Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Srnic je uzasno los a i Petkovic nista bolji.  S leve strane Ruiz i Rile kao da su se prvi put sreli.  Rile kao da nikada nije igrao napred, ne pokusava da se probije, centrira i striktno igra odbranu.  Doduse u odbrani nije los, meni najbolji od sve cetvorice odbrambenih.

Link to comment
  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

То што је играо за репрезентацију никако не гарантује да мора да познаје правила ове племените игре  :isuse:

Nije se bavio fudbalom jedno 4-5 godina pa zaboravio.

 

Sve mirise na kiks, kombinovan tim, ekstra motivisan povratanik u elitno drustvo, prazan stadion, za par dana daleko bitnija tekma koja je svima u mislima

 

Uzece mi komsa pare  :cry:

Link to comment

   Zajebah se, do iksa nećemo dobaciti pa sve da se do utorka igra. Ova ekipa bi se borila za plej-of, ne znam kako je Grof zamislio da dobije večeras kad je Kataija, Donalda i Kangu ostavio na tartanu. Ne može ni Lučo da šutne slobodnjak. Sad će da uđu Mouče i Hugo i statiraće u kukuruzu jer neće imati ko da im doturi loptu. Srnić nije dao gol od decembra prošle godine, a realizacija mu je bila jedini kvalitet, uz čuvenu obaveznu igru. Poletanović je nestao u 15. minutu. Sikimić...

Link to comment

Imas visokog igraca u spicu i naravno niko da ubode krsten centarsut. :sleep:

 

Jedini centarsut koji bi Sikimic dohvatio je ako ga neko napuca loptom direktno, covek je nekretnina u sesnaestercu Krusevljana.

 

Nadam se da sada i "dilema" Kanga - Plavsic vise nije tema. Nebo i zemlja.

Link to comment

Nece biti totalni kiks jer koliko god da grese, trude se, jurcaju i pokusavaju nesto da urade.  Ugurace nekako gol do kraja za 1-1.  Ocekujem Moucea u 2. poluvremenu verovatno umesto Ruiza kome je dusa u nosu.  Doduse bilo bi bolje da udje mesto Srnica ali s obzirom na Ruizovu kondiciju, morace njega da menja.

Link to comment

Potpisao bih  0:3 kad bi to znacilo da necemo vise gledati Lukovica i Sikimu. 

 

edit: sorcic na poluvremenu popravlja utisak  :wub:

Edited by katamaran
Link to comment

Srnic je uzasno los a i Petkovic nista bolji.  S leve strane Ruiz i Rile kao da su se prvi put sreli.  Rile kao da nikada nije igrao napred, ne pokusava da se probije, centrira i striktno igra odbranu.  Doduse u odbrani nije los, meni najbolji od sve cetvorice odbrambenih.

 

Ristic je Tejic fudbalskog kluba, igra kao po kazni. Dva puta je imao auto-put pred sobom i Ruiz je morao da vrati loptu jer je Velikom Riletu bilo ispod casti da povuce pored aut linije. Za odbranu se slazem, dva puta je bas fino otresao telom onog crnca u napadu Napretka.

Link to comment

Ja znam da je Srbija nesrecna zemlja i da ljudi sve gledaju sa puno cinizma, negativizma i pesimizma.  Ali ne mracite pre kraja utakmice.  Sacekajte kraj a do tada zagrevajte pljuvacne zlezde.

Link to comment

Nije se bavio fudbalom jedno 4-5 godina pa zaboravio.

 

Sve mirise na kiks, kombinovan tim, ekstra motivisan povratanik u elitno drustvo™, prazan stadion, za par dana daleko bitnija tekma koja je svima u mislima

 

Uzece mi komsa pare  :cry:

 

Видео сам шта си писао него нисам хтео да ти стајем на муку.Остаје ти да се надаш да комша неће да ти узме паре као што ти њему ниси планирао. Јел дао он бар теби Х па да се можда и понадаш да можеш да се извадиш?  :naughty:

Link to comment

Jedini centarsut koji bi Sikimic dohvatio je ako ga neko napuca loptom direktno, covek je nekretnina u sesnaestercu Krusevljana.

 

Nadam se da sada i "dilema" Kanga - Plavsic vise nije tema. Nebo i zemlja.

To sam i mislio. Pravo u vugla, mozda i postigne pogodak. :D

Link to comment

Ma dacu mu definitivno. Ako ubode Napredak na Marakani zasluzio je.

 

Jos je dosao posle desetak minuta da ponistava opkladu jer mu neko rekao da nema sanse da dobije Napredak  :lol:

Link to comment

Ristic je Tejic fudbalskog kluba, igra kao po kazni. Dva puta je imao auto-put pred sobom i Ruiz je morao da vrati loptu jer je Velikom Riletu bilo ispod casti da povuce pored aut linije. Za odbranu se slazem, dva puta je bas fino otresao telom onog crnca u napadu Napretka.

Ne znam da li je Riletu ispod casti da povuce ili nema samopouzdanje.  Lici na beka iz vremena 1950-1960-ih..

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...