Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

"...Falkone, koji u novi klub stiže kao zamena za 202 centimetra visokog crnogorskog špica Bogdana Milić..."

 

Šta čekamo???

 

ocigledno je da mu rajo bozovic nije menadzer posto je nemoguce da postoji neki crnogorac koji negde igra fudbal, a da nama nije interesantan pod uslovom da mu je rajo menadzer  decko nema potreban kvalitet za napad na ligu sampiona, ne znam zasto trolujes

Link to comment
  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

CRVENA zvezda se svakodnevno suočava s problemima i dugovima stvaranim u prošlosti, ali ih uvek i plaća. To su tvrdnje poslovnog direktora šampiona Stefana Pantovića, u okviru obrazloženja trenutne blokade od 37.000 evra nastale kao posledica izgubljenog spora sa stanodavcem u čijem je objektu živeo nekadašnji trener Robert Prosinečki u periodu od januara 2011. do septembra 2012. godine.

 

- Taj spor se vodio dve godine, sad je presuda izvršna i došla je na naplatu. Račun je blokiran, ali ćemo ga vrlo brzo odblokirati i platiti dug. Mi uvek plaćamo svoje dugove - ističe mirno Pantović za “Novosti”.

 

Mi uvek plaćamo (+ troškovi postupka, advokata,kamate...)

Link to comment

Zivo me zanima koliki bi troskovi bili da nije ni doslo do suda. Pretpostavljam da nije ni bila znacajna cifra u startu al ne mozemo mi bez preduzetje ce da plati poslovne politike.

 

Menadzer Boska Jankovica posle 6 meseci pauze se naprasno setio da bi bilo super da potpise za Zvezdu. Neka hvala.

 

Ocigledno nista od Marasa ni ovog puta

 

http://www.mozzartsport.com/vesti/rad-ekspresno-odbio-zvezdu-malo-400-000-evra-za-marasa/155180

 

Moj omiljeni insajder (mcz admin) je jos pre par dana pisao da nam traze milionce  :isuse:  Valjda dve rate od 400 i 300k pa jos 350k kad ode preko. Cini mi se da su i procente trazili.

 

Sve mi se nesto cini da se Rankara opet pita u Radu jer sa komsilukom posluju bez problema a nas samo ako osisaju.

 

Mi uvek plaćamo svoje dugove

 

lannister.png

Edited by katamaran
Link to comment

"Od ranije je poznato da su Nemanja Milić i Srđan Vujaklija utanačili selidbu u Zvezdu, a kako je Hotsport i najavio na meti je i Milan Pavkov. Napadač Radničkog iz Niša je bliži šampionu Srbije, posle odluke da se zbog visoke cene odustane od Alekse Vukanovića iz Napretka.

Kruševljani su tražili 500.000 evra i procenat od dalje prodaje iz crveno-belog dresa. Vukanović je u dosadašnjem delu sezone imao po pet pogodaka i asistencija.

Zvezda je išla do gornje granice :Jova: , ali iz Napretka nisu zadovoljni, tako da su pregovori stopirani. Imamo rešenje i očekujemo da posao sa Pavkovim uskoro bude završen, rekli su za Hotsport u klubu.

Milan Pavkov je takođe u pet navrata tresao mrežu u Superligi ove sezone, dok je i tri puta asistirao u dresu Nišlija."

 

Neka drhtimo... :fantom:

Link to comment

samo napadace dovodimo, defanziva nas ne zanima  :fantom:

Ima i za tu poziciju drvne gradje u najavi  :ph34r:

 

Kao potencijalna rešenja do sada su se pominjali Bondarenko, Planiž, Vranješ, a u igri je (ponovo) Mitrović…

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...