Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

ne znam... da se igram menadzera prebacio bi na 3-5-2 pa da vidimo ovako ne ide, al stvarno bedno smo primili oba gola.

 

 

gledam vuleta cele sezone, uzasno se trudi al je jalov do zla boga. nista od njega se ne desava. NISTA.

Edited by Azdaja
Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • Kreator

    532

  • ZokiAsov

    233

Au, kakav drugi gol... Da smo mi nekom ovako dali vi bi tri meseca pricali da je utakmica namestena.

 

Ispade da ovaj rus nije tolko los trener...

Link to comment

Nikolicu jebo te Balazic. Daj kiksaru Goguu ili Ostojica samo da ne gledam ovog. 

Saranov takodje, daj Celavog cigana na gol. 

Kod prvog gola kardinalni kiks je napravio Everton a kod drugog u boljoj poziciji da izbije loptu je bio MIlenkovic ...

Edited by Geo
Link to comment

Au, kakav drugi gol... Da smo mi nekom ovako dali vi bi tri meseca pricali da je utakmica namestena.

 

Ispade da ovaj rus nije tolko los trener...

 

Samo nekom ko prvi put gleda fudbal bi taj gol izgledao kao da je pustio golman Spartaka.

Ma zajebali su i Everton kod prvog i Leonardo kod drugog, ali veliki krivac je i sporac Balazic o Saranovu da ne pricam.

Edited by El Patron
Link to comment

Nije krivlji za ovaj gol od Milenkovica, ali je slabiji igrac od njega, stariji, a nece ni ugovor da produzi. Zato on treba na klupu.

Covece , covek krenuo na loptu(bio u najboljoj poziciji) i stao,  zajebao i Balazica i golmana ...  i tebi sada glavni krivac Balazic koji se barem potrudio da nesto uradi tu ?!

Link to comment

I napisao sam da nije Balazic vise kriv od Milenkovica i Saranova, samo zbog nekih drugih stvari je zasluzio da ide na klupu.

Milenkovic je odlicno igrao protiv javora i cukarickog tako da mu ovu glupost oprastam zbog godina. 

I celavi prepotenko umesto da pusti Leonarda umesto Radovica koji ne moze da izdrzi duel glumi nesto, ubacuje Alena koji je 2 puta gori i od ovakvog Mihajlovica koji nije u formi.

Edited by El Patron
Link to comment

Nikolicu jebo te Balazic. Daj kiksaru Goguu ili Ostojica samo da ne gledam ovog. 

Saranov takodje, daj Celavog cigana na gol. 

 

Samo nekom ko prvi put gleda fudbal bi taj gol izgledao kao da je pustio golman Spartaka.

Ma zajebali su i Everton kod prvog i Leonardo kod drugog, ali veliki krivac je i sporac Balazic o Saranovu da ne pricam.

Ovo si pisao, a covek odigrao sasvim korektno i nije kriv ni za jedan gol ...

Link to comment

Posle sam pogledao drugi gol i video sam da nije on pogresio nego Milenkovic. 

Balazic je sve ukupno ove zadnje 2-3 utakmice zasluzio klupu, a Milenkovic treba da igra pre njega jer je mladji i bolji.

Mislim da je Ostojic trenutno najbolji od svih stopera koje imamo.

Tesko da ce Balazic na klupu jer mi deluje da ga Nikolic gotivi, kao i Radovica i Djurdjica kojeg je hteo da dovede u Olimpiju.

Edited by El Patron
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...