Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

Usmeno su dogovorili uslove, jedan treba da raskine sa Palermom, drugo sa PSV, pa kad se to jednog dana desi, onda ce potpisati. Isto je i sa Mitrovicem koji je pod ugovorom sa Mersinom iako su ispali iz Lige.

Edited by Milosh76
Link to comment

Хугоа за два милиона наравно да ће да буде продат. Још са машницом.

Link to comment

Ugu bi moglo da se ide samo ako se potkacio sa Kataijem, sto mi ne deluje neverovatno vec skoro pola godine. Ovako bi komotno mogao polusezonu (pod uslovom plasmana u grupe necega) da sebi jos vise digne cenu.

Link to comment

Ugu bi moglo da se ide samo ako se potkacio sa Kataijem, sto mi ne deluje neverovatno vec skoro pola godine. Ovako bi komotno mogao polusezonu (pod uslovom plasmana u grupe necega) da sebi jos vise digne cenu.

Има он година, могао би да се повреди, и оде све у пропаст. Ако му се иде и треба да га пусте и успут зарадимо.

Link to comment

Ubi se pola Evrope da dovede Huga. Ajte molim vas, moze on da ode i u januaru kad upise koji gol u LS :fantom:

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Ugu bi moglo da se ide samo ako se potkacio sa Kataijem, sto mi ne deluje neverovatno vec skoro pola godine. Ovako bi komotno mogao polusezonu (pod uslovom plasmana u grupe necega) da sebi jos vise digne cenu.

 

Ma, kakvo kacenje s Kataijem. Ide mu se jer je Olimpik za njega premija.

Link to comment

Kladionicari su i definitivno pukli sa mozgom

 

Čak i nevezano za to da li je tačna informacija portugalskih medija da je Ugo Vijeira počeo da oseća mediteranski vazduh i da se nalazi pred potpisom za Olimpik iz Marselja.

 

 

 

Lako može da se Vijeira sakrije iza floskule o tome kako nikada nije razmišljao o promeni sredini i kako je srećan u Beogradu. Ali bude li u njegovom govoru tela i najmanje nezadovoljstva, prekid saradnje predstavljao bi obostrani interes.

 

 

 

Ako je Viera zapeo da ide ovog leta onda ga treba prodati posle kvalifikacija kako god prosli u njima. Pre nikako. Najverovatnije je tako nesto i dogovoreno sa njim a ne bi me cudilo ni da ostane ako udjemo u neke grupe.

 

Kakva je sad situacija sa igranjem za vise timova u toku sezone u evropskim takmicenjima?

Edited by katamaran
Link to comment

Covek je sezonu odigrao vise nego posteno i prebacio sva ocekivanja. Sad ga nikako ne treba zajebavati ako ima dobru ponudu, jer to je jedini nacin da ponovo privucemo nekog igraca njegovog kalibra...

Link to comment

Ja mogu da razumijem ako hoce da ide, a i zasluzio je da mu ne pravimo problem. Nadam se da ce ostati makar do kraja kvalifikacija, ali ako se ispostavi da ne - sve najbolje. Realno je za veci klub, i jacu ligu, steta bi bilo zadrzavati ga na silu, koliko god bi ja volio da on ostane jos godinama

Link to comment

Nece njemu nigde pobeci dobra ponuda za dva meseca. Ako je bas zapeo za Olimpik oni ni ne igraju Evropu pa mogu i da ga sacekaju. Suvise su ovo bitne kvalifikacije za klub da bi se rasprodavali kljucni igraci pre njih.

 

edit: da ne pricam sto bi dobio daleko veci ugovor posle nekog gola u grupi LS ili LE

Edited by katamaran
Link to comment

ili se,ne daj Bože, može povrediti i ne otići nigde. Ili razočaran igrati preko kurca.

Ako hoće da ide-neka ide. Zaslužio je.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...