Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Ја бих волео Љубишу Стаменковића Пискавца, он је одувек гајио леп стил фудбала. Узгред, зна ли неко да ли је он радио негде после ОФК Београда? Мада, каква нам је управа, вероватно ће морати да дође неко "веће" име.

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Ja bih nekog trenera koji nece da odleprsa sa prvom ponudom.

Nekog kome ce planovi biti vezani za Radnicki bar dve godine.

Nekog ko ce pratiti i usmeravati i omladinsku skolu.

Takodje, nekog ko ce dati klubu jos nesto malo vise od Rastavca da li organizaciono ili nesto drugo, nebitno.

Na takvog mi lici Ivanovic, Piskavac je takodje posvecen i ima par dobrih igraca koje je napravio bez obzira na dva losa provoda u Napredku i Ofki, mozda neko mladji kao sto je bio i Rastavac??? Ostali nabrojani mogu da odu na polusezonu.

Simo Krunic trazi i to javno neki klub koji ce da se bori za evropu ali meni to sve vise lici na onaj incidentni slucaj o kojem je Rasta govorio a ne na plan i program. Dakle dodjem na leto, pokusam, naravno uz par preplacenih igraca i malo li ne ide odoooo, ide li dobro opet odooo sa prvom ponudom...

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Ja bih nekog trenera koji nece da odleprsa sa prvom ponudom.

Nekog kome ce planovi biti vezani za Radnicki bar dve godine.

Nekog ko ce pratiti i usmeravati i omladinsku skolu.

Takodje, nekog ko ce dati klubu jos nesto malo vise od Rastavca da li organizaciono ili nesto drugo, nebitno.

Znači da tražimo van Srbije ;)

To što ti tražiš je taman Dragan Ilić...ali bojim se da ovoj Upravi to nije dovoljno "zvučno".

Link to comment

Eventualno da se cilja neko trenersko ime sa dobrim pedigreo pa da povuce kod nas neke dobre igrace kao sto je to Bozovic uradio. Naravno za manje pare.

Link to comment

Znači da tražimo van Srbije ;)

To što ti tražiš je taman Dragan Ilić...ali bojim se da ovoj Upravi to nije dovoljno "zvučno".

U medjuvremenu sam nakalemio ovu moju poruku :D

Setio sam se i Ace Ilica, dal bi bio dobar ili ne, pitanje je ???

Sto se mene tice Dragan ako ima licencu bolje i to nego neko ko ce da odleprsa sa prvim lastama...

Da imamo plan i program a ne da cekamo incidentni slucaj uz mnogo ulozenih para, obicno mnogo vise nego sto je potrebno.

Aca Ilic ako sve sagledam ipak nije bas pogodan, kad se setim samo onog makedonca sto je doveo, mozda ga jos uvek otplacujemo???

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Ja se sećam kako je otišao...

E to me podseti, zbrvio sam ???

Znam da se pricalo na forumu da je navikao na evropske uslove i da se tako ponasao i ovde. Da je strajkovao cim ne legne plata zajedno sa igracima, i sl...

Link to comment

E to me podseti, zbrvio sam ???

Znam da se pricalo na forumu da je navikao na evropske uslove i da se tako ponasao i ovde. Da je strajkovao cim ne legne plata zajedno sa igracima, i sl...

Da je rekao da daje ostavku iz porodičnih razloga, čak je govorio da mora nešto dete da leči, a koliko sutra je potpisao Al-Ahli

Link to comment

Da je rekao da daje ostavku iz porodičnih razloga, čak je govorio da mora nešto dete da leči, a koliko sutra je potpisao Al-Ahli

Da bre, skroz sam zaboravio...
Link to comment

Kako cenite onaj "pucanj u nogu" sinoć, Radančetovo. Jel ovo bilo za našu upotrebu, Niš i okolinu, ili bi on zaratio i sa FSS ?

Link to comment

Kako cenite onaj "pucanj u nogu" sinoć, Radančetovo. Jel ovo bilo za našu upotrebu, Niš i okolinu, ili bi on zaratio i sa FSS ?

Za nasu upotrebu i zato mi i muka. Nisam ni znao da je sad predsednik Skupstine, jer bilo je "odlazi nesposobna uprava na celu sa Radanom" itd, pa sam mislio da ce da ga sklone, al jok mori, covek za sva vremena. Jel Aca Ilic vodio treninge u trenerku Anderlehta, tuzio klub itd...

 

Dragan Ilic, zato sto bi imali neki kontinuitet i jer deluje kao ozbiljan lik. I iz igrackih i sada iz trenerskih dana. Nek igramo kako igramo, nek budemo deseti, ali daj da se ne brukamo vise i ne palimo. Tako vidim sledecu sezonu.

Edited by W.F.C.
Link to comment

Kako cenite onaj "pucanj u nogu" sinoć, Radančetovo. Jel ovo bilo za našu upotrebu, Niš i okolinu, ili bi on zaratio i sa FSS ?

Mislim da pretimo na finjaka. Namirisali pare a samo jos jedan korak ih deli...

Zaratice nego sta ce, samo ne moze odmah za vrat :D

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Za nasu upotrebu i zato mi i muka. Nisam ni znao da je sad predsednik Skupstine, jer bilo je "odlazi nesposobna uprava na celu sa Radanom" itd, pa sam mislio da ce da ga sklone, al jok mori, covek za sva vremena. Jel Aca Ilic vodio treninge u trenerku Anderlehta, tuzio klub itd...

 

Dragan Ilic, zato sto bi imali neki kontinuitet i jer deluje kao ozbiljan lik. I iz igrackih i sada iz trenerskih dana. Nek igramo kako igramo, nek budemo deseti, ali daj da se ne brukamo vise i ne palimo. Tako vidim sledecu sezonu.

Pravo kažeš. (bold)

 

Mislim da pretimo na finjaka. Namirisali pare a samo jos jedan korak ih deli...

Zaratice nego sta ce, samo ne moze odmah za vrat :D

 

Mislim da smo usrali motku sa onim sinoć. Ako smo imali šanse, sad smo je sveli na ispod minimum. Cenim da će Lučanci da lagano dobiju licencu. Pre će Voša da izvisi nego Neško...(svi znamo i mislimo na Nenada).... malo je pipavo zaratiti sa FSS-om. Nešto se ne sećam da smo mi lagano dobijali licencu za naš stadion.

Ispadamo pomalko nezahvalni...ovo neće prodje lako kao sa Toletovom plaketom...

Link to comment

Da dodam, sinoc sam bas razmisljao o tome.

Imaju argumente za Mladost pred nasom komisijom a nasu pred Evropskom. Mogu da stave nas savez u nezgodnu situaciju. Sa druge strane savez nam omogucuje da igramo na stadionu koji nije zvanicno zavrsen. Moze savez da nas suspenduje kao odmazdu ali mislim da oni mnogima u ligi cine na taj nacin i da je zaista krupan korak da to urade, ipak nismo mi Backa ili neki slican klub pa da silje onu stvar i da vezbaju zakone i propise.

Takodje mislim da se to mozda radi i sa vrhuskom saveza jer znamo koliko su Kokeza i Toncev dobri. Mi talasamo da ne bude sa neba pa u rebra...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...