Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Ја бих само, уз све ваше коментаре, да додам и изненађујућ ентузијазам и енергију код Цакија што је за сваку похвалу. Играч који је у позним играчким годинама се борио као неко ко тек треба да се наметне тренеру и можда добије уговор.

Link to comment

Кад смо код Дарка, он је дефинитивно добио добру конкуренцију у овом беку из Бачке. Баш је брз, добро покрива простор, доста је пробојан у дриблинзима. Он ми је најбољи од новајлија у тиму, бар оно што сам јуче видео. Арсић такође делује као неко ко би стварно могао да буде појачање.

 

Ја само не знам како ће Раста да уклопи у исту поставу Цакија, Арсића и Попару? 

Link to comment
"FSS i njen predsednik izašli su u susret našoj molbi da pomognu realizaciju plana rekonstrukcije dela stadiona, piše u saopštenju sročenom u Humskoj 1"

 

 

 

Smo mi sledeci ?

Link to comment

 

Smo mi sledeci ?

 

 

А не, ми смо увек први, али када се прави план третења  :wub:

Link to comment

Очигледно и навијачи и спортски сектор имају исто мишљење о ово момку. Одушевљен сам овим уговорима на 2 и 3 године, уопште не знам како нам то успева.  :0.6:  Гледам мало унапред, али ово значи да би следеће године требали да имамо скоро цео овај тим поново на окупу, а и ако неко оде то ће бити уз обештећење  :kralj:

Link to comment

Mnogo godina nam je trebalo da shvatimo da je to prava stvar, ali dobro bolje ikad nego nikad ;)

 

Мислим да је свима то увек било јасно само нисмо били у могућности да правимо такве уговоре, а сада смо у моТЋности  :ss1:

 

 

Jeli, a ovaj sto nam zalude odbranu juce ? Da pojacamo konkurenciju Arsicu, Popari i Cakiju ? :)

 

Ја ти реко да сам га очекивао да седне код нас на клупу кад је излазио из игре и да је већ у полувремену потписао уговор  :s_d:

Link to comment

Мислим да је свима то увек било јасно само нисмо били у могућности да правимо такве уговоре, а сада смо у моТЋности  :ss1:

 

 

 

Ја ти реко да сам га очекивао да седне код нас на клупу кад је излазио из игре и да је већ у полувремену потписао уговор  :s_d:

 

Jedino sto znam da si ti ocekivao sinoc je da sudija odsvira kraj kako bi odleprsao kuci da zgrejes guzicu. I sto mi nisi reko da Leka izasao zbog povrede ? I ovaj Matrix, sve zna, Kornjacu u auto sa crna stakla raspoznaje sa 30m udaljenost a moj miljenik sto izaso iz igre, ne vidi ... more .... 

Link to comment

Jedino sto znam da si ti ocekivao sinoc je da sudija odsvira kraj kako bi odleprsao kuci da zgrejes guzicu. I sto mi nisi reko da Leka izasao zbog povrede ? I ovaj Matrix, sve zna, Kornjacu u auto sa crna stakla raspoznaje sa 30m udaljenost a moj miljenik sto izaso iz igre, ne vidi ... more .... 

 

Ово прво признајем, матор човек  :ph34r:

 

А ово друго, ти си излапотина, Корњача је пешке прош'о поред нас, замало да се судариш с њим. А тај у кола кој зна који је био  :P

Link to comment

Ово прво признајем, матор човек  :ph34r:

 

А ово друго, ти си излапотина, Корњача је пешке прош'о поред нас, замало да се судариш с њим. А тај у кола кој зна који је био  :P

 

Ne poznavam coveka a i coravi mi oci

Link to comment

Ne poznavam coveka a i coravi mi oci

 

Не познавам га ни ја него сам укапирао на ког "гугл" (Матрикс) мисли па се сад правим паметан  :naughty:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...