Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Da pravi šampionski tim. Proces je to.

Aha....proces je odprilike 15 godina...a može i odma' al ako imaš 50-100 mil evra, da su ti višak :) ...imamo li vreme ili pare...?

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Aha....proces je odprilike 15 godina...a može i odma' al ako imaš 50-100 mil evra, da su ti višak :) ...imamo li vreme ili pare...?

Vreme nije bitno, samo da izkecamo blizanci je bitno. A ako imenjak iz Žitorađu postane premijer, će ostanu neki pikavci i za nas

Link to comment

Vreme nije bitno, samo da izkecamo blizanci je bitno. A ako imenjak iz Žitorađu postane premijer, će ostanu neki pikavci i za nas

To će teško da se desi.....

Link to comment

To će teško da se desi.....

Istina, ali avaj, ne smemo prestati verovati. Na svi da crkne krava, samo nasa da preživi. El smo Srbi il koj kurac .....

Link to comment

Istina, ali avaj, ne smemo prestati verovati. Na svi da crkne krava, samo nasa da preživi. El smo Srbi il koj kurac .....

Pa jeste, al mi se nekako čini da i ako svima crkne krava, naša će zaluta...

Link to comment

Pa jeste, al mi se nekako čini da i ako svima crkne krava, naša će zaluta...

Realno, Ivica je video neki svoj interes i zato se uvatio u kolo. Ako se taj njegov interes poklapa sa klubskim bar 50%, moz se nadamo nečemu.

Da je Radan ostao na funkciji jos koji mesec, ove godine ne bismo ispali iz lige ali sva je prilika da iduće ne bi ni postojali.

Link to comment

Realno, Ivica je video neki svoj interes i zato se uvatio u kolo. Ako se taj njegov interes poklapa sa klubskim bar 50%, moz se nadamo nečemu.

Da je Radan ostao na funkciji jos koji mesec, ove godine ne bismo ispali iz lige ali sva je prilika da iduće ne bi ni postojali.

Tako nekako....nego mi i dalje dugujemo oko 2 mil. evra..

Link to comment

Stavi odmah alternativu za Ćuluma, pošto on svaku drugu utakmicu ne igra zbog kartona ;)

Sve pritke sam pobrojao, nema alternative :)
Link to comment

https://www.transfermarkt.com/miroslav-stevanovic/profil/spieler/75816

 

Da li ga se secate iz Vose ?

Zanimljiv igrac,a sto je vazno istekao mu je ugovor u Zelji.

 

Od slobodnih igraca,a dobrih su Gobeljic (Napredak,S.Jovanovic i Bojovic koji je dao 16 pogodaka u SL (Lucani).

 

Ako kane po 300-400 hiljada za Arsu i Mrku i CZ da vrati resto 200 hiljada od Pavkova,moglo bi se ovo isfinansirati.

Odakle ti to da je Sasa Jovanovic slobodan? Na zimu ili letos ga nisu dali Zvezdi za pare jer zele da ga uvaljaju na stranu. Sad koja je logika da ne pustis igraca pa makar i u Zvezdu a zadnja ti je sansa da uzmes pare? Tada sigurno nisu gajili neki optimizam za evropu.

Ovaj igrac je interesantan a da li bi odigrao bolje ili gore od Trave moze samo da se pitamo???

Link to comment

@Mare . negde sam procitao pre mesec dana,nzm gde tacno. Mozda je dezinformacija.

 

Ali zasigurno je Bojovic slobodan,a 16 pogodaka ga i te kako preporucuju.

 

@Acko. Ma koji Simo Krunic...

Rus,Kiza Milinkovic,dobro Popovic je ok,Kosanovic,ali ne onaj Milorad vec jedan drugi. On je napravio onu generaciju Gacinovic,Babic,Pankov,SMS

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...