Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Само чекам шта ће лоше да искочи, чим су се сви толико ућутали значи да немају чиме да се похвале.  :isuse:

 

У суштини сада нам је јасније зашто је требало 10-ак дана да Раставац одлучи хоће ли наставити сарадњу са Радничким, вероватно је имао информацију да постоји могућност да Лалатовић оде из Војводине. 'Ајде да се стрпимо и чујемо званично на крају шта ће да испадне од свега овога...

 

Vako: vrti se neka prica po kuloarima da je Vosa veci raspad od nas. Sad kad sam cuo da Lalat odlazi, nisam se nesto bas iznenadio. Mozebiti i da su pare u pitanju. Rasta tamo sumnjam da ce dobiti veci kes nego sto moze ovde da iscedi Radana, jedini razlog moze biti porodica. Tje da vidimo ...

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Баш тако, ће видимо...

 

Мене само излуђује ово ћутање, нема ни приче о тој најављеној седници за данас, нема ништа ни око неког играча, нема ништа ни око Расте... Мора прођем после кроз Чаир да проверим да ли је стадион још где је био, ово као зона сумрака.  :ph34r:

Link to comment

Баш тако, ће видимо...

 

Мене само излуђује ово ћутање, нема ни приче о тој најављеној седници за данас, нема ништа ни око неког играча, нема ништа ни око Расте... Мора прођем после кроз Чаир да проверим да ли је стадион још где је био, ово као зона сумрака.  :ph34r:

 

Zatisje pred buru ... Sad, na koji ce stranu zaduva .......

Link to comment

Strana vetra je nebitna,nekako uvek mocamo uz vetar... :isuse:

 

Pa mi ako smo tolko glupi da numemo da okrenemo patku na suprotnu stranu, i jesmo za jebanje ...

Link to comment

U Vojvodini moze da razvije dva, tri igraca i na zimu su van bule kad ih prodaju. Takodje porodica mu je tamo i Vosa igra kvalifikacije. Da se ne lazemo ima i veci potencijal u igracima i to je sigurno stepenica vise od nas, ako ne i dve. Rasti novac nije presudan vec porodica i profesija, sam je rekao. Drzim fige da Lalat ostane a verujem i da je zadnji na ovom spisku trenera...

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

U Vojvodini moze da razvije dva, tri igraca i na zimu su van bule kad ih prodaju. Takodje porodica mu je tamo i Vosa igra kvalifikacije. Da se ne lazemo ima i veci potencijal u igracima i to je sigurno stepenica vise od nas, ako ne i dve. Rasti novac nije presudan vec porodica i profesija, sam je rekao. Drzim fige da Lalat ostane a verujem i da je zadnji na ovom spisku trenera...

Onda nek se zaposli u neki dragstor, na neku trafiku. Priroda njegovog posla je stalno seljakanje iz mesta u mesto. Sam ga birao.

Link to comment

Ne verujem da bi dobio slobodu kao sto ima kod nas i svako bi gledao da mu zavuce sto je i normalno kod nas Srba ..jel da...Isto bih se slozio da ni oni ne bi mogli da mu iskesiraju veci novac od nas,a Novi Sad je na 3-4 sata voznje ..tako da je to smesno tretirati kao odvojenost od porodice.U Vojvodini bi morao da krece prakticno od nule i ne bi imao vremena da napravi ekipu za Evropu sto je mac s dve ostrice.

   Tipujem da ce ostati kod nas :)

Link to comment

Ne verujem da bi dobio slobodu kao sto ima kod nas i svako bi gledao da mu zavuce sto je i normalno kod nas Srba ..jel da...Isto bih se slozio da ni oni ne bi mogli da mu iskesiraju veci novac od nas,a Novi Sad je na 3-4 sata voznje ..tako da je to smesno tretirati kao odvojenost od porodice.U Vojvodini bi morao da krece prakticno od nule i ne bi imao vremena da napravi ekipu za Evropu sto je mac s dve ostrice.

   Tipujem da ce ostati kod nas :)

Nema potrebe da krece od nule, samo pozove par igraca iz naseg tima i spoji ih sa kvalitetom iz Vose i zavrsi posao. I onako su svi bez ugovora...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...