Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

Suska se da je blizu Ailton 2.0. Kao bas veliko ime napadac.

 

Darjan izvalio nekog Mucea al kazu da je taj jos pre par nedelja bio u prici.

Koje je to ime ili opet insajderi znaju ali "ne smeju" da kazu?

 

Poslato sa Asus tableta ili Lumia 830

Link to comment

Suska se da je blizu Ailton 2.0. Kao bas veliko ime napadac.

 

Darjan izvalio nekog Mucea al kazu da je taj jos pre par nedelja bio u prici.

Taj ako dodje biće stvarno atomska bomba...:)

Link to comment

http://www.mozzartsport.com/vesti/oglasio-se-ugo-vijeira/138473

 

Poceo je malo da smara. Ucenjivao je i pred zimske pripreme. Sad mu se valjda uopste ni ne duguje neka ozbiljna kinta.

 

malo mi cudno da je bas preko gnom medije nasao da se oglasava.

 

edit: moze i ovako

 

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.html:610656-I-Besiktas-bi-Ibanjeza-Kanga-se-javio-Zvezdi

 

Luis: Kad uvedem klub u LŠ ili LE mogu da razmišljam o odlasku

 

Edited by katamaran
Link to comment

Meni je bitnija ova izjava iz maja,  od tih iz Informera

 

„Želim da nastavim sa Crvenom zvezdom i da uđemo u Ligu šampiona. Najvažnije je da svi budu iskreni, kao što sam ja. Važno je da smo na zemlji, ako ne mogu da kupim Porše uzeću Fijat. Pare nisu najbitnije, ali odlučuju mnogo. Uprava i svim u klubu moraju da budu iskreni prema igračima“, rekao je u izjavi za Žurnal Ugo Vijeira.

 

Osim sto mu se duguje plata, ima tu jos problema izgleda. Ali resivih problema.

Link to comment

Biseswar vise nije opcija. On mi je sve vreme i bio nerealan. Samim tim ne verujem previse ni u novu bombu.

 

Imam prilicno direktne veze do dve Zvezdine Zvezde a prenosim abrove sa foruma :)

 

Jednostavno mi je glupo da smaram ljude sa takvim pricama pa i nemam nikakav info od njih.

Edited by katamaran
Link to comment

A imas i centarforsku sujetu "zasto me trener menja u 60 i nekom minutu, a onom drugom se namesta da bude prvi strelac"...

 

Licno sam uvek na strani Vieire, jer je dokazao kako se bori na svakoj utakmici. Ako mu se duguje lova, treba da mu se isplati do poslednjeg centa, a ako nije dosao iz opravdanih razloga, onda treba da se kazni.

Link to comment

Vieira forista transfer i to je kraj priče. To treba da se reši što pre, ako je moguće da ne ošteti svlačionicu. Najbolje bi bilo da ga prodamo negde pre nego što uopšte dođe u Beograd.

 

Gotivim ja Vieiru prilično, ali je ovo čisto iznuđivanje transfera. Svi se pojavili na pripremama, niko ne kuka oko novca, samo njega nema i samo on ima problem.

Link to comment

Ja ne vidim nikakav problem. Covek je u prethodnoj sezoni ispostovao vise puta. Cekao pare iako je mogao da zapali na pola sezone i odere krimose sa tuzbom. Nije mlad i ovo mu je verovatno poslednja prilika u karijeri da potpise za odlican klub, gde je novac i daleko veci i sigurniji nego u Zvezdi. Ovo o insistiranju da mu se ispali do zadnje pare dug ne bi komentarisao, to je ispod nekog nivoa pristojnosti.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...