možemo igrati kao pobednici kupa, pa makar i iz beogradske zone.

lud si. ako ovo pročita spasa nam nema.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...