Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

A šta on sad kao razmišlja 10 dana, očekuje ponudu iz Engleske?

 

Blizanci i savez trenutno ne traže trenere, bilo koji drugi posao koji može da dobije je u rangu ili ispod Radničkog

Link to comment

A šta on sad kao razmišlja 10 dana, očekuje ponudu iz Engleske?

 

Blizanci i savez trenutno ne traže trenere, bilo koji drugi posao koji može da dobije je u rangu ili ispod Radničkog

Otprilike 90% liga, van lige petice, su kud i kamo atraktivnije i finansijski i rezultatski u odnosu na ovo nase blato.

Link to comment

Znam da Urosa Nikolica trazi Standard iz Lijeza. Marinkovic...pa zavisi koliko je voljan da iz Bg se doseli u Nis. On bi bio i najvece pojacanje (pricali smo ti i ja pre 2-3 ned o njemu) .

Avramovski moze lagano da trazi raskid ugovora. I on i CZ znaju da on nikad nece igrati tamo,pa i njegov zemljak Babunski.

 

Treba videti Branu Ilica sto sam ga spomenuo tj ako ode Mrka.

Popara=Caki prva prezimena koja se javljaju kao zelje navijaca.

S.Jovanovic=Merdovic su realne opcije,ali bi u tom slucaju Aca kapiten sedeo na klupi.

Ali kombina Popara-Caki (+Avramovski) bila bi jaca od Djuricka-Brzog

Caki u kompletu sa Gavricem ako ga nece Vojvodina ili Cuka.

 

Popara je po meni zavrsena prica jer verujem da u Americi prima dosta dobar novac a takodje mislim da su mu planovi vezani za ostanak. Mozda se zeni za vizu ;)

 

Brana Ilic je bio veliki potencijal ali se kasnije izgubio. Nisam ga skoro gledao i ne znam u kakvoj je formi. Licno bih vise obratio paznju na nekog stamenijeg i malo viseg igraca. Brana mi je vise za iza centra. Koliko se secam radi se o niskom igracu.

 

Avramovski samo ako je lud da raskida ugovora jer je verovatno u situaciji u kojoj je bio Caki. Dobra lova i sigurna. Ici ce na pozajmice do isteka ugovora, ako eksplodira vratice ga ili prodati. Isto vazi i za Jovovica. Obojica mi se svidjaju. Da ne zaboravim Matosa. Takodje Babunski. Svi su oni mladi i dobice neku sansu u Zvezdi ili na pozajmici i uzece oni dobru kintu za njih. Tesko da cemo videti nekog od njih u nasem timu. Pozajmice se ne racunaju i ne verujem da cemo posle svega da se odlucimo da razigravamo tudje igrace.

 

Ko god da dodje tesko ce da istisne kapitena iz tima. Njegov doprinos je nemerljiv. Ako nadjemo dostojne zamene vise ce da ga odmaramo i bice sveziji. Mislim da je gotovo sve utakmice igrao 90+ minuta i da se previse potrosio. To u svakom slucaju utice na njegovu igru, posebno u zavrsnici. Ne verujem ko god da dodje da ce vise da trci i da se bori od njega.

 

Svidja mi se i Gafurov iz Javora. Svi sto vrede su vec odavno snimljeni i tesko ih je dovesti. Realno Merdovic i Jovanovic i mozda Marinkovic. Za zadnjeg ne znam kakav ugovor ima.

 

Secam se da smo dovodili neke iz CG i da smo zimus hteli da potpisemo ugovor sa nekim od njih. Verujem da ce i sada pojacanja biti sa strane. Mozda neki novi Zemljanuhin a mozda se i onaj stari vrati.

Link to comment

Otprilike 90% liga, van lige petice, su kud i kamo atraktivnije i finansijski i rezultatski u odnosu na ovo nase blato.

Svaka čast ako ima nešto normalno u inostranstvu. Mada bi za trenera bio luksuz da odbija produžetak ugovora, ako se klub nije baš raspao. Kontinuitet dosta znači u poslu

Edited by levi
Link to comment

Svaka čast ako ima nešto normalno u inostranstvu. Mada bi za trenera bio luksuz da odbija produžetak ugovora, ako se klub nije baš raspao. Kontinuitet dosta znači u poslu

Mislim da hoce da vidi cistu situaciju. On je na neki nacin uslovio klub da ce da ostane ako omoguce jaci tim nego prosle sezone. Hoce da ide stepenicu vise i verujem da procenjuje situaciju da li ce mu omoguciti tu stepenicu vise ili ne.

 

Sad kada su otisli Djurickovic i Marjanovic kao i Aca golman bice teze da se napravi tim. Uvek je skuplje dovoditi nego zadrzati. Naravno i veca je kocka kada se dovode igraci a posebno kada su mali novci u pitanju.

 

On je rekao da su mu bitne i pare i da je blizu porodice ali mu je najbitnije da mu se omoguci da profesionalno radi i napreduje i on kao i tim.

Link to comment

Caki u kompletu sa Gavricem ako ga nece Vojvodina ili Cuka.

 

Popara je po meni zavrsena prica jer verujem da u Americi prima dosta dobar novac a takodje mislim da su mu planovi vezani za ostanak. Mozda se zeni za vizu ;)

 

Brana Ilic je bio veliki potencijal ali se kasnije izgubio. Nisam ga skoro gledao i ne znam u kakvoj je formi. Licno bih vise obratio paznju na nekog stamenijeg i malo viseg igraca. Brana mi je vise za iza centra. Koliko se secam radi se o niskom igracu.

 

Avramovski samo ako je lud da raskida ugovora jer je verovatno u situaciji u kojoj je bio Caki. Dobra lova i sigurna. Ici ce na pozajmice do isteka ugovora, ako eksplodira vratice ga ili prodati. Isto vazi i za Jovovica. Obojica mi se svidjaju. Da ne zaboravim Matosa. Takodje Babunski. Svi su oni mladi i dobice neku sansu u Zvezdi ili na pozajmici i uzece oni dobru kintu za njih. Tesko da cemo videti nekog od njih u nasem timu. Pozajmice se ne racunaju i ne verujem da cemo posle svega da se odlucimo da razigravamo tudje igrace.

 

Ko god da dodje tesko ce da istisne kapitena iz tima. Njegov doprinos je nemerljiv. Ako nadjemo dostojne zamene vise ce da ga odmaramo i bice sveziji. Mislim da je gotovo sve utakmice igrao 90+ minuta i da se previse potrosio. To u svakom slucaju utice na njegovu igru, posebno u zavrsnici. Ne verujem ko god da dodje da ce vise da trci i da se bori od njega.

 

Svidja mi se i Gafurov iz Javora. Svi sto vrede su vec odavno snimljeni i tesko ih je dovesti. Realno Merdovic i Jovanovic i mozda Marinkovic. Za zadnjeg ne znam kakav ugovor ima.

 

Secam se da smo dovodili neke iz CG i da smo zimus hteli da potpisemo ugovor sa nekim od njih. Verujem da ce i sada pojacanja biti sa strane. Mozda neki novi Zemljanuhin a mozda se i onaj stari vrati.

Gavrica vrvt otima Lalatovic.

 

Avramovski sigurno nece dozvoliti Cakievu sudbinu. Drugo je Caki sa 33god da se ladi i prima veliku platu,a drugo je da 21god igrac jos reprezentativac Makedonije + bio na meti Liverpula,ali ga povreda sprecila da potpise.

Verujem da Avramovski ceka jos jednu sezonu da pokida i beg u inostranstvo.

Brana Ilic se lepo pokazao u Grckoj..jos pogotovo prosle sezone,tako da nije za bacati..

Matos je izjavio da bi voleo da se vrati u Brazil.

Gafurov...mislim da za njega mora da se plati obestecenje.

 

Sta bi sa onim klubom iz Gane,sto smo potpisali saradnju. Moze da se probere neki igrac iz Gane ?

Link to comment

Mislim da hoce da vidi cistu situaciju. On je na neki nacin uslovio klub da ce da ostane ako omoguce jaci tim nego prosle sezone. Hoce da ide stepenicu vise i verujem da procenjuje situaciju da li ce mu omoguciti tu stepenicu vise ili ne.

 

Sad kada su otisli Djurickovic i Marjanovic kao i Aca golman bice teze da se napravi tim. Uvek je skuplje dovoditi nego zadrzati. Naravno i veca je kocka kada se dovode igraci a posebno kada su mali novci u pitanju.

 

On je rekao da su mu bitne i pare i da je blizu porodice ali mu je najbitnije da mu se omoguci da profesionalno radi i napreduje i on kao i tim.

 

Uopste nece biti lako boldovano sporovesti u delo. Jaci tim znaci i kvalitetna klupa. Znaci mi trebamo pribaviti ovog leta bar 10 dobrih fudbalera. Ako to sprovedemo u delo, mada ne znam kako, ozbiljan iskorak je nacinjen.

Edited by Rumpelstiltskin
Link to comment

Uopste nece biti lako boldovano sporovesti u delo. Jaci tim znaci i kvalitetna klupa. Znaci mi trebamo pribaviti ovog leta bar 10 dobrih fudbalera. Ako to sprovedemo u delo, mada ne znam kako, ozbiljan iskorak je nacinjen.

O tome sam pisao dve strane...

 

Da smo zadrzali kostur sa tri, cetiri pojacanja bili bi jaci nego prosle godine. Sad kada su dva kljucna igraca sredine terena otisla prvo treba da se nadomeste kvalitetom, pa uigranoscu, pa atmosferom pa na sve to plus ova pojacanja koja bi inace dosla i da su ostala ova dvojica. Nije nikakav problem da imamo neke pare ali mi imamo parice. Sa paricama se ne pravi tim ali mogli smo da ga nadogradimo. Videcemo sta ce biti.

Sve bi bilo u redu da se predsedniku moze verovati ali je par puta dokazao da ne moze. Ko zna koja je istina i gde je ona sada ???

Link to comment

Mislim da nece vise da se dovode igraci tipa Blazic,Guma koji dolaze samo da se razigraju i da pokusaju da se bolje prodaju.Mislim da igraci kao sto je Brana Ilic ne trebaju jer nit ga mozes vezati ugovorom na duzi period a i sta ce ti ispusena mustikla za koju je tesko iole uzeti neki dinar.Verovatno ce mo da trazimo mlade igrace iz klubova koji su ispali,kao sto je to bio slucaj s Rosicem npr. i da se ponudio ugovor na 3 god.Verujem da ce sigurno neko od onih igraca koji su bili na probi na polusezoni doci,s tim da je tacno da nama treba desetak fudbalera da naprave dobru konkurenciju plus 2-3 odlicnih pojacanja ako misle da igraju za evropu.

Bice ovo zanimljiv prelazni rok osecam to...samo da nam Rastavac stavi paraf na jos bar 2 god. :)

Link to comment

'Ајде да видимо хоће ли Брзи и Ђуричко да се опросте од клуба и навијача онако шмекерски као Аца голман  :fantom:

 

Лично њима желим све најбоље али ми је стварно мучно када играчи одлазе из нашег клуба и задуже неки од штрафтастих дресова  :puke:

Link to comment

Moze i Stanojevic iz Rada umesto Sase slican profil igraca, igrali i zajedno u Serifu gde je Marjanovic izgubio mesto a ovaj nastavio da igra. Ove zime presao u Rad da im pomogne za opstanak i ne verujem da ima ugovor duzi od sest meseci. Igrac poznat po topovskom sutu, mislim da je pre par godina kada su merili suteve u ligi on imao najaci...

 

http://www.transfermarkt.com/marko-stanojevic/profil/spieler/47533

 

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...