Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Ako je tacno ovo sto pise Mozzartsport ovi nasi debili planiraju da prihvate ponudu Selte od 3 miliona za Kataija. :isuse:

 

Mislim da je krajnje vreme da uprava na mesto generalnog sekretara dovede bilo kojeg marokanskog prodavca tepiha da im objasni koncept prodaje i cenkanja umesto onog alkosa Pantovica.

Link to comment
  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ako je tacno ovo sto pise Mozzartsport ovi nasi debili planiraju da prihvate ponudu Selte od 3 miliona za Kataija. :isuse:

 

Mislim da je krajnje vreme da uprava na mesto generalnog sekretara dovede bilo kojeg marokanskog prodavca tepiha da im objasni koncept prodaje i cenkanja umesto onog alkosa Pantovica.

 

Katastrofa. Samo ne znam dali se radi o neznanju, lopovluku, ili je Zvezda (kao i Partizan) u takvoj poziciji da ne moze napraviti bolji transfer.

Link to comment

Ako je tacno ovo sto pise Mozzartsport ovi nasi debili planiraju da prihvate ponudu Selte od 3 miliona za Kataija. :isuse:

 

Mislim da je krajnje vreme da uprava na mesto generalnog sekretara dovede bilo kojeg marokanskog prodavca tepiha da im objasni koncept prodaje i cenkanja umesto onog alkosa Pantovica.

Slazem se da je to premalo za njega [realno vrijedi duplo], ali vrlo vjerovatno imaju neki dogovor s njim pa ne mogu bas da zatezu koliko bi htjeli. 

 

Sumnjam da iko osim Terze odlucuje o kupovini i prodaji

Link to comment

Sumnjam da iko osim Terze odlucuje o kupovini i prodaji

 

Ma, jasno, naravno da sam se zezao za tog marokanskog prodavca tepiha. Poenta je da ce ispasti debili ako ga daju za 3 miliona, Seltu je pre nekoliko dana ispalio igrac koji nije nista bolji od Kataija a davali su 10 miliona za njega. Doduse, Selta je to, ko zna za koliko ga Terza zaista prodaje i koliko preko tih zvanicnih 3 miliona ce da strpa u dzep.

Link to comment

Mozda su to neki dilovi sa Stojadinovicem... ko zna sta se iza brda valja.. jedno je sigurno da Katai ide i da mu pripada 600.000 evra od transfera, ako je veci od 1.2 miliona evra.

Link to comment

Nije imao Katai gde da nabije veću cenu. On vredi više, ali sa 25 godina se u SuperLigi ne dokazuje klasa. Ništa sem jedne sjajne sezone i brdo razočaranja nema u njegovom CV. Ne igra za očajnu reprezentaciju Srbije, imao je upitan karakter godinama, ističe mu ugovor.

Link to comment

Nije imao Katai gde da nabije veću cenu. On vredi više, ali sa 25 godina se u SuperLigi ne dokazuje klasa. Ništa sem jedne sjajne sezone i brdo razočaranja nema u njegovom CV. Ne igra za očajnu reprezentaciju Srbije, imao je upitan karakter godinama, ističe mu ugovor.

 

Gde se dokazao Grujic? Igrac ima ili nema klasu, pametnom menadzeru ili skautu ne treba mnogo da poveze koji igrac ima predispozicije da uz odredjena ulaganja digne igru za nivo jacih liga. Kad sam ovde pisao da Grujica ne bih pustio za ukupan iznos transfera (klub + igrac) manji od osam cifara svi ste govorili da treba da se bijemo nogama u dupe od srece ako ga prodamo za 2 miliona. Dobrom oku nece promaci nacin na koji je Katai resio situaciju kod drugog naseg gola na Marakani. Kao na treningu, kontrola prostora, kontrola golmana i onda lagani ali neodbranjivi sut u malu mrezicu. Iz bukvalno iste situacije nekoliko minuta kasnije Srnic je napucao golmana bez ikakve potrebe. Takve stvari prave razliku izmedju igraca.

 

Kod Kataija znanje nikad nije bilo problem, mi smo ga dobili samo zato sto mu karakter godinama nije dopustao da to znanje stavi u funkciju. Sad kad se (izgleda) smirio i potpuno posvetio fuidbalu vredi on dosta vise od ta tri miliona. No, sta da se radi, kako poslujemo i 3 miliona nam je puna kapa. Ako uzmemo jos ta dva od Marseja za Huga i 1.4 za Ibanjeza i prodjemo Ludogorec prakticno smo pokrili budzet za ovu godinu bez ikakvih drugih prihoda.

Link to comment

I ja mislim da Katai vredi Zvezdi vise od 3 mil. evra.  On je igrac koji nije lako nadoknadiv.  To sto je imao razocaravajuce sezone u Olimpijakosu je najvecim delom posledica bolesti koju je imao, leukopenija (manjak belih krvnih zrnaca).  Simptomi su lako zamaranje, kratak dah i sklonost infekcijama.  Kada je bolest dovedena pod kontrolu, njegovi ucinak i uloga u Zvezdinom timu su se dramaticno porpavili i izbacili ga u prvi plan kao najboljeg igraca u klubu.

Link to comment

medijska serendanja, jos konkretna ponuda nije stigla u klub

Тако и ја добих дојаву.

Edited by porucnik vasic
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...