Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Katai u januaru moze da potpise bez obetecenja tako da je sada manje vise daj sta das. Bolje i 3 miliona nego kao Darko Lazovic.  A da je malo, malo je.

Link to comment
  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kataijeva vrednost u ovom momentu jeste tu nekih 3 miliona iz različitih razloga, koji su navedeni. A on jeste klasa, koju Zvezda ne može da nadoknadi.

Link to comment

Danas mediji najavljuju ekipu bez Ibanjeza, Vieire, Moucea, Cvetkovica, LeTaleka,a sa Sikimicem, Plavsicem, Petkovicem i mozda cak i Risticem i Ruizom.

Mozemo imati ukupno 6 stranaca(igraca koji nemaju nase drzavljanstvo). tako da tim protiv Valete i tako ne bi igrao.

 

Poslato sa Asus tableta ili Lumia 830

Edited by Milosh76
Link to comment

Budalastina, ovom timu je neophodno uigravanje, jedna eventualno dve promene bi bile podnosljive(u utakmicama protiv napretka i ludogoreca)

Link to comment

Kao sto pgb kaze, ne treba previse tumbati tim.

Napredak treba napasti sa timom kakav misli i u Razgrad.

Najveca mana tima je neuigranost.

Link to comment

Spisak licenciranih za SuperLigu: http://www.superliga.rs/klubovi/crvena-zvezda/igracki-kadar

 

Nema: Mitchella, Miloševića, Andrije Lukovića, Babunskog, Avramovskog, Gavrića, Jovovića, Orlandića, Ilića...

 

Ne znam pravila prijavljivanja, verovatno ćemo biti u mogućnosti da naknadno prepravljamo spisak.

za prvih pet sa pocetka spiska mi je iznenadjenje stovih nema. Na gavrincu sam zaboravio. Koliko mi uopste imamo igraca? rekao bih preko 30
Link to comment

Konacan spisak je do 1.9. dotle cemo i prodavati i kupovati igrace

Ipak ce dosta promesati ekipu

 

Kahriman - Petkovic, Fibel, Lukovic, Ristic - Le Talek, Poletanovic, Ruiz, Plavsic, Srnic - Sikimic.

 

Klupa: Supic, Rendulic, Cvetkovic, Andjelkovic, Babunski, Mouce, Vieira.

Edited by Milosh76
Link to comment

Konacan spisak je do 1.9. dotle cemo i prodavati i kupovati igrace

Ipak ce dosta promesati ekipu

 

Kahriman - Petkovic, Fibel, Lukovic, Ristic - Le Talek, Poletanovic, Ruiz, Plavsic, Srnic - Sikimic.

 

Klupa: Supic, Rendulic, Cvetkovic, Andjelkovic, Babunski, Mouce, Vieira.

 

     Kako sad Babunski kad na Posrbičinom spisku nije licenciran?

Link to comment

Pitanje za sajt Superlige.

 

Mene su ipak iznenadili Anđelkovićem. Umesto da bude Milošević na klupi, Anđelković je dobio prednost.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...