Jump to content
IGNORED

Roland-Garros 2016


Timmy

  

59 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Meni je Muguruza baš antisimpaticna. Ok, lepo izgleda, ali mi je karakter baš upitan. Pa cu ipak za Serena navijati.

 

A samom sebi se čudim koliko poštovanje gajim danas prema Sereni i Fedu. Oboje nisam mogao da smislim tokom karijere, ali u poslednjih par godina mi mnogo skočilo poštovanje za oboje. Nekako sam ih prihvatio kao velike šampione, A i oni sazreli pa me manje nerviraju njihove bubice.. Imam takvih primera i u drugim sportovima. Npr Navaro i Rudi u košarci..

 

Pa se nešto nadam da ce Novak za godinu dve primiti simpatije publike koja ga trenutno ne miriše. Kad odu Fed i Nadal u penziju, svi će valjda navijati za Novaka pre nego za nekog Tima.

 

Pola planete nije podnosilo Dzordana za njegovog vrhunca, a sad svi placu za tim vremenima, normalno je to.

 

Mada slazem se sa Harperom za Rudija, treba ipak podvuci negde crtu.

Link to comment
  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • borris_

    180

  • Max Morlock

    168

  • renne

    154

  • Timmy

    139

Top Posters In This Topic

Posted Images

zbilja ne znam kako zavoleti ona serenina prenamaganja i plakanja ničim izazvana 

Izmedju voleti i postovati je velika razlika. Ja je samo postujem... I sve ostalo nabrojane. Ok mozda sam malo preterao sa Rudijem, ali mi je i on malo manje odvratan nego ranije... A ne ide sa ostalima u isti kos. Hvala na ispravci :D

Link to comment

zbilja ne znam kako zavoleti ona serenina prenamaganja i plakanja ničim izazvana 

 

vrlo lako ako skontas da joj fali malo da pretekne stefi graf

Link to comment

vrlo lako ako skontas da joj fali malo da pretekne stefi graf

ah, dobro, razumem taj argument, al' opet žao mi što i drugima prolaze najbolje godine a skupljaju samo mrvice

 

al' ok, to je i do njih, šta da se radi

 

btw

oduševila me ona punitseva ilikakosevećzove

na kraju kad se pozdravljala, vidim prilično mala devojka, a bije ko velika

Edited by dùda
Link to comment

Putintseva... [emoji38] lako se pamti - Putin T Seva ;)

 

:wicked:

 

Sent from my SM-N910C

Edited by Max Morlock
Link to comment

 

oduševila me ona punitseva ilikakosevećzove

na kraju kad se pozdravljala, vidim prilično mala devojka, a bije ko velika

Da, niotkuda dodje i odlcina. Ocekujem njen proboj u vrh u ovoj godini. edit: sad je skocil sa 60 na 35 mesto na listi. Ako odigra nesto u naredne dve nedelje ili bude nekih odustajanja eto nje medju nositeljkama na W.

Edited by Timmy
Link to comment

Nedobog sutra da publika bude na Novakovoj strani. To će za njega biti potpuno nova i neistražena teritorija. 

Link to comment

Meni je Muguruza baš antisimpaticna. Ok, lepo izgleda, ali mi je karakter baš upitan. Pa cu ipak za Serena navijati.

 

 

Ma nije ni meni simpaticna, harizma joj je nula, ali u poredjenju sa Serenom za koju svi znamo kakva je - nije tesko odluciti se koga podrzati. 

 

A lepo su ti rekli, Navaro jos i nekako ali Rudi... pretera ga bas :D

Link to comment

Nedobog sutra da publika bude na Novakovoj strani. To će za njega biti potpuno nova i neistražena teritorija. 

 

Bila je na njegov strani protiv Thiem-a ako je verovati Tignoru, neka bude tako i opet. :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...