Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

I tako zavrsim ja posao u 15 h, drugari polaze za Brus, ima jedno mesto - idealno!

 

Stotinak ljudi u publici, medju njima i ovaj gospodin sa Sosa koga moji odmah napadose da se dobro setio da ima fudbala iispod Dunava i Save... Teren, tj trava dosta losa, tako da je lopta cesto licila na ping pong lopticu jbg...

 

Nasi u prvom poluvremenu losi, u drugom takodje losi... sem Pavkova koji je danas bio jedina svetla tacka od ostalih niko vredan pomena, bas niko. Pavkov izborio penal, lepo ga realizovao, dao odlican gol glavom, jos jednom sa centra pobegao stoperima i izasao 1 na 1 ali gosa odbranio...vidi se da ce biti od njega nesto. Da vam otklonim nedoumice, Raul igra beka, kao i Darko B.,a stopera pored Radosa igra ovaj mali iz Backe, i to sasvim solidno ali ipak je to improvizacija, ipak decko ne znam da li ima ni 180cm... Nije nam blistala odbrana,i Konovalov je imao par gresaka, moglo je da bude i 0-2 u jednom momentu, kad smo kod odbrane u drugom stopere igrali Zile i mali Stevanovic...za rezerve ok, da se ozbiljnije racuna na njih, jako diskutabilno.. Krstic igrao zadnjeg veznog ispred Caki i Popara, krilne Arsic i Aca i napad Mrka, ali kazem danas niko da odskoci i bude pohvaljen (sto ne znaci da protiv Cuke nece biti drugacije).. U drugom je mene najvise zanimalo da vidim malog Zivkovica iz Zvezde, igrao po desnom krilu, Mordatenko po levom, i mali Zile je na mene ostavio utisak razmazenog derista koje se ponasa kao klinac koji donese njegovu loptu na terencetu...nece daleko sa takvim zabavljanjem i stavom na terenu, mora da se uozbilji i da krene da igra za tim, a ne da mu cilj bude da predribla sve igrace koje vidi ispred sebe...da ne preterujem ipak sam ga gledao samo 45 min.. Mali Aleksa Jovanovic i Lazar Mitrovic obecavaju.

 

Sudije smesni, verovatno iz rasinske okruzne lige, jedan je cak mahao ofsajd iz auta!?!

 

Nakon utakmice seli mi na pivo, pozdravili se sa nekim igracima, sa trenerom naravno, kaze bice stoper obavezno, mozda josjedan golman... Odgovorio mi na pitanje za nisko pivo, kaze niiiije mu se bas zalepilo, onako vojvodjanski:) , pohvalio Pavkova, i odose na veceruu Brzece...

 

Acko novinar sedeo medju dve devojke, od kojih jedna bila pr-ka, pa mu ne zamerite ako je on pobrkao ono sa rezultatom i nepriznatim golom Cakija:)

 

I jos jedna zanimljivost, polazimo mi i prolazimo pored igraca, kazem ja Pavkovu - Ovako i Lalatovicu dva komada pa da se radujemo, rekoh ti ne moras posto si bio njihov, a on kaze ma ne da bi se radovao nego ne znam sta bih od srece, dace Bog ;)

 

Poz, od vaseg spec izvestaca iz Brusa ;)

+1

 

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Да употпунимо СОС извештај стандардним рубрикама...

 

Палац доле: Расти се не допада нешто посебно Нишко пиво  :cry:

 

Палац горе: Павков изборио казнени ударац и два пута био стрелац  :kralj:

 

Друже "Кец у Нишу..." одличан иизвештај, па тебе ако се сете на дан безбедности... :thumbsup:

Link to comment

Да употпунимо СОС извештај стандардним рубрикама...

 

Палац доле: Расти се не допада нешто посебно Нишко пиво  :cry:

 

Палац горе: Павков изборио казнени ударац и два пута био стрелац  :kralj:

 

Друже "Кец у Нишу..." одличан иизвештај, па тебе ако се сете на дан безбедности... :thumbsup:

 

Izbrukali ste se sa to pivo. Moracu da ga startujem kod automehanicara, taj prostor delimo povremeno, i spasim obraz i čast niške gastronomije. Bruka 

Link to comment

Izbrukali ste se sa to pivo. Moracu da ga startujem kod automehanicara, taj prostor delimo povremeno, i spasim obraz i čast niške gastronomije. Bruka 

 

Мислим да је само проблем био до количине, вероватно пробао једну чашу. Ништа док бар 3 флајке не попије једну за другом, после мора да му се допадне  :ss1:

Link to comment

Pripreme su završene, vratili smo se. Sutra se igra u Dimitrovgradu, ako sam razumeo, humanitarni meč. Od petka pripreme za Bokelj.  

Edited by ackonish
Link to comment

Znaci ovo je tim sa kojim krecemo, to je to od pojacanja za sada ... Nista novo nisam rekao, nego nesto ga ustumesmo po ovaj vrelac.

Edited by Rumpelstiltskin
Link to comment

Ja iskreno nisam zadovoljan timom, ako nam je ovo tim kojim cemo da jurimo evropu, ali mislim da bar jos 3-4 igraca stize do kraja prelaznog roka...

E sad da li je ovo tim za prvo kolo, moguce i da jeste...

Link to comment

Верујем да ће бити још појачања, има још два месеца до краја прелазног рока. Могуће да и неко још оде. Али имамо слику тима за утакмицу против Чукаричког.

Link to comment

Верујем да ће бити још појачања, има још два месеца до краја прелазног рока. Могуће да и неко још оде. Али имамо слику тима за утакмицу против Чукаричког.

 

Daj da vidim tvoju sliku

Link to comment

Daj da vidim tvoju sliku

Прво полувреме против Сутјеске, уз можда, промену у шпицу и можда место за Пиркета у првих 11 уместо некога.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...