Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • Kreator

    532

  • ZokiAsov

    233

Kako smo do sad igrali, ovo je bilo odlicno.

 

Na dan kad se resimo Brasnjavog i onog malog radovog govanca, Grobari s foruma imaju pice od mene.

Link to comment

Kako smo do sad igrali, ovo je bilo odlicno.

+1

 

 

da se ne zaboravi da smo greskom linijskog osteceni za potpuno regularan djurdjicev gol.

 

po izlasku kapitena potpuni raspad neke smislenije igre na protivnickoj polovini.

 

everton  :Hail:

Link to comment

Bio na JNA , prvo poluvreme dobro  (igra ima glavu i rep), przenje na istoku (kupiti vodu ili sok je nemoguce misija + ti nedozvoljavaju da izadjes na poluvremenu i kupis negde) ... U drugom pored mene seo debeli Dzile, pa sam vise slusao njega nego pratio utakmicu ;)  Sve u svemu, po meni ovo vec lici na neki smisljeni fudbal i bice to jos mnogo bolje kada(ako)se uklopi Leandro ...

 

p.s. Balazic vs Gogua , nebo i zemlja... 

Link to comment

ono što smo mogli videti mi iz drugog razreda - preko tv-a, strimova, je da ovo sada deluje mnogo pristojnije, bolje u odnosu na mandat tomića. milenković je sigurniji od gogue i balažica, a balažic deluje kao sigurniji/manje rizičan štoper od gogue. jedino što mu zameram mnogo oštrih startova, rizikuje stalno crveni. ali da manje ispada nego obično to stoji. stvarno šteta što milenković pored sebe nemma nekog iskusnog solidnog štopera da još nešto nauči, ali iovako zelen je bolji od obojice.uglavnom, odbrana je delovala prilično sigurno i za svaku je pohvalu.zaboravih miletića koji je opet pokazao zašto mora igrati pre bogosavca. snažan i siguran u odbrani, doduše bez ogromnoh ofanzivnih svojstva, ali i to je dovoljno za mesto koje igra.vulićević - takođe sve bolji i sigurniji. sredina nam je popustila čim je starac fočo izašao napolje :( brašanac je opet mnogo grešio na sredini što i nije novost. iskreno se nadam da će uspeti da se proda - dosta je bilo.

 

ovo je stvarno sramota da nismo mogli da nađemo adekvanu zamenu za njega (sašu ilića), ali zato smo kupili 100 ofanzivnih krila.

kad već pričam o krilima, delovalo mi je da nikolić pokušava da od alena stevanovića napravi organizatora igre..mnogo se muvao po sredini..

mihajlović - deluje mi kao da je dobio mig od uprave da se ponaša ovako sebično i bezobrazno. moraće da ga nikolić prevaspita i da mu skrene pažnju da se onakav sebidžluk neće tolerisati. za to je najbolja klupa - čim se janković oporavi.

božinov je opet dokazao da je ovakav mali, spor ipak doktor za ove naše oranice. đurđić je danas napokon zaigrao pristojno - dao je i lep REGULARAN gol koji su nam sudije poništile.Odvlači pažnju u 16m i na taj način olakšava posao i boži. 4-4-2 sa varijacijama se ipak pokazala kao dobitna. pa ipak, neophodan nam je jedan kvalitetan centarfor - razbijač, mislim da je i nikolić već javno pričao o tome i vrši pritisak na upravu da mu to nabave.

 

sve u svemu za ovkvu situaciju u kakvoj jesmo, ovo je sasvim ok, čeka se reprezentativna pauza i da u tom dvonedeljnom periodu nikolić odradi neke "mini pripreme" i da uđemo još spremnijiu dalje utakmice.

Link to comment

tuta za sada izmislio fudbal za djurdjica.

 

 

kako bolje igramo kada imamo TRENERA!  čuka nijednu šansu nije stvorila do sada.

 

 

još da smo ga imali pre mesec dana...

Link to comment

sabanske osobine mu sve vise izlaze na povrsinu.

pogledao apsolutno nije na desnu stranu, o promeni polozaja tela za eventualni pas levom nogom da se ne prica.

tipican djilkoski stajl uz konstantnu nadrkanost i psovanje svega i svacega na terenu.

kako dzordz lepo napisa iznad - nema mu boljeg leka od klupe.

Link to comment

sabanske osobine mu sve vise izlaze na povrsinu.

pogledao apsolutno nije na desnu stranu, o promeni polozaja tela za eventualni pas levom nogom da se ne prica.

tipican djilkoski stajl uz konstantnu nadrkanost i psovanje svega i svacega na terenu.

kako dzordz lepo napisa iznad - nema mu boljeg leka od klupe.

 

ima leka, još na pripremama se videlo koliko ga boli kurac, trebao je neko iz ekipe da mu lupi dva šamara i da mu objasni da to što je odigrao dobro najnebitniju polusezonu u istoriji kluba ne znači da je marsijal

Edited by theanswer
Link to comment

Sve treba rasprodati i poslati na klupu. Nek igraju samo oni sto namestaju telo tako da dodaju saigracu. Nema veze sto bi uganuli nogu i usinuli ledja kad bi samo pomislili da naprave onakav potez.

Link to comment

Sve treba rasprodati i poslati na klupu. Nek igraju samo oni sto namestaju telo tako da dodaju saigracu. Nema veze sto bi uganuli nogu i usinuli ledja kad bi samo pomislili da naprave onakav potez.

+1

apsolutno

 

zaličiće ovo na tim

bar na ono što smo igrali ovde protiv poljaka

Link to comment

mihajlovic je bez sumnje potencijal, verovatno i najveci u ovom sastavu, al' je problem sto ce samo na tome i ostati ukoliko nastavi ovako.

 

pri rezultatu 1:0 za nas, u kontri gde mu se dva saigraca lepo otvaraju, zabija glavu kao obicno june i od momenta kada prelazi golmana svi na stadionu vide da je resio da da gol. dakle, u istom momentu pokazuje da li ogranicenost ili neznanje, nije ni bitno, problem je sto umesto da dodjemo do laganih 2:0, potpuno nepotrebno stvara/produzava nervozu sto u nasem timu (videti samo bozinova i evertona na snimku), sto medju navijacima.

 

provlacicemo se sa slicnim glupostima u domacem prvenstvu, o bilo cemu drugom moci cemo samo da sanjamo dok ovakve stvari ne svedemo na minimum.

 

btw, mihajlovic je ovde samo primer zbog konkretne akcije sinoc - alen i bozinov su prosle godine imali barem 10ak slicnih ispada. videcemo dal' ce se nesto promeniti po tom pitanju dolaskom nove struke.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...