Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

Ja se ne secam da je Bozinov imao takvih ispada, a Stevanovic jeste bio sebican dosta puta. 

Ja mu licno nisam previse zamerio sto nije dodao Evertonu ili Djurdjicu, vec sto je dozvolio da ga onaj izblokira.

Da je dodao velike su sanse da bi ovi promasili. Jeste zajebao, al je juce bio medju boljima, mogao je da ima 2-3 asistencije iz prekida, + precka i ova glupost.

 

https://www.youtube.com/watch?v=P-7Q8UPJNi4

Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • Kreator

    532

  • ZokiAsov

    233

Vece su sanse da on da gol tako sto ce predriblati jos dva igraca i ponovo golmana, nego da je neko od ove dvojice sutirao na totalno prazan gol? Necu gotivim jer je jedini ozbiljan potencijal u ovom sastavu, ali ovakve stvari stete ekipi i njemu samom najvise ...

Link to comment

Napisao sam to zato sto su u pitanju Djurdjic koji trenutno ne moze vola da ubode i Everton koji je slab u ofanzivi.

Dok je sa druge strane on novi santrac. Jel decarac, uopste, dao dvocifren broj golova?
Link to comment

Ako se racuna ponisten cist protiv Zvezde onda jeste.

Everton nije normalan, igra kao lud, a smejali su se neki kad ga je Iliev hvalio. Od Bozinova nisam gledao veceg kralja u Partizanu, najvise se radujem kad on da gol.

Link to comment

Stvarno smo ubili sa Evertonom mislim da će i Leo da bude na tom nivou, avaj kasno.

 

Boža ubica, pominju još jednog napadača ali zaista ne vidim smisao toga...

Link to comment

Upisao se Leonardo danas protiv Teleoptika, pored njega strelci jos Radin i Djurickovic u pobedi 3-0.

Pise Mocart i da su Jankovic i Gogua poceli da treniraju.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...