Jump to content

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

Daj Vasicu nemoj da pocinjemo, molim te...

Па нема шта да почињемо, ове године је било исплаћено све осим једне последње плате. То није сметало никоме толико осим Вијери који је пробао да некако уцени клуб да га пусти у Марсеј. Тај део јесте некоректан. Ја лично бих га одмах продао уколико је Марсеј изашао са понудом.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Ali Parker je od januara prosle godine nas igrac, mozda se tu nesto nakupilo dovoljno da nas kurcuje a da mi sutiranjem u dupe istog rizikujemo jos 1 tuzbu.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Pitanje je koliko su plata njemu isplatili. Znajući ljude u klubu nisu ostali dužni ni jedni ni drugi. Verovatno jedini način da ga se oslobodimo je da neko poželi da preuzme naše obaveze, ali od toga verovatno nema ništa.

Link to comment

Parker kao i ostali igraci ima vrlo efikasan mehanizam da osigura da bude isplacen - licenca. Blazo rece da se Vieir ni ne duguje plata nego premije.

Link to comment

Pa obicno su premije jedno 100x vece od plate.

 

Premija za titulu. Za to imaju rok do avgusta da je isplate. Jedino što Raosavljević nije saopštio, da li mu je sve isplaćeno pre ili posle pobune.

Link to comment

Uhvatio nocas Dzaju na N1, lebe mekani sta covek prica. Kao ona scena u Kumu i pozivanje na 5ti amandman.

Cosic bio bas tanak, ovaj mu se izmigoljio kao sapun kod svakog pitanja.

Link to comment

ne znam vise kome dzaja moze da bude interesantan za slusanje. price iz staaaarih vremena odavne su ispricane, bilo vezano za igracku karijeru ili bari/tokio, u poslednjih 25 godina nema nikakve rezultate, a o onome sto bi nekoga eventualno moglo da zanima sigurno nece pricati. menjam kanal kada god vidim da negde daje nekakvu izjavu

Link to comment

citam da nam u toku ove nedelje stize kontigent od cak 7 fudbalera - ruiz, kanga, mitrovic, poletanovic, lukovic, djurdjevic, vucicevic. nadam se da je terza obezbedio dovoljno veliki magacin. ja za vikend sastavio tri tima, al bice tu materijala i za cetiri ako se malo nategne i pridodaju omladinci

Edited by Nikodije
Link to comment

Bitno da onaj prvi bude jak i uigran...

 

Kahriman - Petkovic, Mitrovic Fibel Ibanjez - Donald LeTalek - Ruiz, Kanga, Katai - Vieira...

 

Kad odu Petkovic, Ibanjez, Katai i Vieira najkasnije do januara, Imacemo Kahriman(Manojlovic) - Stojkovic(ako ode Petkovic) Mitrovic Fibel Milosevic - Donald LeTalek - Ruiz Kanga, Srnic - Djurdjevic... a mozda dodje jos neki ubica™ do kraja prelaznog roka.

 

Oba tima su sasvim dobra, pogotovo sto cemo na klupi imati dosta kvalitetnije igrace nego proslih sezona.

Link to comment

Lik iz Mersine, ispali iz Turske prve lige, on treba da dobije papire i da dodje kod nas. Igrao je u Radu cini mi se... Kazu dobar stoper.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...