Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Jes of skroz. Vratio sam se nakon mesec dana odsustva. Imam ugovor do kraja maja. Posle ce vidimo. Radice se na novom panou uskoro, a reklame koje stoje, sve su sa aktivnim ugovorom, uniprint, pivara, memoris...

Putovao si negde :P

 

Nego, utorak 17 ?   17,30...?

 

P.S. Setih se...ne znamo jel gostujemo ili smo domaćini...šta kažu kalkulacije?

Edited by Legenda
Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Леле, па ми ће полудимо од паре. 300.000 па још 550.000 од Мрке, па ово, па оно... :fantom:

Link to comment

Леле, па ми ће полудимо од паре. 300.000 па још 550.000 од Мрке, па ово, па оно... :fantom:

Valjda tome tezimo dete moje :D
Link to comment

Леле, па ми ће полудимо од паре. 300.000 па још 550.000 од Мрке, па ово, па оно... :fantom:

Ma sad kad naucio i penale da puca, ne bi ja to bez milijonce dao. 

Link to comment

Valjda tome tezimo dete moje :D

 

Тежимо, ал' нас увек нешто тресне по главу  :isuse:  :frust:

 

 

Ma sad kad naucio i penale da puca, ne bi ja to bez milijonce dao. 

 

Једино он и зна да их пуца  :cry:

Link to comment

 

Asovi koji su doveli Radnički do polufinala Kupa UEFA „zaboravljeni“ od aktuelnog rukovodstva kluba

Malo klubova i iz nekadašnje SFRJ može da se pohvali uspehom koji je Radnički iz Niša postigao u sezoni 1981/1982 godine, kada se naš klub plasirao u polufinale Kupa UEFA. Pre nekoliko dana tadašnji igrači obeležili su 35 godina od ovog podviga, a kako nam je rekao golman zlatne generacije Radničkog, Zoran Milenković, na proslavu je bilo pozvano i aktuelno rukovodstvo kluba, ali im se niko nije odazvao.

image.jpg?imageId=14692&thumb=1

http://www.radiocity.rs/sport/6655/asovi-koji-su-doveli-radnicki-do-polufinala-kupa-uefa-„zaboravljeni“-od-aktuelnog-rukovodstva-kluba.html

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...