Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Ne verujem da ce otici pre kvalifikacija jer mu je to odlicna prilika da se afirmise i samim tim debelo naplati sledeci ugovor. Ako prodjemo ko ove nikom nista...

Link to comment
  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

Afirmiše? Pa neće se se u zvezdi sigurno afirmisati više nego što već jeste u rusiji.

Ja se iskreno plašim da taj nema hrabrosti za još jedan ciklus, no će da pokupi prnje već u maju i trijumfalno zapali na istok.

Edited by Ruxin
Link to comment

Mislim da bi mu upad u LS vise znacio od sredine tabele u Rusiji. Ako se ne varam tamo mu je najveci uspeh finale kupa i nikad se nije previse visoko plasirao u prvenstvu.

 

edit: po tm je ipak uzeo taj kup u Rusiji.

 

Zvezda mu je prvi tim sa preko 2 ppg pa tamo po svemu sudeci bas i nije redjao pobede

 

http://www.transfermarkt.co.uk/miodrag-bozovic/profil/trainer/4955

 

mozda tih 1.5-1.7 ppg u jacoj ligi i nije tako lose. Nisam se toliko upustao u statistike al ne zvuci previse impresivno.

 

edit na tvoj edit: ubedjen sam da ostaje za kvalifikacije jer moze mnogo da dobije a prakticno nista da izgubi. 

 

edit 2: U Rusiji on ima neko ime i verovatno bi vec danas nasao solidno placen posao tamo al van Rusije tesko. Sa upadom u LS ni Kina ni arapi nisu predaleko.

 

edit 3: mislim da sam previse potcenio onih 1.7 sto je imao u par sezona. Po tabelama iz prethodne dve sezone u Rusiji to bi bilo dovoljno za plasman oko sestog-sedmog mesta.

Edited by katamaran
Link to comment

Ako ove godine nije bio ni blizu upada, mislim da je i njemu jasno da tu nema šta da traži

 

Jači tim i bolji žreb od ovogodišnjeg  u Zvezdi ne može da dobije

 

evropa i tako nije realnost, davno je to grof rekao, jos pre kairata. tako da je sasvim jasno kakve su mu ambicije - da osvaja™ ovu namestenu ligu, u evropi odigra rekreativno tih nekoliko utakmica, i opusteno uzima ogromnu lovu. ne postoji bolji posao za trenera u danasnjem svetskom fudbalu nego posao miodraga bozovica u crvenoj zvezdi. raj, nije ni cudo sto nece da ode, nije lud.

Edited by Nikodije
Link to comment

u borcu bi morao da igra takmicarski, i da se bori za opstanak, a u zvezdi je opusteno, nema cimanja ni za sta, nikakvog stresa

Edited by Nikodije
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...