Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Ne treba smetnuti s uma da prelazni rok traje jos mnogo dugo, tako da su razne kombinacije i varijante svima u opticaju, i igracima, i klubovima, i menadzerima... Ne cudi me sto nista ne ide bas glatko, mada sto kaze Rasta za sad dobro plivamo u svemu tome.

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Ne treba smetnuti s uma da prelazni rok traje jos mnogo dugo, tako da su razne kombinacije i varijante svima u opticaju, i igracima, i klubovima, i menadzerima... Ne cudi me sto nista ne ide bas glatko, mada sto kaze Rasta za sad dobro plivamo u svemu tome.

U sustini ti si u pravu.

Mi imamo da gazimo jos mesec ipo dana prelaznog roka.

Mada neki klubovi su vec sad 90% odradili p rok.

Mozda bi bilo dobro da krajem avgusta da uzmemo nekog igraca sa "jakim" CV-om,koji nije nasao inostrani aganzman.

Pa nek pegla tih 6 meseci,a ne kao Trifun 3-4 utakmice i pozzz.

Link to comment

Ma dug je period,videces,bice odlazaka i iz Zvezde i Partizana... Slazem se, samo bez dovodjena igraca koji bi odigrali tri utakmice, nista to ne vredi. Cepaj svima ugovor na dve godine ko sto smo sad poceli i extra...

Link to comment

Ma dug je period,videces,bice odlazaka i iz Zvezde i Partizana... Slazem se, samo bez dovodjena igraca koji bi odigrali tri utakmice, nista to ne vredi. Cepaj svima ugovor na dve godine ko sto smo sad poceli i extra...

 

Eto nama Djure nazad. Pozajmio jedan blizanac, sto ne bi i drugi :)

Link to comment

Sutra mi završavamo sa potpisima. A biće do 10. septembra, do kada traje prelazni (po šefovim rečima) i još odlazaka, bar najmanje jedan. 

Link to comment

Ako se po jutru dan poznaje, tacnije ako se drzimo analogije od zimus, mozemo se nadati dobroj sezoni pred nama. Prvi put gledam ove nase ovo leto. Imacemo jaci vezni red u odnosu na proslu godinu. Malom Leki poveriti ulogu zadnjeg veznog, Krstic jedna klasa ispod njega po svim parametrima. Dusan brz, vredi. Pod hitno naci ozbiljnog golmana, Konovalov nije superligaska klasa, s njim tesko ponoviti proslogodisnji rezultat a kamoli nesto vise. Prelazni rok jos skoro 2 meseca. 

 

Trtimo Cuku u nedelju !!!

Link to comment

Aleksandar Jovanović oduševio Dance na debiju

http://www.mozzartsport.com/vesti/aleksandar-jovanovic-odusevio-dance-na-debiju/141063

 

Не волим да доносим неке претеране закључке на основу једне одгледане утакмице, али бих се оквирно сложио са Рампом. Мислим да требамо да нађемо појачања на месту голмана и задњег везног под обавезно. Подразумевам и офанзина појачања.

Link to comment

http://www.mozzartsport.com/vesti/aleksandar-jovanovic-odusevio-dance-na-debiju/141063

 

Не волим да доносим неке претеране закључке на основу једне одгледане утакмице, али бих се оквирно сложио са Рампом. Мислим да требамо да нађемо појачања на месту голмана и задњег везног под обавезно. Подразумевам и офанзина појачања.

 

Mislim da mali Leka moze odigrati Tomicevu ulogu. Klinac je '99. 

Link to comment

Ja nacuo malopre na stadionu da nam sutra potpisuje Zivanovic - Kornjaca, lepo pojacanje bi bio za nasu odbranu, koja je sve svoje slabosti pokazala danas u svega 3 minuta...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...