Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Sta se gleda? Mi, Pazar i Lokomotiva imamo isti broj bodova, mi bolji u medjusobnim duelima od obe ekipe ali najlosiju gol razliku imamo. I to za 1 gol. Nije valjda da se to gleda  :cry:

Link to comment

Sta se gleda? Mi, Pazar i Lokomotiva imamo isti broj bodova, mi bolji u medjusobnim duelima od obe ekipe ali najlosiju gol razliku imamo. I to za 1 gol. Nije valjda da se to gleda  :cry:

Kakve smo kurate srece, bice da se to gleda :isuse:

Link to comment

Nisu naši omladinci ispali. Ispali su Pazarci. S njima imamo skor 2:0 1:3. Mada, ako se ne promeni 90% kadetskog tima, uzalud je izboren opstanak, jer naredne godine, sadašnji kadetski tim igra omladinsku ligu.

 

I od Lokomotive smo bolji u medjusobnom skoru. A nešto posmatram Pazar je bolji od Brodarca ???

Edited by Komandant Mark
Link to comment

Na zvanicnom sajtu FSS smo ispod Pazara. Prosle godine je bila slicna situacija samo druge pozicije. Borac i mi po 35 bodova, 3:1 izgubili u Cacku, pobeda 2:0 u Nisu uz duplo losiju gol razliku i bili smo ispod njih.

Link to comment

Pre svega neregularno je sto Brodarac ima dve utakmice manje na kraju prvenstva, klub preCednika saveza... Do proslog vikenda su imali 4 utakmice manje, igraju kad im se cefne izgleda. Aj da sacekamo Legendin izvestaj iz Krusevca, razbili smo Napredak tamo 5:2 i da vidimo epilog.

Link to comment

"Ne ispadamo. Znači pravi se tabela sa (mini-tabela) sa timovima koji imaju isti broj bodova. Brodarac ima dve utakmice manje. Ako ne pobedi i ne osvoji ni bod u toj mini tabeli učestvuje i on, a mi smo tu valjda najbolji, ako osvoji makar bod, ostao je u ligi a pravi se izmedju nas, Lokomotive, i Pazara....i opet mi opstajemo a Pazar ispada.

Link to comment

 

 

Само чекам шта ће лоше да искочи, чим су се сви толико ућутали значи да немају чиме да се похвале.  :isuse:

 

У суштини сада нам је јасније зашто је требало 10-ак дана да Раставац одлучи хоће ли наставити сарадњу са Радничким, вероватно је имао информацију да постоји могућност да Лалатовић оде из Војводине. 'Ајде да се стрпимо и чујемо званично на крају шта ће да испадне од свега овога...

Edited by Captain_Darling
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...