Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Ne zvuci mi realno da odbiju 2-2.5 za Kataija i na sva zvona pricaju da ce sacuvati ceo tim za kvalifikacije pa onda dva dana kasnije prodaju Vieiru za "do dva miliona". Da su izvukli 4-5 pa da razumem al ovo nije ponuda koja se ne odbija.

Link to comment
  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

Markoss na b92 o njemu. Inace je jako dobro informisan o mladjim igracima

Jebiga, jasno je bilo da je problem u ponasanju van terena, nazalost.

Ali je sranje ovo prozivanje Lalatovica sto nije ubacio klinca u prvi tim Zvezde pre dve godine, a sad hoce u Vojvodinu da ga dovede. Dovoljno je sto ga je vodio na pripreme.

Link to comment

Ako mu se duguju plate, ko zna. Mada opet, ko zna kakav on ima dogovor i ugovor sa klubom, mozda treba on da prihvati ponudu, a da se klub ne pita previse...

Link to comment

Moguce ali mi se cini da kladionicarski portal serucka

 

mozzart

 

Ugo je dogovorio transfer na Velodorom, a Francuzi će Crvenoj zvezdi platiti između 1.500.000 i 2.000.000 evra na ime obeštećenja.

 

 

Mondo (ovo vec zvuci daleko realnije)

 

Prema pisanju portugalskog lista "O Žogo" za napadača crveno-belih Uga Vijeiru (27) stigla je ponuda iz Francuske. Olimpik Marsej srpskom klubu nudi sumu između 1,5 i 2 miliona evra, a Vijeiri četvorogodišnji ugovor!

 

 

Vrlo moguce da postoji ponuda al je Mozzart vec prihvatio i u nase i u Hugovo ime. I jedni i drugi prepisuju O Zogo ali Mozzart vest zvuci bitno drugacije.

 

edit:

 

http://www.ojogo.pt/internacional/portugueses/noticias/interior/hugo-vieira-brilhou-na-servia-a-transfere-se-para-franca-5226576.html

 

On se kao dogovorio al se ceka nas devojacki pristanak. Koliko ja znam prvo klub treba da pristane na posao pa tek onda smes da pricas sa igracem al pitanje koliko se to danas postuje.

Edited by katamaran
Link to comment

Ma gde se postuje... Posebno kad su u pitanju jaki menadzeri koji imaju i igrace, i klubove, i kontakte, i pare.

 

Malo sta mi mozemo, a nista ni ne treba da preduzimamo ako Ugo hoce da ide, a ne verujem da mu se ne ide u Marsej.

Link to comment

Fazon je da će biti prodaja nakon treceg kola, ako tu ispalimo. Već vidjeno X puta, samo što tada i igrač igra sa rezervom, da se ne povredi. Ili prodaj odmah ili ne pristaj.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...