Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Ja nacuo malopre na stadionu da nam sutra potpisuje Zivanovic - Kornjaca, lepo pojacanje bi bio za nasu odbranu, koja je sve svoje slabosti pokazala danas u svega 3 minuta...

 

Radoša napraviše na vola. Dva puta.

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

- Kakve su to nove izjave u vezi Konovalova ?

Pa zar nije bio toliko hvaljen sa vase strane.

 

- Kad je Vlahovic 00god mogao jos prosle sezone da igra,Jovic i Saponjic pre 2god kao 97gid ,moze i Leka kao 99 da igra,sto da ne.

Tu se ne gleda koliko godina ima igrac.On moze da ima i 17 i 26 i 37 nije bitno.Bitno je da li je bolji igrac od svog kolege ili ne. To je jedino morilo.

To bi mogao da bude projekat Radnickog u naredne 2god. Kao sto je sad Vlahovic u pfc ili Gruja u cz.

Pa da za 2 god uzmemo neku ozbiljniju kintu za igraca,a ne 210 hiljada € .

 

- Sta smo uradili danas sa Bokeljom ?

Link to comment

I ja danas gledah prvi put renovirani Radnicki i mogu reci da nije lose s obzirom da je malo igraca bilo medju starterima.... Sasvim pozitivno me iznenadio levi bek Stankovic ako se ne varam,ma da i ostali su delovali sasvim solidno do primnjenog gola.....a sta se posle toga desilo nije mi jasno!? Kao sto skoro rekoh bez iskusnog defanzivnog veznog tesko da ce mo biti cvrsti pozadi.Prosle godine smo imali Brzog,Tomketa i Gumu..a ove nikog.Sa Krsticem i Lekom tesko da ce mo ponoviti granitnu odbranu od prosle sezone.Zile i Rados mogu dobro da odigraju zajedno,al treba jos jedan dobar stoper zbog konkurencije u timu.U veznom redu mi se ne svidja sto se Arsicu dala velika sloboda  da izvodi skoro sve prekide.Ja sam njega gledao vise puta u Surdulici i nista narocito nisam zapazio kod njega...prosecan igrac...( ko da sam ja neki strucnjak  :isuse:,al pricamo si.. )  .Popara ce na tom mestu biti mnogo bolje resenje po mom misljenju.U napadu Mrka mek kao na startu prosle godine...Ima brzinu i zna da istrci u prostor ali u duel..bem li ga,ko da pasulj nikad nije jeo!

   Sve u svemu mislim da ce Rasta da skocka opet lepu ekipicu,a i u drugoj postavi ima dosta potencijala...tako da je vrlo zanimljivo prvenstvo ispred nas....bar mi se tako cini  :0.6:

Link to comment

Ja nacuo malopre na stadionu da nam sutra potpisuje Zivanovic - Kornjaca, lepo pojacanje bi bio za nasu odbranu, koja je sve svoje slabosti pokazala danas u svega 3 minuta...

Прошао поред нас малопре на утакмици.

Link to comment

- Kakve su to nove izjave u vezi Konovalova ?

Pa zar nije bio toliko hvaljen sa vase strane.

 

- Kad je Vlahovic 00god mogao jos prosle sezone da igra,Jovic i Saponjic pre 2god kao 97gid ,moze i Leka kao 99 da igra,sto da ne.

Tu se ne gleda koliko godina ima igrac.On moze da ima i 17 i 26 i 37 nije bitno.Bitno je da li je bolji igrac od svog kolege ili ne. To je jedino morilo.

To bi mogao da bude projekat Radnickog u naredne 2god. Kao sto je sad Vlahovic u pfc ili Gruja u cz.

Pa da za 2 god uzmemo neku ozbiljniju kintu za igraca,a ne 210 hiljada € .

 

- Sta smo uradili danas sa Bokeljom ?

 

Izgubili 2-0

 

Konovalov je bio hvaljen od ljudi koji su u klubu. Ja sam imao priliku danas prvi put da ga gledam. I napisao sam to sto sam napisao.

Edited by Rumpelstiltskin
Link to comment

Ja opet imam utisak kao da smo gledali dve razlicite utakmice.

Ajde i ja da napisem koju, red je ;)

 

Ako posmatramo tim do primljenog gola videlo se da smo u stanju da bolje kontrolisemo igru i drzimo loptu. Caki nije gubio loptu, ili pas ili faul nad njim. Veliki problem je stvarao teren koji nije bio naklonjen nasoj danasnjoj igri. Nije nam islo u korist ni to sto je izdzomban ni to sto je mnogo manjih dimenzija nego Cair. Prvo je lose jer smo mi kontrolisali igru, drzali loptu a takav trener mnogo vise pogoduje nacinu igre kakvu je Bokelj igrao. Istu onu kao prvu protiv Vojvodine kada je bilo 1-1. 

 

Oni skoro pa do datog gola nisu imali vise od tri, cetiri izleta prema nasem golu, niti ozbiljniju akciju. Ja sam desetak minuta zakasnio pa ne znam do tada kako je bilo. Mi nismo preterano bili opasni jer je falio zavrsni pas a dzombe i mali teren su nam uveliko odmagali u tome. Da se utakmica igrala na Cairu bila bi druga pesma jer bi bilo mnogo vise prostora.

 

Mali teren se video i kod izvodjenja kornera. Arsic je u prvoj pripremnoj utakmici ubacivao fantasticno i ja sam komentarisao kako nam je jedan takav dugo trebao. Ostre lopte na prvu ili drugu stativu. Ma svaki korner mu je bio pola gola. Ovde je vise puta skoro pa pogodio suprotnu korner zastavicu.

 

Igrali smo bez zadnjeg veznog oba poluvremena. Krstic je nesto kvario igru ali jako, jaaakoooo tanko za startnu postavu.

Ajde sto je on lose igrao ali ja vas ne mogu da shvatim da ste najgoreg igraca na danasnjoj utakmici stavili ispred Krstica. Pazljivo sam ga pratio od kada je usao u igru (Aleksu Jovanovica), decko nije dobio ni jedan duel, ni jedan pas nije dao, sijaset bezveze izgubljenih lopti i na kraju ga je Rastavac zamenio sa nekim koga nisam prepoznao. Dal bese 51 ili neki drugi broj, nisam siguran.

Aleksa nije pokazao da ne zna da igra fudbal vec da je imao takav strah ili tremu ili ne znam kako ono da nazovem da je igrao kao da ima dioptriju -7. Mozda su na to uticali ovi slobodni dani, pa pena parti ??? Kazem, mozda ???

 

Golman vam ne valja ??? Aaaaaa ??? Sta mu fali ??? Dobri su i on i Peric. Sta ce nam vise ???

A sta ako mu nesto zaskripi u glavi ??? Uvuce se neki strah a mi spadnemo na Perica i decu i dzaba smo se palili za cetvrto mesto.  Doduse nije imao sanse ni kod jednog gola i nisu njegove greske pa ne znam sto vam je slab ??? Acko prosle godine primio cetiri komada od Radnika pa nam bio dobar. U svakom slucaju ja sam za jos jednog golmana koji ima provereni kvalitet da se ne z*jebavamo.

 

Apostolovic opet los a u tome je publika bezdusno pomogla.

Mrka nije mogao da se iskaze jer nije ni dobijao lopte niti je od njihovog bunkera mogao da je dobije. On nam je dobar za na stranu i za kontre. Ovu utakmica je stvorena za Pavkova.

Stankovic jako dobar. Brz, dribla, ne gubi lopte, prodoran. Bice od njega igrac kada ga Rasta jos dotera.

 

Zadnja linija malo vise opustena a posebno Rados koji kada istrci u napad vraca se pesaka do svog gola. On nije ovo sto je pokazao, Rados je nas doktor odbrane i bice on na svom nivou kada pocne takmicenje.

 

Od primljenog gola smo nekako malo pali. Posle pritiska i petnaestominutnog ne izlazenja iz protivnicke polovine, sevne kontra i daju nam gol. Sledeci napad decko predribla tri nasa igraca na metar kvadratni i uz dosta srece se nadje sam ispred golmana za 2:0.

 

Ubrzo je usledio odmor a u drugom smo krenuli da igramo neki presing. To nije bio presing vec srljanje uz lose pokrivanje prostora. Bar se meni tako cinilo. Bokelj je uz manje ili vece poteskoce izlazio na kraj.

 

Kasnije su usle rezerve i jedini je tu odskakao Popara. Vidi se tu potencijal koji ce verovatno biti vidljiviji i lakse ce se ispoljiti kada neko od njih zaigra sa prvim timom. Ovako necu da komentarisem jer i nema neke potrebe. Jedino sto sam ocekivao od Zivkovica da napravi neki dribling, ima vise lopte u nogama ali nije je mnogo dobijao a izvlacio se non stop i drazio loptu. Leka je u tom delu utakmice sve zasro sto se moglo zasrati, bacao pas u protivnicke noge, loptu do koju prvi dolazi nekako uspe da izgubi, u duel igri se okretao kao dvodelni autobus. U sustini protivnik je imao vise lopte u nogama a mi smo jurili kao muve bez glave da je osvojimo. Osvojimo je i pas, dva i opet jurimo da osvajamo. Imali su par lepih akcija i to je sve. Pavkov malo zapazen.

 

Utakmica protiv Cuke ce izgledati sasvim drugacije nego ova. Veci teren i protivnik koji dolazi da se nadigrava. Vise prostora za brzog Mrku, Apostolovica, Stankovica i veci prostor za kreativce.

Medjutim ako Krstic odigra kako je danas odigrao uz pomoc Apostola pa mi nemamo sta da trazimo. Verovatno ce Popara uci u drugo kao i Pavkov i mnogo me je vise strah sta cemo i kako odigrati u prvom poluvremenu.

 

I samo da napomenem da mi nemamo sta da trazimo ove sezone ako nam sredinu drze dva deteta koja trebamo jos da razigravamo. Nece biti smak sveta ali mozemo dosta da prokockamo takvim potezom. Po meni je zadnji vezni najdeficitarnija pozicija koja mora da se popuni, ispred stopera i centra. A Aleksa i Krstic nek dobijaju sansu na kraju utakmice i nek koriste sansu kada prva opcija nije u mogucnosti da nastupi.

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Izgubili 2-0

 

Konovalov je bio hvaljen od ljudi koji su u klubu. Ja sam imao priliku danas prvi put da ga gledam. I napisao sam to sto sam napisao.

Ajd sad, nije bas da je imao mnogo posla. Kod prvog gola je imao 1 na 1, kod drugog nam je onaj njihov napadac promesao odbranu samo tako. Imao je ono jedno lose izletanje u drugom i to je to. Nas je dvaput posteno usralo sa golmanima, sad ne mozes ocekivati da i Konovalov bude bas nivo Borjana i Acka. Videcemo, tu je i drugi gosha.

 

Za Aleksu se slazem, deluje mi pouzdanije u odnosu na Krstica. Sve u svemu dobra provera gde se jasnije videlo na cemu smo i sta nam fali. Slazem se sa Markom da je na igru dosta uticalo i los i malen teren. Bice od nas nesto ove sezone.

Link to comment

Slazem se Mare da je teren dosta uticao na nasu igru. Mislim da Leka od kada je usao u igru vise nije izlazio, valjda je nosio dres sa brojem 71. I ja ga pratio sta ce da pokaze i nisam primetio bas toliko losu partiju ko ti. Ko sto rece, ko da nismo gledali istu tekmu  :lol:

Sto se tice Konovalova, ne mislim da je najgori golman ikada ali da je sklon nekim ispadima. Protiv Sutjeske je imao neko riskantno dodavanje. Mislim da ce i SD i Panta traziti jos jednog gosu.

 

I ja ocekujem pesmu u  nedelju.

Link to comment

Slazem se Mare da je teren dosta uticao na nasu igru. Mislim da Leka od kada je usao u igru vise nije izlazio, valjda je nosio dres sa brojem 71. I ja ga pratio sta ce da pokaze i nisam primetio bas toliko losu partiju ko ti. Ko sto rece, ko da nismo gledali istu tekmu  :lol:

Sto se tice Konovalova, ne mislim da je najgori golman ikada ali da je sklon nekim ispadima. Protiv Sutjeske je imao neko riskantno dodavanje. Mislim da ce i SD i Panta traziti jos jednog gosu.

 

I ja ocekujem pesmu u  nedelju.

Izasao zbog povrede nakon sudara sa igracem Grbalja.

Link to comment

Izasao zbog povrede nakon sudara sa igracem Grbalja.

 

Vidi se da smo promenili mesto na poluvremenu  :isuse:

 

Grbalj ... Duh brata Ascere te proganja i dalje  :lolol:

Edited by Rumpelstiltskin
Link to comment

Mare odose Branimir Aleksic (golman) u Borac i nas Trifun vrvt u Javor..prenosi Mocart.

 

Tako da one nase zelje padose u vodu od pre mesec dana.

Link to comment

Значи, сложили смо се да нам фали задњи везни. Добро. Коновалова се сећам са оног турнира у Кини кад су преносили путем нета утакмице и ту стварно није лоше деловао, сасвим задовољавајуће. Рекох, не волим да доносим неке претеране закључке на основу једне утакмице, није ни имао јуче много посла. Надам се да ће бити сигуран на голу у мечу са Чуком. Апостоловић стварно није имао дан јуче, али мислим да публика претерује, напиње га превише. Добар је мали, али се очито лоше носи са притиском који осећа. Ето, по извештајима био је квалитетан у Брзећу. Мислим да треба имати више разумевања за момка и да може да нам донесе потребан квалитет по десној страни. Кад смо код десне стране, мени је и мали Живковић био добар јуче у другом, поред Попаре. Имао је кретњу, види се да има луцидност, дриблинг, и мислим да свакако може да конкурише и за првих 11. Биће тотално другачија утакмица против Чуке, тако да верујем да ће и ниво концентрације међу играчима бити на већем нивоу. Миран сам по питању последње линије одбране. 

 

 

13726765_1079372245478390_52715484305959

 

Први с лева са јучерашње утакмице: http://www.transfermarkt.com/dusan-ivanov/profil/spieler/67249

А два места од њега мислим да је: http://www.transfermarkt.com/nemanja-kartal/profil/spieler/256701

 

Немам протокол са утакмице тако да опростићете ако сам се зезнуо негде.

Link to comment

Ako je ovaj drugi stvarno Kartal ja sam njega teo da lepim ovde ali sam odustao jer mislim da sam svima dosadio.

Nastupao za mladu u21 selekciju CG, video sam negde da su ga gurali i na desnog beka sa njegovom visinom od 1,96cm sto mi je ukazivalo da ima neku solidnu brzinu tj da nije neki sporac. Moze da igra i zadnjeg veznog.

Mislim da ce on da bude pun pogodak.

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...