Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Euroleague Top 4

#f4glory 43 members have voted

  1. 1. Lokomotiv - CSKA

  2. 2. Baskonia - Fenerbahçe

    • Baskonia
      16%
    • Fenerbahçe
      83%
  3. 3. Pobednik

  4. 4. MVP

    • Delaney
      2%
    • Anthony Randolph
      6%
    • Teo
      34%
    • De Colo
      2%
    • Bourousis
      6%
    • Mike James
      0%
      0
    • Datome
      25%
    • Bogdan
      16%
    • Bobby Dixon
      2%
    • Neko deseti
      2%

Please sign in or register to vote in this poll.

Featured Replies

Jao jao ja mislio ti navijao za nasu grobarsku bracu :)

Pokazali su kolika su nam braća kada na f4 nijedan njihov navijač nije ostao da navija za nas iako su prethodno naši jako navijali sa njima.

 

Da ne pričam dalje. Daleko bilo takve braće.

  • Replies 479
  • Views 39.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted Images

Baš je Obradović ispao jadnik sa ovom izjavom da je Fener zaslužio titulu ali je Lamonika odlučio drugičije. Nije nikako bilo suđenje za takvu izjava a još je i Itudis bio za druge strane. Zaslužio je i CSKA bar podjednako titulu, a u tako tesnoj utakmici uvek može da se nađe jedna sporna sudijska odluka koja je uticala na ishod. Mogao je Veseli da šutira bacanja bar 20% pa bi opet dobili, ili Bogdan da se pojavio na utakmici ili da su zagradili bolje u poslednjem napadu. Da ne pominjem neke maestralne individualne i timske poteze CSKA za koje on i njegove igrači nisu imali rešenje i koje nipodaštava ovakvom izjavom.

Bilo je brdo gresaka na obe strane, onaj nesvirani faul nad Slukasom, pa Teu data sumnjiva bacanja u produzetku, ti koraci deKoloa...s druge strane, Fener je dve od cetiri cetvrtine igrao po 8 minuta sa protivnikom u bonusu, sami su krivi sto to nisu uspeli da iskoriste, sto ovaj sutira bacanja na nivou rekreativca sa Ade, i sto su dopustili 20 razlike na poluvremenu. Nema Zeljko sta da se buni, treba da gleda u svoje dvoriste prvo.

nisam siguran da je bila greska kod zagradjivanja, ovaj je prosto zakucao loptu u tablu i odbila se do bacanja. nesrecan slucaj.

 

cska je svakako zasluzio titulu, i izuzetnim nivoom igre kroz sezonu i narocito onim sto su pokazali u prvom poluvremenu finala, verovatno najbolje poluvreme kosarke bilo koje evropske ekipe koje smo gledali godinama. na kraju, cska je imao i najskromniji roster u poslednjih ko zna koliko godina, itudis je od pocetka znao sta radi i kako da pravi tim oko ove dvojice, i na kraju je on taj koji je najvise zasluzio ovaj trofej.

 

a zelimir da podnosi poraze kao pizda nije nikakva novost.

U pravu si, u poslednjem napadu je bio potpuni haos jer je izbijena lopta pa su pomagali, preuzimali i ovaj ostao sam na 4-5 metara na strani pomoći i odbila mu se lopta.

A Milos jak na engleski - vrlo jak ali jos mora da se potrudi Slishkovica da dostigne... Blaz je ipak jedan reper™.

Kako se zove onaj cudni ruski centar cska i gdje je on sad? bas sam se iznenadio kad ga nisam video (jbg, znam da sam slabo pratio el ove godine, ali nisam mislio da sam bas toliko slabo pratio...)

Kaun? Valjda u NBA negde.

Eno ga kod Lemprona

Ako si mislio na Kauna njega je Blat doveo u Klivlend, ni dok je Blat bio tu nije nešto igrao, tek sad je van svake konkurencije.

Edited by theanswer

da, kaun, hvala! sinoc lomim glavu kako se zove (a ona njegova zabezeknuta faca mi pred ocima, pa necu da guglam za inat!)... pa evo ni danas ne mogadoh™ da se sjetim

pusti te analize, kakav je osecaj biti milioner?

Izuzetno ih je usralo, nikakva ekipa. Real iz prosle sezone i ovi - nebo i zemlja. A za moje finansije ne brini.

 

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Sa ovom igrom bi dobili i taj Real, sem eventualno u Madridu. Najpametniji napad u Evropi poslednjih n godina.

oce to da usere da dajes 91 poen po mecu u sezoni, ocistis duplo jacu top16 grupu, pokidas u finalu. corava koka i zakon velikih brojeva.

Prvi u obe grupe, 3-0 u QF, rutinska pobeda u SF i 16 razlike na kraju treće četvrtine finala. Fener se provukao u polufinalu, a i u finalu bi kurac stigli da CSKA nema kompleks sa F4. Naravno i da je fener dobio ne bi bio user, dve najbolje ekipe i nijanse odlučuju.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.