Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

To su promene koje je donelo novo rukovodstvo FSS.Slozio bih se s nekim stvarima koje jej Terza izneo ...al ne mogu posto je i ona sam isto kao i svi oni koji su jahali nas fudbal zadnjih 20 godina i jos jasu.Sta je novo doneo Kokeza!?Brodarac postao prvak...ekipe se takmice s racunima u blokadi i neizmirenim obavezama....sudije kraduckaju....il kradu...

Bem te fudbale i ligo koju mi gledamo... :fur:

Znaci tolko puknem nekad ,da mi dodje da vise nikad ne odem na bilo koju utakmicu....

Prepostena Mladost koja nelegalno boravi godinama u prvoj ligi....oce da igra u evropi,jel im se jelte posrecilo i namestilo posle nekih cudnih utakmica i sudijskih odluka!
Al ajd i da im covek progleda kroz prste ....kad nas sve j.....godinama ,pa mogu jos malo...Da imaju mlade talentovane fudbalere i da ih promovisu .. nek guraju.Ali to su sve istroseni igraci kojima rok upotrebe istice il je istekao... I sad bi jelte da zgrnu pare samo za ucesce ,a za rezultat ih bas i zabole.Gde je tu interes srpskog fudbala...GDE? Sve lopov do lopova!!!!!

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Prvo mi da nadjemo dostojnu zamenu za Rastavca,pa cemo pricati o Evropi.

 

Voleo bih da vidim Zorana Milinkovica ili onog Rusa sto je napustio Spartak.

 

@Mare. On je neki proto tip Pavkova,ali pitanje da li bi se vratio u Srpski fudbal.

Ma ja to onako kacim :)

Zamisljam da dodje cika Beki i da mu dovedu Mulica 2.02m, Djerica 1.96m, Panica 1.96m, uz jos dva stopera i niko nam ne moze odoleti... :D Ima da gruvaju golovi iz prekida samo tako...

Link to comment

Zamislite...4-2-3-2

Zogovic

Raul Bulatovic Zivkovic

Culum Panic

Travancic Stojanovic Noma

Mulic Djeric

 

Kakva Zvezda, kakav Partizan :D

Od Cakija, Trave i Nome se samo trazi da iznude prekid ...

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Uvek smo zadnje vreme imali balvane po odbrani a na prste moz se izbroje golovi iz prekida postignuti glavom .....

Link to comment

Gobeljića je "pikirala" Zvezda, a Škuletića Partizan.

Koji Skuletic... Pa svi mi sa foruma da prodamo po jedan bubreg i da novac doniramo klubu za dolazak Skulete,i dalje bi bili kratki :P

 

Ovi navedeni igraci su i te kako dostupni

Link to comment

Koji Skuletic... Pa svi mi sa foruma da prodamo po jedan bubreg i da novac doniramo klubu za dolazak Skulete,i dalje bi bili kratki :P

 

Ovi navedeni igraci su i te kako dostupni

Da malko ne precenjuješ Škuletića ? Ja bih pre ovog Stevanovića, nego Petra Škuletića...nije on loš, da se razumemo, ali nije ni toliko dobar, koliko ti misliš. Mislim, da za naše prilike treba jeftiniji igrač...precenjen je. Ako hoće za dž.....može, ali već ga sprema Partizan, tako da..

Jedva čekam da vidim taj red kod Naisa što obeća Tončev.... :fantom:

Edited by Legenda
Link to comment

Dosada Ivica ispunio obećanja. Videćemo dal je tolko moćan da onih 70% pretoči u 100%. Lično ne bih bio ponosan na taj akt ali bi sve to bio odličan pokazatelj sta možemo očekivati u budućnosti ...

Link to comment

Dosada Ivica ispunio obećanja. Videćemo dal je tolko moćan da onih 70% pretoči u 100%. Lično ne bih bio ponosan na taj akt ali bi sve to bio odličan pokazatelj sta možemo očekivati u budućnosti ...

Koja...?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...