Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Citam komentare na ovom klipu gde dele suske pa me podstakli na jedno pitanje... Da li znate ali za sigurno, da li od prvog kola ne mozemo da igramo na Cairu ili od drugog, treceg...???

Ja verujem da mozemo, jer sam se nagledao i vecih njiva po razni kirgistani i uzbekistani gde su se igrale pretkvalifikacije. Svakako mora da imamo i varijantu za na dalje, kad su zahtevi u pogledu stadiona mnogo veci.

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Ja verujem da mozemo, jer sam se nagledao i vecih njiva po razni kirgistani i uzbekistani gde su se igrale pretkvalifikacije. Svakako mora da imamo i varijantu za na dalje, kad su zahtevi u pogledu stadiona mnogo veci.

Полако бе, треба се пласирамо...  :lolol:

Link to comment

Ja verujem da mozemo, jer sam se nagledao i vecih njiva po razni kirgistani i uzbekistani gde su se igrale pretkvalifikacije. Svakako mora da imamo i varijantu za na dalje, kad su zahtevi u pogledu stadiona mnogo veci.

Ako ja dobro razumem, nama licencu nije dao naš Savez, tako da nema ništa od toga. Prvo nam daje naš FSS, pa tek dolazi komisija UEFA....čini mi se da je tako.

Prošle godine sam popunajavao formulare za UEFA...dresovi - prvi, drugi, treći, golmanski....itd...itd... ali smo prvo, pre toga, dobili dozvolu nacionalnog saveza.

Bem li ga, možda sam pobrkao...

Link to comment

А тооој... 

Sad bez zezanja, naredno kolo ce nam mnogo toga reci. S obzirom na razvoj situacije u ligi, koji iskreno nisam ocekivao, mozda nam tri boda protiv Voshe, onako, dobro odskrinu vrata za 4 mesto.

Link to comment

Sad bez zezanja, naredno kolo ce nam mnogo toga reci. S obzirom na razvoj situacije u ligi, koji iskreno nisam ocekivao, mozda nam tri boda protiv Voshe, onako, dobro odskrinu vrata za 4 mesto.

Možda samo 1 ;)

Link to comment

Da nam Zogovic cuvao stative jesenas umesto onog raspalog Bajica, vec bi poceli da stekamo pare za Azerbejdzan ............

Link to comment

Upitan kakav je odnos sa niškim Radničkim i predsednikom kluba Ivicom Tončevim, jer Zvezda nije platila obeštećenje za Milana Pavkova (300.000 evra), Terzić je odgovorio:

"Imamo izvanredne odnose sa FK Radnički Niš. Pre dva dana uplaćena je prva rata od 100.000 evra".

 

 

A ostalih 200 k verovatno ako pobedimo crne :D

Link to comment

Odlican Noma,Kojic,jos jedna u nizu pobeda bez primljenog gola,Mrka se ne prepoznaje. Trebalo bi da sad konacno nesto ucarimo za sebe,iskoristimo guzvu. Nadam se da RTV prenosi utakmicu za vikend. Samo Bog zna koje nam je mesto potrebno i jos koliko bodova do kraja. Mozda cetvrto,mozda peto,ali ostaje da se vidi. Cair cas valja za prva tri pretkola,cas ne valja ni za prvo. Deluje mi da prolazimo komisiju FSS,za dalje ne znam kako ide. Licno cenim da moramo nekog da pobedimo u ove tri do kraja,a bogami i da nekom otkinemo bod ili dva.

Link to comment

Kec @ ostalih 200k kad Radnicki pusti Zvezdu haha

 

WFC@ Mrka bljesne jednu,a nema ga na 3 utakmice. Bice olaksanje i za njega i za nas ako se na leto bude prodao.

 

Sta ce biti sa Cakijem ? Da li mu sad istice ugovor ili sl sezone ?

 

Arsa nam ide 100% ,klub i on moraju unovciti ovu sezonu tj njegove partije i golove.

 

Bice fina finansiska inekcija kada se Arsa i Mrka budu prodali.. Nadam se nekoj cifri od 600 hiljada € ,za oboje + ako legnu resto 200 soma od Pavkova sa ovim 100 hiljada (koje predpostavljam da ce sad otici na zaostale plate).

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...