Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Попарин бивши клуб о његовом одласку и преласку код нас.

http://www.thegoatparade.com/2016/7/15/12203648/oc-blues-sign-matt-sheldon-part-ways-pavle-popara-radnicki-nis

Kao zinat nece da mi radi prevod na mobu.

Mozes da mi kazes sta ukratko pisu ?

 

Bilo bi smekerski da se uprava otvori i pusti besplatan ulaz protiv Cuke.

 

Da za premijeru dodje 8 hiljada,a ne 2-3 hiljade.

 

Jos sa vecom publikom da dobijemo glavnog konkurenta za LE.

Link to comment

Untitled_zps55pkkud9.jpg

Znaci Krstic ce nam, verovatno, biti standardan zadnji vezni u narednoj sezoni. Njegova zamena Leka. Lepo. Njih dvojica imaju godina zbirno skoro koliko i Caki.

Link to comment

Kao zinat nece da mi radi prevod na mobu.

Mozes da mi kazes sta ukratko pisu ?

 

Bilo bi smekerski da se uprava otvori i pusti besplatan ulaz protiv Cuke.

 

Da za premijeru dodje 8 hiljada,a ne 2-3 hiljade.

 

Jos sa vecom publikom da dobijemo glavnog konkurenta za LE.

Цитирају сајт и његову изјаву за сајт. Кажу да је дао 5 голова и имао 3 асистенције за 23 наступа за њих.

 

Раставац нам је отклонио једну дилему коју смо имали овде. Каже да је Крстић задњи везни. Значи, вероватно, мање-више, тим против Сутјеске из првог полувремена...

Link to comment

Znaci uklapanje novih igraca u stari sistem. Ostaje da visi ono moje pitanje o stilu igre. Ocekujem ipak ofanzivniji Radnicki, prosto drugacije sad drugi igraju s nama i treba nam probijanje bunkera sve cesce. Samo da se dobro krene u prvih par kola zbog rasterecenja i optimista sam. Duga sezona, ima dovoljno vremena za neki zapazeniji rezultat.

Link to comment

Nisam znao za ovog Nisliju..

Kakav je,mozes ga opsirnije opisati?

 

Vidim da je sa Madjarskim klubom bio pri vrhu kada je igrao.

Do duse njihova liga je za nijansu laksa od nase.

 

Svidja mi se sto su ukazali sansu Krsticu.

On u prolecnom delu sampionata dosta igrao dok je Tomke bio povredjen.Tako da mu SL nije strana.

Jos je reprezentativac U21 Makedonije.

 

Mirise mi da je on novi "projekat" za narednu prodaju Jer decko ima sve karakteristike da se unovci.. Mlad (97),mladi reprezentativac,jos da se u pravom svetlu dokaze

Link to comment

Nisam nešto primetio Krstićev kvalitet ono sto je igrao zadnje proleće. Možda se opravio ovog leta. Kec ga bese gledao u Brusu neki dan pa moz napise koju...

Link to comment

Nisam nešto primetio Krstićev kvalitet ono sto je igrao zadnje proleće. Možda se opravio ovog leta. Kec ga bese gledao u Brusu neki dan pa moz napise koju...

Njega nisam prepoznao u prvoj pripremnoj protiv Napretka a mnogo je bio tanak. Dobro je sto se oslobodio i sto ce iskusniji uci u ovu sezonu. Decko ima potencijala i nadam se da ga necemo mnogo cekati. Meni se poprilicno svideo u prolece i ako se videlo da igra pod grcem i nema jos potrebno samopouzdanje. Mislim da ce cika Rasta da ga nauci odbranu ali koliko ce da doprinosi u napadu, bude kreativan i sl. to vec zavisi od njega.

Link to comment

Nisam znao za ovog Nisliju..

Kakav je,mozes ga opsirnije opisati?

 

Vidim da je sa Madjarskim klubom bio pri vrhu kada je igrao.

Do duse njihova liga je za nijansu laksa od nase.

 

Svidja mi se sto su ukazali sansu Krsticu.

On u prolecnom delu sampionata dosta igrao dok je Tomke bio povredjen.Tako da mu SL nije strana.

Jos je reprezentativac U21 Makedonije.

 

Mirise mi da je on novi "projekat" za narednu prodaju Jer decko ima sve karakteristike da se unovci.. Mlad (97),mladi reprezentativac,jos da se u pravom svetlu dokaze

Koje si ti godiste kada ne znas za Ignjatovica ???

Bio je u Radnickom ali zbog naseg tavorenja u prvu ligu otisao u Borac i 2008 jako mlad igrao prvo kolo kvalifikacija sa  holandskim klubom dal bese Fejnord ili Ajax, ne mogu da se setim.

Tada je otisao u Fejnord a za te dve utakmice od tv prenosa i ostalih novcanih priliva Borac zaradio 400.000e za koje se nas predsednik zalepio kao primer zarade kroz kvalifikacije.

Ignjatovic me u tom periodu odusevljavao samom pojavom, stamen, cvrst, bezkompromisan... Medjutim to je davno bilo i slika mi malo bledi. Pitanje je koliko je od tada odskocio i da li uopste pruza bolje partije. Ne bi ostao bez ugovora a ulazi u najbolje godine za stopera pa jos u koju ligu ???

Bez obzira na sve za nas bi bio pojacanje... Mislim ...

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Интервју са тренером Сутјеске и детаљи меча Раднички - Сутјеска који је урадила СОС телевизија. Аутор је похвалио Павкова за игру у овом мечу.

Link to comment

Nisam nešto primetio Krstićev kvalitet ono sto je igrao zadnje proleće. Možda se opravio ovog leta. Kec ga bese gledao u Brusu neki dan pa moz napise koju...

Ni ja nisam odusevljen, mislim da ni Rasta nije bio jer ga je negde oko 30-og minuta pustio da igra ispred, a poparu vratio na zadnjeg veznog kako bismo se malo bolje povezali... Fali mu mnogo toga u poredjenju sa Tomicem jbg...sto se tice defanzive nema tu okretnost, osecaj za start, ako uopste i startuje jbg, a i kad kreiramo napade nemaju previse igraci poverenja u njega pa se cesto bar u tom mecu sa Sutjeskom preskakao... U sustini to je sto je sto imamo, lepo je razigravati mlade, i korisno naravno, ali je ipak TOmic stasavao uz Culuma, i to bi neki normalan sled dogadjaja trebalo da bude i ovom prilikom, videcemo vec... A i kod tih mladih igraca mnogo zavisi kako udju u sam mec, ako ga krene kako treba ko zna sta sve mozemo da vidimo od njega, a i obrnuto naravno...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...