Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Te generacije 00,01 nam preotese Cuka,CZ,PFC...kako je brat koji boravi u Kini rekao.

Svidja mi se kod sportskog direktora jer se osvrnuo na skauting juga Srb.

Nadam se da cemo i ove sezone dovesti nekog novog Apostolovica,Krstica,L.Mitrovica,A.Jovanovica.

Vranje,Pirot,Leskovac,Prokuplje,Aleksinac,Lebane,Medvedja,Blace itd ima sig novih kvalitetnih mladih igraca koji se mogu skautirati..

00. '01 nama od nas koga odvedose? Hvala bogu za sada jos nikoga nam ne otese...Doduse odose iz Nisa iz Red Stara dva odlicna momka iz generacije 01...E to je zalosno
Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Nemanja Milosevic ima 19 godina i igrac je Jagodina. Ugovor mu upravo istice. Taj moze da se skautira...

 

Nikola Mladenovic je nase dete. 188cm igra sredinu i ima 23god.

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

00. '01 nama od nas koga odvedose? Hvala bogu za sada jos nikoga nam ne otese...Doduse odose iz Nisa iz Red Stara dva odlicna momka iz generacije 01...E to je zalosno

Pitanje je dana kad ce otici i Ivan Ilic iz Reala iz generacije 01 a kako sam nacuo i kod nas su bacili oko na par decaka iz te generacije.... Nis da je sacuvao tu decu i sa potencijalom koji vec ima Radnicki u generaciji 2001 lele lele bili bi EKIPA za strah svima

Link to comment

Pitanje je dana kad ce otici i Ivan Ilic iz Reala iz generacije 01 a kako sam nacuo i kod nas su bacili oko na par decaka iz te generacije.... Nis da je sacuvao tu decu i sa potencijalom koji vec ima Radnicki u generaciji 2001 lele lele bili bi EKIPA za strah svima

Pa Ilic je Zvezdin bese i Lukin brat, jel taj ? On je vec davno otisao samo je telesno prisutan ;)

Link to comment

A sta je sa nasim momkom iz generacije 97 Ivecicem jel neko zna kako je izgurao ovu sezonu u Car Konstantinu. Taj mali je bio veliki potencijal , koliko se secam bio je veliki talenat , i imao je godinu dve boravak u Partizanu ,pa kod nas par godina do jesenas

Link to comment

Pa Ilic je Zvezdin bese i Lukin brat, jel taj ? On je vec davno otisao samo je telesno prisutan ;)

Taj taj , e jbg onda mi nikga ne dovodimo u nas klub a ispred nosa nam ta deca stasase. Pa ce trazimo po selista i palanke

Link to comment

Taj taj , e jbg onda mi nikga ne dovodimo u nas klub a ispred nosa nam ta deca stasase. Pa ce trazimo po selista i palanke

Da prodamo na zimu jos nekog pa na leto pa kad nakupimo pare ce ima i za jacanje skole. Dzaba dobra volja kad nema para. Cini mi se da su skoro sve pare odlazile u prvi tim. Interesantno bi bilo da vidimo koliko je klub ove godine izdvojio za podmladak a onda da pricamo o jacanju skole...

Link to comment

Da prodamo na zimu jos nekog pa na leto pa kad nakupimo pare ce ima i za jacanje skole. Dzaba dobra volja kad nema para. Cini mi se da su skoro sve pare odlazile u prvi tim. Interesantno bi bilo da vidimo koliko je klub ove godine izdvojio za podmladak a onda da pricamo o jacanju skole...

E ovako glasi pitanje :Zasto klub ne daje predloge za stipendije talentovane dece kad to postoji na gradskom opstinskom nivou... Ne iz dzepa kluba vec grad daje koliko sam nacuo jedini uslov pored predloga je da je dete najmanje vrlodobro u skoli. Pa tako bi imala deca dupli podsticaj da uce i terniraju. Pa ko je dobar i talentovan i uz to dobar djak nek ima i taj podsticaj ko nije nek se dovede u red

Link to comment

1:Koliko je golova u omladinskoj ligi postigao Lazar Mitrovic ? (On ce po meni u doglednom periodu biti najvece pozitivno iznanadjenje).

 

2:Bilo bi pozeljno vratiti Ficu Stojkovica iz Zvezde.

Decko je 97god igra na poziciji stopera i desnog beka. Burazer je pricao sa njim prosle god i Fica mu rekao da bi se odmah vratio u Nis.

Jos sad kad dete vidi da Zvezda dovela 2 stopera + jos jednog + Lukovic,Rendula,Savo,Stojanovic.. Nece se sigurno naigrati barem 2-3sezone.

Bilo bi dobro da ga vratimo na tu kartu.

 

3:Da li ce po vama Aleksa dobiti vecu minutazu ,s obzirom da na njegovo mesto ima 3-4 igraca (Guma,Tomke,Krstiv i Toti)

Link to comment

1:Koliko je golova u omladinskoj ligi postigao Lazar Mitrovic ? (On ce po meni u doglednom periodu biti najvece pozitivno iznanadjenje).

 

2:Bilo bi pozeljno vratiti Ficu Stojkovica iz Zvezde.

Decko je 97god igra na poziciji stopera i desnog beka. Burazer je pricao sa njim prosle god i Fica mu rekao da bi se odmah vratio u Nis.

Jos sad kad dete vidi da Zvezda dovela 2 stopera + jos jednog + Lukovic,Rendula,Savo,Stojanovic.. Nece se sigurno naigrati barem 2-3sezone.

Bilo bi dobro da ga vratimo na tu kartu.

 

3:Da li ce po vama Aleksa dobiti vecu minutazu ,s obzirom da na njegovo mesto ima 3-4 igraca (Guma,Tomke,Krstiv i Toti)1.

1. Lazar je mlad i perspektivan i sigurno ce da napreduje. Za razliku od ranijih godina sada su omladinci dobili priliku u pravom trenutku i podsticaj za jos bolji i brzi razvoj.

2. Moram da vidim ko je taj Stojkovic, ne poznavam coveka. Pricaj sa burazerom i neka mu kaze da se ponudi klubu. Ne moze klub bas svakog da prati a sigurno da bi ozbiljno razmatrali njegov povratak jer cim je igrac Zvezde sigurno nije los a jos je i mlad. Jedino ne znam da li moze da raskine ugovor sa Zvezdom tj. da li mu istice jer glupo je razigravati tudje igrace.

3. Mislim da ce dobijati sansu kao i do sada samo ce imati celu sezonu pred sobom. Ako vidno napreduje moze da dobije i vecu ali shodno njegovim godinama ovo sto je dobijao je skroz korektno.

I on i Lazar kao i plejada mladih koji su dobijali minute na kasicicu su verovatno projektovani za sledecu godinu. Da budu u rotaciji ili u startnoj. Jos uvek su krhki da bi izneli Super ligu na ledjima ali deset, petnaest minuta mogu da se nose i biju sa motorima.

Link to comment

E ovako glasi pitanje :Zasto klub ne daje predloge za stipendije talentovane dece kad to postoji na gradskom opstinskom nivou... Ne iz dzepa kluba vec grad daje koliko sam nacuo jedini uslov pored predloga je da je dete najmanje vrlodobro u skoli. Pa tako bi imala deca dupli podsticaj da uce i terniraju. Pa ko je dobar i talentovan i uz to dobar djak nek ima i taj podsticaj ko nije nek se dovede u red

Pitanje je da li oni to znaju u klubu ??? Drugo pitanje da li to moze da utice na vezivanje tih igraca i da spreci vrbovanje od strane raznoraznih agenata. Znaci Radnicki predlozi, grad ispuni a klinac ima bolje uslove a na kraju ode kod blizanaca. Koje su obaveze u tom slucaju igraca kada pristane na stipendiju ? Koliko stipendija grad moze da izda i da li mogu svi klubovi to da urade ???

Link to comment

[quote name="MaErAkLoIJA" post="3541085" timestamp="1465308979"

 

2. Moram da vidim ko je taj Stojkovic, ne poznavam coveka. Pricaj sa burazerom i neka mu kaze da se ponudi klubu. Ne moze klub bas svakog da prati a sigurno da bi ozbiljno razmatrali njegov povratak jer cim je igrac Zvezde sigurno nije los a jos je i mlad. Jedino ne znam da li moze da raskine ugovor sa Zvezdom tj. da li mu istice jer glupo je razigravati tudje igra

a.

 

 

Stojkovic ili Stankovic nzm tacno kako se preziva.

Burazer nije drugar sa njih.Nego od njegovog drugara. Pa su zablejali i ovaj ga je to pitao.

Mada je njemu menafzer Ramadani.pitanje je da li bi on to dozvolio.

Link to comment

Pitanje je da li oni to znaju u klubu ??? Drugo pitanje da li to moze da utice na vezivanje tih igraca i da spreci vrbovanje od strane raznoraznih agenata. Znaci Radnicki predlozi, grad ispuni a klinac ima bolje uslove a na kraju ode kod blizanaca. Koje su obaveze u tom slucaju igraca kada pristane na stipendiju ? Koliko stipendija grad moze da izda i da li mogu svi klubovi to da urade ???

Pravo pitanje da li znaju za ovo u klubu , a sve moze da se resi prostom igrankom. Klub ga predlaze grad daje pare a klub pravi stipendijski ugovor za jos neku sicu pa kad saberes gar i klub dete ce da ima bar nesto. Neka bude i pola od onoga sto nude Beogradski mangupi pa i trecina al bili bi vezani za klub.Vezana oba stipendijska ugovora bi po meni sprecila u vecini slucajeva odlaske. Licno mislim na takav nacin bar do 17-18 godina bi zadrzali decu da nam se ne rasipaju iz omladinske skole. Do tad i jesu djaci.

Link to comment

Interesantna stvar da Konovalov ima ugovor jos na godinu dana. Sada ce da debituje i ako daj boze pocne da brani dobro, ode na leto bez obestecenja...

Link to comment

Interesantna stvar da Konovalov ima ugovor jos na godinu dana. Sada ce da debituje i ako daj boze pocne da brani dobro, ode na leto bez obestecenja...

E pa mi postajemo nepresusan izvor besplatnih igraca. Zalosno do bola.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...