Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Леле, па ми ће полудимо од паре. 300.000 па још 550.000 од Мрке, па ово, па оно... :fantom:

Trebamo da forsiramo Apostola,Dusana Zivkovica,Totija,Leku da bi nam opet tako kapalo,ali su mladi na zalost skrajnuti sa strane

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Trebamo da forsiramo Apostola,Dusana Zivkovica,Totija,Leku da bi nam opet tako kapalo,ali su mladi na zalost skrajnuti sa strane

Ne znam da li si naivan ili nešto još gore? Da li misliš da će igrače koje su plaćali kišom i koji ih koštaju po 20-30 hiljada da ostave na klupi, zbog uigravanja mladih igrača? Dobro je što su blokadu skinuli, ali dugovanja su i dalje velika. Porez je opet reprogramiran, a to ne može da traje u nedogled. Da ne bude sve tako crno, prvi korak je načinjen i nadajmo se najboljem. Evropa je sigurna. Edited by Konstruktivna Opozicija
Link to comment

Ne znam da li si naivan ili nešto još gore? Da li misliš da će igrače koje su plaćali kišom i koji ih koštaju po 20-30 hiljada da ostave na klupi, zbog uigravanja mladih igrača? Dobro je što su blokadu skinuli, ali dugovanja su i dalje velika. Porez je opet reprogramiran, a to ne može da traje u nedogled. Da ne bude sve tako crno, prvi korak je načinjen i nadajmo se najboljem. Evropa je sigurna.

 

То је тај оптимизам  :0.6:

 

Надам се да ће у наредној сезони бити места за ове набројане младе играче, имају они шлифа и то су показали, надам се да ћемо рачунати на њих. Једино је питање шта ће бити ако Раставац оде на крају сезоне, да ли ће неки нови тренер на њих гледати на исти начин... :fantom:

Link to comment

То је тај оптимизам  :0.6:

Realno. Verujem da kad dobijamo neke utakmice u kojima i ne pokažemo nešto posebno od igre, a pobedimo, da su se stekli uslovi za Le. Zašto? Mislim da ništa nije prepušteno slučaju. Pametni ste ljudi, većina od vas koji ovde pišete i ne mora da se crta :)

Link to comment

Realno. Verujem da kad dobijamo neke utakmice u kojima i ne pokažemo nešto posebno od igre, a pobedimo, da su se stekli uslovi za Le. Zašto? Mislim da ništa nije prepušteno slučaju. Pametni ste ljudi, većina od vas koji ovde pišete i ne mora da se crta :)

 

TONCEV.jpg

 

:naughty:

Link to comment

Zeleni marker, desna ruka? :D

 

Тачно на то сам и мислио, то је детаљ који нас води у Европу  :s_d:

Link to comment

Тачно на то сам и мислио, то је детаљ који нас води у Европу :s_d:

;)

Ma OK je, ali šta :)

Ništa posebno. Na članak koji si postavio, komentarisao sam tako, da mi nije čudno što niko od čelnika kluba nije došao na Čair. Pležer je daleko i sve sam Nišlija do Nišlije među čelnicima Radničkog. Ne verujem da poznaju legende fudbalskog kluba, a možda i ne znaju za te uspehe. Ako i prate fudbal, ko zna za koga navijaju, kao na primer taj čiju sliku si okačio ;) Ništa lično. Edited by Konstruktivna Opozicija
Link to comment

Dakle moja paklena racunica kaze... prvo, zreb za kup dobar, ocekujem da Vojvodina prodje i osvoji jer se igra u NS ili druga varijanta veciti derbi ili treca Partizan - Cuka gde nema sanse da se Partizan ne revansira za ono izgubljeno finale od pre par godina. Prvenstvo... gledajuci od cetvrtka igramo 4 kuci i 4 na strani, bicemo 5,6 ili 7.plasirani. Utisak mi je da odluka pada na Cairu. Ako dobijemo sve 4 utakmice, racunajuci i zadnje kolo s Javorom koji je izgleda smenio trenera, na konju smo. Nije nemoguce, treba samo ponoviti ucinak iz prosle sezone i sve tri pobede u plejofu na Cairu uz 8:0. Vazna utakmica prekosutra, s pobedom stizemo do 47 bodova, tj.24 kad se prepolovi. To je bod vise nego prosle godine. U plejofu uz sve tri pobede kuci treba nam jos 3-4 boda sa 4 gostovanja. Prosle godine smo stigli do 3 boda, sad nek bude 4 i to je to. Imali bi 37 bodova na kraju, to je jedan vise od cetvrte Vojvodine prosle sezone.

 

Ali najvise od svega, ocekujem IGRU u cetvrtak.

Edited by W.F.C.
Link to comment

Zasto se ne angazuje neka markentiska agencija koja ima svetlece reklame,da stave celom duzinom istoka(kao i svi normalni klubovi),i plus po koji sa strane juga i severa!

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...