Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Inace Sivic ostaje selektor mladih, Lalatko se umuvao u savez da bude selektor U-20 reprezentacije, a ostalo je upraznjeno mesto selektora jos samo za neku od najmladjih, cini mi se U-17 ekipu ili tako neku. Valjda ni nece diraju Rastu do kraj sezonu.

Link to comment

Inace Sivic ostaje selektor mladih, Lalatko se umuvao u savez da bude selektor U-20 reprezentacije, a ostalo je upraznjeno mesto selektora jos samo za neku od najmladjih, cini mi se U-17 ekipu ili tako neku. Valjda ni nece diraju Rastu do kraj sezonu.

 

Jebem te saveze kad govedo Lalatovic treba trenira decu. Mrsupickumaterinu !

Link to comment

Чекај, чекај... ово неки нови моменти. Од кад си ти почео с Нишким?  :lol:

Probao ga, prosao period inkubacije, preziveo sam, pa reko da pripomognem posrnulom niskom gigantu  :lol:

 

Uzgred, nije toliko lose kako sam ocekivao, al tesko moz pridje Zajecarskom.

Link to comment

Taj propust cemo pripisati Dalijevim godinama i neiskustvu. Jedino sam sa severnjaci doziveo da jedu peglanu papriku i piju pivo. Dalimane, i kao osoba i kao komunista ...

Jeste, salatu si primetio al nesi karadjordjevu sniclu. I nju cu jedem uz Hebu... cccc... Ne moz te sad povadi ni pevaljku da dovedes da poje. Mada vredi da probas  <_<

Link to comment

Jeste, salatu si primetio al nesi karadjordjevu sniclu. I nju cu jedem uz Hebu... cccc... Ne moz te sad povadi ni pevaljku da dovedes da poje. Mada vredi da probas  <_<

 

U spomenuti renomirani ugostiteljski objekat Karadjordjeva nije na meniju  :fantom:

Link to comment

U spomenuti renomirani ugostiteljski objekat Karadjordjeva nije na meniju  :fantom:

Ce prikolje gazda drugu zivuljku, ne se sekiraj. Pomfrit ne mora... :fantom:

Link to comment

Ce prikolje gazda drugu zivuljku, ne se sekiraj. Pomfrit ne mora... :fantom:

 

Gazda zaduzen samo za rostilj. Morao sam te edukujem Dalivoje kude je najubav burek u Nis a sada podizemo ulog na visi nivo. Pa ima li kraja ovom teroru, gospode dragi ;)

Link to comment

Gazda zaduzen samo za rostilj. Morao sam te edukujem Dalivoje kude je najubav burek u Nis a sada podizemo ulog na visi nivo. Pa ima li kraja ovom teroru, gospode dragi ;)

Širok dijapazon znanja, svaka čast. Ostaje da nas edukuješ gde su najbolje salate i deserti ?  :jerry:

Link to comment

Širok dijapazon znanja, svaka čast. Ostaje da nas edukuješ gde su najbolje salate i deserti ?  :jerry:

 

Nikakav dijapazon, samo ucestalost. Treningom se dolazi do savrsenstva ;)  

Link to comment

Nikakav dijapazon, samo ucestalost. Treningom se dolazi do savrsenstva ;)

Cenim trening, ali još nemamo traženu informaciju iz prethodnog pisanja. :D

Link to comment

Раднички позива све навијаче да у што већем броју дођу на претпремијеру и на делу виде тим који ће седам дана касније, у мечу са Чукаричким, отворити нову фудбалску сезону, од које сви много очекујемо…

http://fkradnickinis.rs/trening-uprkos-kisi/

Link to comment

Cenim trening, ali još nemamo traženu informaciju iz prethodnog pisanja. :D

 

Kad istreniram kolaci i salate, podelicu info. Za sada, drzimo se bureka i rostilja ;)

Link to comment

Kad istreniram kolaci i salate, podelicu info. Za sada, drzimo se bureka i rostilja ;)

Da se ne mučiš, najbolje salate su kod Marjana u Draževac. Džabe su :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...