Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Gde li je ovaj video faul pa im ponisti gol?!? Mogu samo da zamislim kakvi bi komentari bili da je nama tako ponistio

 

ruka bucko, nije faul

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

:fantom:

.. :frust:  već ima odgovor...

 

 

Nego da iskoristim. Mnogo slabo "računamo" Lučance....a oni... :naughty:

Edited by Legenda
Link to comment

Тешко је судити по ових пар минута најзанимљивијих детаља, али једино Зоговић вредан помена, чини ми се. Лепо је скинуо зицер и један шут из даљине. По мени испред Бајића је тренутно.

Edited by Матрикс
Link to comment

Тешко је судити по ових пар минута најзанимљивијих детаља, али једино Зоговић вредан помена, чини ми се. Лепо је скинуо зицер и један шут из даљине. По мени испред Бајића је тренутно.

Znači na Javor sa kapitenom na beku....možda i Stanković pre Volkova (kažu danas je bio loš) a napad kao danas...

Link to comment

.. :frust:  već ima odgovor...

 

 

Nego da iskoristim. Mnogo slabo "računamo" Lučance....a oni... :naughty:

Ja se iskreno nadam da ce Lucanci da "povuku rucnu" protiv Spartaka i odjebu Lalatovica. Jbt, ono ponistavanje gola je sramota. 

Link to comment

Ja se iskreno nadam da ce Lucanci da "povuku rucnu" protiv Spartaka i odjebu Lalatovica. Jbt, ono ponistavanje gola je sramota. 

Jbgm li ga...ne vidi se ništa što treba da se vidi na ovom snimku. Jedino što možemo da nagadjamo....da nije odmah podignuta zastavica, rekacija publike dok se raduju igrači Mladosti...pritisak na pomoćnog (4. sudija trči ka njemu)...i poništavanje gola. Ukratko...pojebaše ih...jbg. Mada mislim da Čuka teško može u PO. Jeste da igraju sa Voždovcem, koji je siguran, ali i mi igramo s Javorom, a Spartak u Lučanima. Možda praziluković namerno pusti Spartak. ;)...  jbt teorije u naš fudbal.

Link to comment

Jbgm li ga...ne vidi se ništa što treba da se vidi na ovom snimku. Jedino što možemo da nagadjamo....da nije odmah podignuta zastavica, rekacija publike dok se raduju igrači Mladosti...pritisak na pomoćnog (4. sudija trči ka njemu)...i poništavanje gola. Ukratko...pojebaše ih...jbg. Mada mislim da Čuka teško može u PO. Jeste da igraju sa Voždovcem, koji je siguran, ali i mi igramo s Javorom, a Spartak u Lučanima. Možda praziluković namerno pusti Spartak. ;)...  jbt teorije u naš fudbal.

Ne radi se o tome dal je sudija pogresio oko ofsajda ili nije, vec sto je promenio odluku pod pritiskom. Jbg. il si u trenutku video ofsajd ili nisi, ovako ispada da drugi radi njegov posao.

 

Ne verujem da ce Vozdovac da pusti Cukaricki, do sad su uvek igrali fer, mi se moz okliznemo protiv Javora, al i ako se to desi, nece bude namerno, trebaju nam bodovi ko leba za plej of. Videcemo, svasta se moz desi.

Link to comment

Ima puno kombinacija sad,ali vazna nam je u cetvrtak utakmica. Ako budemo peti veliki poso smo uradili. Prva dva kola Vosa-Napredak i Napredak-Zvezda,itd,itd..Najvaznije ce biti da vratimo igru do plej ofa,u krizi smo maloj ko i prosle sezone u ovo vreme.

Link to comment

Ako Lucanci zatvore sa Spartakom da ih puste sada a ovi njih u pleyoff ??? Moze tu neka racunica da ispadne...

Vozdovac mislim da gaji visoke ambicije i da se potajno nadaju da mogu da iznenade. Imaju i dobru ekipu pa im optimizam ima potporu.

 

Mi nikako da krenemo da igramo. Problem je sto nemamo pa mogu reci ni jednog razigranog igraca. Caki moze da iznenadi kvalitetom ali ni on ne pruza dobre partije u kontinuitetu, cak dosta varira i unutar utakmice.

Noma i Travancic bljesnu sa nekim potezom i toliko. Vise sam ocekivao od obojice. Da kazem, mnogooo vise !!! Noma igra defanzivu i tu jedino ne mogu da zamerim ali napad, proboj, sutevi, proigravanja ni on ni Travancic.

Po meni svetle tacke su Kojic i Zogovic. Tomke ne znam kako je danas odigrao ali i on nesto toplo-hladno. Volkov jos uvek najgori ali ima veliki bonus i mislim da ce da ga guraju i protiv Javora i da pokusaju da ga vrate u kakvu takvu formu.

Nadam se da ce od Javora da krene jer nisu nesto u formi i verujem da cemo imati domacinsko sudjenje. Koliko vidim sudije nam nikada nisu bile vise naklonjene nego od dolaska Tonceva. To mi se ne svidja jer sam generalno protiv toga ali objektivno je da se ocekuje.

I na kraju da li igramo utakmicu vise kuci ili na strani, da li dolazi Napredak ili idemo ??? Mislim da to nece biti presudno vec ta forma koju nemamo. 

Link to comment

Gledajuci statistiku na flashscore, izgleda da nam je ovaj zgoljavi snimak pokazao skoro sve sto smo trebali da vidimo ... A videli smo ofanzivno penal i to je to za 90 minuta ... To je sramota. Verovatno bez ijedne sanse za gol. Ako je za verovati statistickim podacima, jedan sut u okvir gola i to onaj Mrkin al bitno da smo ih razneli sa posed, ko zna dal je tacan podatak, stoji kod nas bila lopta 60%

 

Sve u svemu, jurimo formu i pozicioniranje za, kako rece shef, playoff :happy:

Link to comment

Боље да нисам видео овај извештај, живео бих у нади да смо заслужено и добром игром дошли до бода  :isuse:

 

Мислим да Раставчева филозофија није добра, давно прича да ће бити главна борба у плеј офу а ја мислим да смо ми много тога изгубили пре почетка доигравања. Требали смо да будемо 4. и то убедљиво, да након деобе бодова на пола имамо минум 3 бода више од петопласираног а и више од тога. Ово ће бити трећи пут да нам за неки бод побегне "Европа", већ два пута је фалио само бод...  :fantom:

Link to comment

Nema igre,svi vidimo to...Zaigraju na periode pa stanu,bude mrtvo celo poluvreme.Volkov se saplice od lopte,daje autogol Partizanu.Trudim se da verujem u sve ovo,renesansu u plej ofu,podizanje forme...Rece sinoc neko na SOS da ce Napredak i Radnicki odluciti o 4.mestu a ostali razigravati igrace za prodaju:-) Sve od Radnickog ovde zavisi.Imamo jos 4 kuci i 4 na strani.Treba nam igra,trebaju nam pobede.Treba nam petarda kao protiv Radnika prosle sezone,3:0 kao protiv Rada na pocetku sezone.Mi ne uspevamo da se podignemo u ovakvoj jadnoj ligi.Ajde da vidimo sta ce biti do kraja i da se opet,po ko zna koji put necemu nadamo.A znam i ja da to nesto uvek izmakne.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...