Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

IAko je prekrsio neko klupsko pravilo nesumnjivo ce biti kaznjen. Nisam nigdje procitao nista na tu temu, tako da pretpostavljam da je izostao sa prozivke uz dogovor sa klubom, ali u svakom slucaju, ima pravo da se buni ako mu plata kasni i jedan dan. 

 

Ne verujem ni da ce biti kaznjen ni da postoji dogovor sa klubom. Prvo su probali da zataskaju pricu avionskim vezama a sad ce nesto drugo da izmisle.

 

Nisu pare i ne bi da ide ali trazi postovanje. Bar nek bude posten pa nek kaze zasto hoce da ide.

 

Uglavnom srecan mu put sto pre sto se mene tice. Dzaba mu igracki kvaliteti ako je bomba u svlacionici.

Edited by katamaran
Link to comment
  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne verujem ni da ce biti kaznjen ni da postoji dogovor sa klubom. Prvo su probali da zataskaju pricu avionskim vezama a sad ce nesto drugo da izmisle.

 

Nisu pare i ne bi da ide ali trazi postovanje. Bar nek bude posten pa nek kaze zasto hoce da ide.

Pa da, trazi postovanje. Trazi da kad mu obecaju pare, to obecanje ispune. Cudan covjek.

Link to comment

Koliko je njemu Zvezda valjala jednako je on bio dobar Zvezdi. Ako smo mi njemu vratili karijeru u zivot on je svojim golovima nama donio titulu plus je dao 3 lijepa gola u derbiju.

Link to comment

Koliko je njemu Zvezda valjala jednako je on bio dobar Zvezdi. Ako smo mi njemu vratili karijeru u zivot on je svojim golovima nama donio titulu plus je dao 3 lijepa gola u derbiju.

Upravo to. Mi njemu vratili karijeru a on je dao ogroman doprinos u borbi za titulu.

 

I umesto da se rastajemo ko ljudi na nacin koji bi bio najbolji i za njega i za klub imamo ovo pred pripreme za ekstremno bitne kvalifikacije.

 

 

Pa da, trazi postovanje. Trazi da kad mu obecaju pare, to obecanje ispune. Cudan covjek.

 
Ako je mislio da ce u Zvezdi biti placen u dan onda verovatno jos veruje u deda mraza i zubic vilu.
 
Po svemu sudeci nije on cudan nego onih 49 sto se odazvase na pripreme.
Edited by katamaran
Link to comment

 

 

Ako je mislio da ce u Zvezdi biti placen u dan onda verovatno jos veruje u deda mraza i zubic vilu.
 
Po svemu sudeci nije on cudan nego onih 49 sto se odazvase na pripreme.

 

Stvarno ne znam kako da odgovorim na ovo.

Link to comment

"Ostanak Sikimića ne povlači sa sobom i odluku uprave da se Petru Orlandiću preporuči odlazak. Visoki Crnogorac je iskoristio šansu u finišu sezone, postigao je četiri gola u seriji..."

 

:Hail:

Link to comment

ja stvarno ne znam sta terza juri po parizu kad imamo takve asove vec u sopstvenim redovima koji su ispunili ocekivanja i zadovoljili ukuse. cemu sada eventualno gomilanje sa tim nekim neproverenim youtube pojacanjima, koja nam darjan svakodnevno predstavlja?!

Edited by Nikodije
Link to comment
Imao je Sikimić ponude iz inostranstva, postojale su opcije da se vrati na Tajland gde je proveo jedan deo karijere, ali je ispoštovao Crvenu zvezdu i ostao dosledan najavama da neće menjati sredinu ukoliko ga žele

 

 

 

Nikad cuo pesmu al naslov odgovara za proslavu produzetka saradnje

 

edit: imam 30 i kusur al i dalje me zele

 

u klubu pijem samo pivo al i dalje me zele

 

stvarno nemam pojma zasto al i dalje me zele

 

 

Edited by katamaran
Link to comment

ja stvarno ne znam sta terza juri po parizu kad imamo takve asove vec u sopstvenim redovima koji su ispunili ocekivanja i zadovoljili ukuse. cemu sada eventualno gomilanje sa tim nekim neproverenim youtube pojacanjima, koja nam darjan svakodnevno predstavlja?!

 

+1.

Prejaki smo ionako, i sa drljavim Sikimom i Orandom ćemo ući u LE minimum.

Link to comment

ja stvarno ne znam sta terza juri po parizu kad imamo takve asove vec u sopstvenim redovima koji su ispunili ocekivanja i zadovoljili ukuse. cemu sada eventualno gomilanje sa tim nekim neproverenim youtube pojacanjima, koja nam darjan svakodnevno predstavlja?!

 

Otisao covek da gleda  uzivo EP u fudbalu i tako nema trika da dovede normalnog igraca koji ce igrati za obecanja i lazne nade.

Link to comment

"Ja sam profesionalac, igram za novac. Ali novac nije najvažniji za nas. Želim svoj novac, to je normalno, ali ne želim da me neko laže. Ako danas nemaš novac, onda kaži da nemaš. Nemoj da mi obećavaš i da me lažeš", dodao je Vijeira.

 

Potom je dodao.

"Imamo zajednički san! To je Liga šampiona! Mentalno sam spreman da nosim Zvezdin dres".

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...