Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Ја сам вам средио спонзорство од моје фирме, шта 'оћете више, кожу да ми узмете...?  :jerry:

 

Ako se dobro secam jednog Ackovog posta, mislim da cete se tesko izboriti za mesto na grudima, stoga ako nastavite ovako pasivno, ne gine vam guzica

Link to comment

Ako se dobro secam jednog Ackovog posta, mislim da cete se tesko izboriti za mesto na grudima, stoga ako nastavite ovako pasivno, ne gine vam guzica

 

Ја се распитујем у вези тога али видиш да је шунели...

Link to comment

Ја се распитујем у вези тога али видиш да је шунели...

 

I mene bi bilo sramota da sam vodeca telekomunikaciona kompanija u regionu a da ne mogu da postanu genspo Reala sa Nisavu

Edited by Rumpelstiltskin
Link to comment

I mene bi bilo sramota da sam vodeca telekomunikaciona kompanija u regionu a da ne mogu da postanem genspo Reala sa Nisavu

 

Ма намештају нам, мрзи нас запад...  :s_c:

Link to comment

Krstajic nije dobio licencu iz nekih drugih razloga, bila je tu neka istorija sukoba sa vodecim ljudima. Ali svakako bez dobre "preporuke" nista.

Malo sam "njuškao"...nije u pitanju bio sukob, sukob  je nastao kad je Krstajić odbijen. Postoji kvota od strane UEFA koliko može godišnje PRO Licenci da izda,a treba da se ispune i odredjeni kriterijumi. Ko ispunjava kriterijume, radi intervju (test) i onda se odlučuje ko može da odradi kurs i polaže za Licencu.

 

KANDIDATI su pored biografije, zdravstvenog uverenja, diplome o završenoj školi (najmanje srednje obrazovanje) i potvrdi da nije krivično gonjen, morali da ispune i posebne uslove:

 

* najmanje 3 godine aktivnog stručnog rada sa A licencom u prvom ili drugom rangu takmičenja ili pet godina u trećem rangu takmičenja ili pet godina u omladinskom fudbalu, elitni nivo - kadetsko/omladinska liga ili;

* da je reprezentativni igrač sa najmanje 15 utakmica u državnom timu, odnosno A reprezentaciji ili igrač sa najmanje 200 odigranih utakmica u seniorskom elitnom takmičenju i najmanje jednu godinu stručnog rada sa UEFA / FSS A licencom;

* poznavanje najmanje jednog stranog jezika.

 

 

Ма намештају нам, мрзи нас запад...  :s_c:

Tu je CIA, Vatikan, Masoni... ;)

 

P.S. Uspavao sam se... :isuse:  pa ne odgovorih odmah...Medu Livadskom.

Link to comment

Lučanci bili u blokadi u periodu 22.05.2014  -  18.05.201..... 1092 dana.

Mi smo bili najduže 227 dana...od 23.08.2016 - 07.04.2017.

Edited by Legenda
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...