Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

"Црвена звезда је сачувала Предрага Сикимића. Искусни нападач је добио понуду да продужи уговор, одговорио потврдно и остала је још само формалност потписа."

 

:Hail:

Link to comment

Makedonac! :mad:

Ja mu ne zameram sto trazi svoju lovu (ako je uopste to u pitanju) al ovo strajkovanje pred svake pripreme je ipak malo previse. Koliko ja znam iole bitnijim igracima je isplaceno skoro sve dok su oni manje bitni izvisili za mnogo vise plata. I sad taj kom se ko zna koliko plata duguje dodje uredno na pripreme a gospodin zvezda nece da se pojavi dok mu se ne isplati do dinara. Nece on propasti ako saceka mesec-dva dana tu platu sto mu duguju.

 

Kad bi i ostali igraci tako radili nasi(i ne samo nasi) klubovi bi pripreme zapocinjali sa ekonomom i trojicom omladinaca.

Edited by katamaran
Link to comment

"Црвена звезда је сачувала Предрага Сикимића. Искусни нападач је добио понуду да продужи уговор, одговорио потврдно и остала је још само формалност потписа."

 

:Hail:

 

terza u parizu dogovorio sikimu zasad

Link to comment

Ja mu ne zameram sto trazi svoju lovu (ako je uopste to u pitanju) al ovo strajkovanje pred svake pripreme je ipak malo previse. Koliko ja znam iole bitnijim igracima je isplaceno skoro sve dok su oni manje bitni izvisili za mnogo vise plata. I sad taj kom se ko zna koliko plata duguje dodje uredno na pripreme a gospodin zvezda nece da se pojavi dok mu se ne isplati do dinara. Nece on propasti ako saceka mesec-dva dana tu platu sto mu duguju.

 

Kad bi i ostali igraci tako radili nasi(i ne samo nasi) klubovi bi pripreme zapocinjali sa ekonomom i trojicom omladinaca.

Covjek ima apsolutno pravo. Vjerovatno na ovaj nacin zeli da izboksuje transfer [na sta takodje ima pravo], ali ne vidim zasto bi ista poklonio Zvezdi, na Terzinu casnu rijec?

Link to comment

Razliciti mediji razlicito prenose tu Hugovu izjavu. Videcemo narednih dana sta ce biti. Ne bi valjalo da on insistira da ode pre kvalifikacija.

Link to comment

Ja mu ne zameram sto trazi svoju lovu (ako je uopste to u pitanju) al ovo strajkovanje pred svake pripreme je ipak malo previse. Koliko ja znam iole bitnijim igracima je isplaceno skoro sve dok su oni manje bitni izvisili za mnogo vise plata. I sad taj kom se ko zna koliko plata duguje dodje uredno na pripreme a gospodin zvezda nece da se pojavi dok mu se ne isplati do dinara. Nece on propasti ako saceka mesec-dva dana tu platu sto mu duguju.

 

Kad bi i ostali igraci tako radili nasi(i ne samo nasi) klubovi bi pripreme zapocinjali sa ekonomom i trojicom omladinaca.

 

Pa nek počinju sa tri omladinca, njihov problem. Neko prepoznaje interes da igra i bez para, neko ne. I svako ima pravo da radi šta hoće dok god ne krši ugovor. Međutim, ovde ugovor krši Zvezda, a to se uzima zdravo za gotovo. Kao kiša u oktobru, mesec u ponoć, ili Grobar u suzama. I sad treba da sudimo o ljudima koji se različito nose sa činjenicom da im plata ne stiže na vreme. 

 

To što igračima kasne plate pred svake pripreme dok se usput dovode skupa pojačanja, e to je previše.

Link to comment

Covjek ima apsolutno pravo. Vjerovatno na ovaj nacin zeli da izboksuje transfer [na sta takodje ima pravo], ali ne vidim zasto bi ista poklonio Zvezdi, na Terzinu casnu rijec?

Ne treba nista da poklanja al bi malo obzira bilo fer obzirom da je u Zvezdi vratio karijeru u zivot i uopste privukao te druge klubove.

 

Nisam bas ubedjen da ima pravo na ovo. Da mu se duguje dovoljno plata imao bi pravo na raskid ugovora ali mu se duguje samo jedna (tako kaze Darjan u onom tekstu). 

 

@ Kralj

 

Nije to samo Zvezdin recept vec ogromna vecina klubova tako funkcionise.

 

edit:

 

I svako ima pravo da radi šta hoće dok god ne krši ugovor

 

 

nepojavljivanje na pripremama je definitivno krsenje ugovora

Edited by katamaran
Link to comment

Ne treba nista da poklanja al bi malo obzira bilo fer obzirom da je u Zvezdi vratio karijeru u izivot i uopste privukao te druge klubove.

 

Nisam bas ubedjen da ima pravo na ovo. Da mu se duguje dovoljno plata imao bi pravo na raskid ugovora ali mu se duguje samo jedna (tako kaze Darjan u onom tekstu). 

Ima pravo da zahtjeva platu. Ako je prekrsio neko klupsko pravilo nesumnjivo ce biti kaznjen. Nisam nigdje procitao nista na tu temu, tako da pretpostavljam da je izostao sa prozivke uz dogovor sa klubom, ali u svakom slucaju, ima pravo da se buni ako mu plata kasni i jedan dan. Kao sto svaki radnik svugdje ima na to pravo.

Link to comment

Ne bi Hugo mogao da "strajkuje" da mu je sve isplaceno. To da mu je placeno "skoro sve" ne znaci nista.

 

Da li ga treba prodati i kad je manje bitno od toga da za 1.5-2 miliona ga ne treba pustati.

Link to comment

Kao kiša u oktobru, mesec u ponoć, ili Grobar u suzama. 

 

 

:lolol:  :Hail:

 

Svakakve se detinjarije ovde mogu procitati. Cuj ne bi valjalo da insistira na odlasku pre kvalifikacija. Ako stvarno postoji interesovanje Marseja normalno je da trazi da ide. Pa jebote Liverpool nije mogao da zadrzi Suareza, Mancester Ronalda, a Zvezda, koja duguje i ovako male pare za evropske uslove ce da silji patku na jednom od najboljih igraca prosle sezone

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...