Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dobro adasevicu, ajde probaj konkretno... Ode Grof u utorak, koga ce Terzic dovesti? Po tvom misljenju ili po tvojim informacijama, svejedno.

 

Nemam pojma. Mislim da nece nikoga, jer ne verujem da ce Grof da ode. 

 

Ako se to nekim cudom desi, ko god da dodje bice mu tesko, jer da bi uopste dobio priliku da radi mora odmah da krene sa pobedama, a titula se podrazumeva na keca. Nema trenera bas na lageru koji bi bili ozbiljno pojacanje, ali siguran sam da postoje. 

 

Kada je Pizon oteran, ja sam bio zadovoljan jer smatram da je ono sramotniji period Zvezdine istorije. Svaka njemu cast sto je "izvlacio maksimum" iz Savia ali ja sam radiji da ostanem i bez titule al da gledam makar pokusaje igranja fudala. Na zalost Lukic je tada upropastio svoju dobru odluku, jako losom a to je da dovede Dostanica. 

 

Sada nema govora o takvoj situaciji jer bi promena trenera bila iskljucivo zelja trenera da ode i ako mu se na tu stranu digne patka nema sansi da tako i ne bude. Takodje, za razliku od Pizonovog tima, ovaj je dominantan u odnosu na protivnike. Mozda nema tecne igre, ali u onom mucenju Zvezda bude bolji tim od rivala. Kod Pizona je svaka Borca mogla da nas napuni sa par golva, ail smo zbog "jednog maksimuma" mi pobedjivali kako tako... 

 

Slobodu u radu koju ima Grof, tesko ce da dobije jos neki trener. I od navijaca i od uprave i od menadzera. Zato mi i jeste krivo sto ne koristi to u meri kojoj moze i koja bi bila korisna za Zvezdu. S jedne strane Grof mi je simpatican, s druge mi ide na zivce jer ga boli paja da iskoristi ono sto niko nije imao pre njega... 

 

Dakle, ako ostane, nadam se da ce malo da se uozbilji i krene da koristi potencijal koji Zvezda ima, a ne samo da otaljava titulu.

 

Ako nekim cudom ode, treba pokusati sa Djukicem, Jovanovicem, mozda i nekim neafirmisanim trenerom bivsim igracem poput Djorovica koji vec drugo ru figurira, mada to samo ako nemamo sta drugo. Nikako neki povratnik na klupu, od njih mi se najvise dize kosa na glavi. Nadam se da ce Lalat koliko sutra da potpise za Cuku, cisto da ne bude ni opcija ako Grof ode... Iz nase lige mi se svidja trener Napredka, preziveo bih i Milojevica iako nisam njegov fan. Ne bih voleo generalno bata Djorine kursiste, a mislim da je i stranac nerealna varijanta... U principu, treba videti ko je dostupan i ko uopste zeli. 

 

U svakom slucaju, po meni mora da se zna u narednih par dana Do NG najdalje. Ako Grof ne zeli da ostaje, onda nov trener mora pod hitno da se izabere da bi stigao do pocetka priprema... 

Link to comment

Adasevicu, sve vesti ste dobili iz kluba i od novinara.  Da li ste razgovarali sa Bozovicem?  Sta on ima da kaze na temu mladih igraca, Uga, itd.? 

 

Ko s djecom spava upisan se budi. Njegove reci.

Link to comment

...

 

"Ovog leta smo se fokusirali na igrače koji predstavljaju budućnost kluba i srpskog fudbala. Videli ste protiv Krškog kakav je igrač Avramovski. Ubeđen sam da će se za njega uskoro svi otimati. To je dugoročan način razmišljanja.-rekao je Terzić 

 

...

 

"Даниел Аврамовски је напустио Црвену звезду и договорио трогодишњу сарадњу са Олимпијом из Љубљане.Договор је да се уговор споразумно раскине, а Македонац опрости дуг како би добио чисте папире и оде у Олимпију без обештећења."

 

:fantom:

Link to comment

Svojevremeno su sa sajta fk skinuli vest o onom sto smo ga vratilii iz madarske koji je dosao kao ekstra pojacanje a odigrao jednu utakmicu u kupu.

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...