Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

"...Jedan od čelnika srpskog šampiona u ranim večernjim satima kontaktirao je ljude iz Vojvodine i doslovce im rekao:
„Naša je želja da Meleg pređe u Crvenu zvezdu. Koliko košta to zadovoljstvo?“.

 

:0.6:  :lolol:

 

"...Павков није на продају, не размишљамо у том правцу. Ради се о изузетно добром и вредном играчу. Имамо понуде за њега из иностранства.

Не крије директор Нишлија да је било разговора са Црвеном звездом око поменутог играча.

– Тачно је да је било контаката између Радничког и Црвене звезде за Павкова, међутим не може такав играч да оде за мање новца од Срђана Плавшића – више у шали каже Баста.

 

Dobro je... :fantom:

Link to comment

Lalatovic prepun poverenja u fenomenalnog Planica

 

„Deluje mi da je Planić želja pojedinih članova uprave kluba. To je super i legitimno, ali onda treba da se preuzme odgovornost u slučaju greške. Ovako ispada kao da žele da se sakriju iza Nenada Lalatovića, ako se možda Planić ne snađe da ispadne kako sam ja krivac. 

 

 

http://www.mozzartsport.com/vesti/lalatovic-planic-je-fenomenalan-ali/155650

Link to comment
"Pavkov je prava devetka, ne postoji uspešniji igrač od njega na elitnom takmičenju na toj poziciji“, poručio je direktor Radničkog Rade Basta.
 
 

:Jova:  :torbica:  :Hail:

Link to comment

Uruguay+v+Argentina+FIFA+2014+World+Cup+

 

 

A ti ganjaj ko je taj lik... mozda i nije taj... igrao je za Atletiko Madrid i Porto, slobodan od Sv. Nikole... mozda i nije taj...

 

Evo da ti olaksam    Cristian Rodriguez

Edited by Milosh76
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...