Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

Treba uciti pregovaracke taktike od komsiluka. Koliko juce Fofi je dobio offer he couldn't refuse pa je oprostio sva dugovanja. Ovom nasem je malo 50% nego bi hteo sve pare + papire.

Link to comment

I mene zivo zanima. Onaj oprasta pare koje je zaradio a ovaj nas nece da oprosti ni pare koje bi tek trebalo da zaradi. Ocigledno su Vucela i Rajo tvrdji pregovaraci od Terze.

Edited by katamaran
Link to comment

Parker izgleda hoce ceo ugovor da bi pristao da odjebe

 

http://www.butasport.rs/fudbal/najslabiji-zvezdin-stranac-parker-nece-da-popusti/

 

Onda ga zadrzati do isteka ugovora nek bar zaradi pare koje hoce. Usput ga drasticno kaznjavati za svaku mogucu glupost koju napravi a pravi ih redovno.

 

Umesto da smo lepo uzeli pare koje su nam dugovali za Maksimovica neko je smislio cunnig plan pa je ulupao oko 500k u ovoga :isuse:

 

ideja kao ideja je ok ali uopste nije skautiran. Znalo se da je dileja jos pre nego sto je dosao.

Niko ih nije tukao po ušima da potpisuju Parkera. Greške se plaćaju, nije ovo fm da iz početka učitaš igru ako si negde zasrao.
Link to comment

To stoji. Daleko je krivlji od njega onaj koji ga je potpisao.

 

Ovaj me nervira zato sto je totalno neprofesionalan a ne pristaje ni na kakav kompromis kod raskida. Ako mu je zinulo dupe da dobije zadnji cent iz ugovora onda nek vala sedi do zadnjeg dana istog. Klub se tim ugovorom obavezao da mu isplati odredjenu kintu al se i on obavezao da postuje odredjena pravila ponasanja. Ne znam koliko su ga (i da li su uopste) kaznjavali zbog dosadasnjih bezanja u Englesku jer mu je tako dunulo al mi je neverovatno da to nije dovoljno za raskid na njegovu stetu.

Link to comment

Кад се огреши о клупску дисциплину, казна да му зује уши, и тако док му не досади или не одради уговор. Ако дође овај Канга, да продамо Катаија?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...