Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Nema potrebe, Kanga je ofanzivni vezni, a Katai je vise krilo... A ocekuje se da ce Katai biti prodat do kraja prelaznog roka

 

Poslato sa Asus tableta ili Lumia 830

Link to comment
  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

Кад се огреши о клупску дисциплину, казна да му зује уши, и тако док му не досади или не одради уговор. Ако дође овај Канга, да продамо Катаија?

 

U civilizovanom svetu te kazne su propisane ugovorom. Do Gledića to ne dopire, naopako.

Link to comment

Sta je to civilizovan svijet? Puni li to stomak? Mi krademo, otimamo, varamo, zajebavamo ne bi li prezivjeli. Molim da te civilizovane predloge ostavljate za drustva gdje je prosjecna plata veca od 1000€.

Link to comment

U kolko sati je žreb sutra

U toku prepodneva se odredjuju podgrupe, a u 12 je zreb. Imas link na posebnoj temi "Zvezda u Evropi"

 

Poslato sa Asus tableta ili Lumia 830

Edited by Milosh76
Link to comment

U civilizovanom svetu obe strane poštuju odredbe ugovora-a mi osnovnu odredbu ne poštujemo odavno.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

U civilizovanom svetu obe strane poštuju odredbe ugovora-a mi osnovnu odredbu ne poštujemo odavno.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

?

Коју?

Link to comment

dobili smo grupu i potencijalnog protivnika

 

Norkoping (Švedska), Krusajders (Severna Irska), Dandalk (Irska), SJK (Finska) i pobednik meča 3 iz prvog kola kvalifikacija.

Link to comment

dobili smo grupu i potencijalnog protivnika

 

Norkoping (Švedska), Krusajders (Severna Irska), Dandalk (Irska), SJK (Finska) i pobednik meča 3 iz prvog kola kvalifikacija.

i pobednik meca 1 iz 1. kola kvalifikacija.

 

Usralo nas za sve pare sa  ovom podgrupom!

 

edit: Ima 2 teme... bezveze.

Edited by Boza_zvani_Pub
Link to comment

Da isplacujemo zarade.

Зараде се ове године исплаћују. Понекад касне, али то није наша специфичност, има тога у Шпанији, Португалији, Италији, Грчкој, Турској...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...