Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Jel to trenerska rokada na pomolu? Rastavac - Lalat

Nadam se da nije. Juce je izgledalo ali samo Rasta u Vosi,  sa ovim tekstom iz Zurnala mislim da se polako vracamo na staro...

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Lalat je i sa slabijim timovima bio u vrhu. Sa Radničkim bi obezbedio Evropu sa pola snage

Ja Lalatovica i dalje ne cenim mnogo kao trenera. U startu dok je vodio Napredak mi je bio simpatican ali posle Zvezde se skroz izokrenuo. Ove godine je imao prilike da vodi dva jaka tima i sa Vosom se plasirao u kvalifikacije na gurku. Mislim da mu dobro ide skauting jer gde god da je radio pored svojih igraca koje dovodi uvek ubode sa jos po nekim.

Kada bude odlazio iz Vose bice gori nego Marko Nikolic. Ako ode u platezno sposobniji klub ima da im uzme pola tima. To je uradio Borcu a i dalje radi.

Ne bih voleo da vidim tu rokadu. Rastavac je napravio rezultat bez pojacanja sa jedanaest igraca i sa klupom od 19godina. To Lalat nikada ne bi mogao da uradi. Takodje je otpisanog Marjanovica vratio u vrh. Bukvalno ga je preporodio. Otpisanog u smislu da skoro niko nije verovao da moze da postane pravi lider i da da toliko golova vec da mu je limit zvanje malo boljeg igraca nase lige.

Link to comment

Veselinovic perspektivan trener ali kao da mu odbrana ne igra u timu. Lalat realno solidno radi ali imam utisak da nekako gura na silu, to moze da prodje ovde, ali ako misli da radi napolju mora da proba da smiri i sredi glavu. U Zvezdi gde je najveci pritisak je puko, recimo. 

Sto se niskog piva tice ako bude ko ono zadnje onda bolje i da ga ne prave  :lolol: Jedino je Superior nesto vredeo a stariji ljubitelji fudbala jos pamte i Medijanu sa plavu etiketu...

Edited by W.F.C.
Link to comment

Veselinovic perspektivan trener ali kao da mu odbrana ne igra u timu. Lalat realno solidno radi ali imam utisak da nekako gura na silu, to moze da prodje ovde, ali ako misli da radi napolju mora da proba da smiri i sredi glavu. U Zvezdi gde je najveci pritisak je puko, recimo. 

Sto se niskog piva tice ako bude ko ono zadnje onda bolje i da ga ne prave  :lolol: Jedino je Superior nesto vredeo a stariji ljubitelji fudbala jos pamte i Medijanu sa plavu etiketu...

To ne pamtim, ali čini mi se da je Apel bio extra. :D

Link to comment

Jel to trenerska rokada na pomolu? Rastavac - Lalat

Lalatović ima ponudu iz Rumunije, Rastavac daleko veću i prijemčiviju. Uostalom i razlika i u trenerskoj klasi je očogledna pa takva je i ponuda. Plašim se da će naš trust mozgova, na lokalnom nivou, dovesti neku sirovinu o kojoj će pričati bajke. Šta god da se desi, a dolazi tajming prozivke i okupljanja, mi smo navikli (parafraziram kolegu sa foruma) da odemo na pripreme sa tridesetak igrača i da od tih trideset u prvoj postavi, na početku prvenstva, budu 3-5 igrača. Neracionalno i glupo.

Link to comment

Lalatović ima ponudu iz Rumunije, Rastavac daleko veću i prijemčiviju. Uostalom i razlika i u trenerskoj klasi je očogledna pa takva je i ponuda. Plašim se da će naš trust mozgova, na lokalnom nivou, dovesti neku sirovinu o kojoj će pričati bajke. Šta god da se desi, a dolazi tajming prozivke i okupljanja, mi smo navikli (parafraziram kolegu sa foruma) da odemo na pripreme sa tridesetak igrača i da od tih trideset u prvoj postavi, na početku prvenstva, budu 3-5 igrača. Neracionalno i glupo.

 

Moze li malo vise informacija, komandante ?

Link to comment

Sine ima 31,a ne 34-35 god. On moze bar jos 2 god da gazi.

 

 

Ako ovi Rasti ne dovedu ta pojacanja za 5-6-7 dana ima sam da pobegne

On je odlican igrac za nasu ligu. Mator u smislu dalje prodaje.

Ovde smo diskutovali oko sklapanja tima i sta je potrebno da jedan tim bude stabilan.

Svi smo se slozili da je to skola, mladi igraci koji dolaze iz nje i iz dobrog skautinga.

Kada sklapamo tim to se radi u poslednje vreme kao spoj mladosti i iskustva. Par mladih i par matorijih. Znaci jure se i rezultati i afirmacija mladih i dalje prodaja.

Pricali smo ovde o nekim pojacanjima i ako dodju ... lupam... Jovanovic Lucani, Marinkovic, Caki, Merdovic, Alivodici jos jedan, dva matora beka i spic, opet imamo najstariji tim u ligi. Vracamo se na staro, mator tim bez energije i mozda i motivacije sa suvim kvalitetom je opet neki vid kocke i nije garancija sigurnog uspeha. Sa druge strane mladog i perspektivnog uvek mozes da prodas i ako ne ostvaris ciljeve.

Kada kazem mator ne mislim na njegov kvalitet, jos koliko ce da igra, vec da li je neophodan jos jedan da se dovede takav igrac pored Ace kapitena, Bulata, pa sada vec i ovi od 25-26 ulaze u zrele godine i teze ih je prodati. Moramo da mislimo na rezultat ali i na stabilnost kluba. U tom nekom smislu sam ciljao kada sam to rekao. Znaci bio bi pojacanje ali je pojacanje i novac od mladjeg igraca... Znaci dilema :D

Link to comment

Pitam se koje bi jos trenere mogli da dovedemo za novac koji smo ponudili Rasti ? Nemojte odmah cika Bekije i slicno... Mada Beki mozda poskupeo :D

Mozda su pomocnici nesto naucili i mozda tu imamo potencijal, zna li neko nesto o njima tj. o njihovom potencijalu ?

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...