Jump to content
IGNORED

Uefa Euro 2016 Fantasy


Recommended Posts

  • Replies 897
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    130

  • malkin

    99

  • cvrlle

    94

  • Calavera

    66

To kapiram,ali ako je recimo tim1 pobedio tim2 , tim2 pobedio tim3 a tim3 pobedio tim1...sta se gleda u tom slucaju

pa klasik poeni

pre klasika se gleda poen razlika. Pravi se krug izmedju ta tri tima, izracuna se poen razlika u njihovim mecevima i pravi se tabela.

 

Nek Tolaa razresi dilemu.

Link to comment

Calavera trenutno prvi medju skoro 11k ucesnika iz Srbije i samo 8 bodova ispod vodeceg na svetskoj listi. Bravo, care!

 

sta da vam kazem, videli ste i sami™, ostvarili smo nasu prepoznatljivu igru kratkih paseva™, publika je bila moj 12. igrac™, ali osmo mesto je najopasniji rezultat™.

Link to comment

pre klasika se gleda poen razlika. Pravi se krug izmedju ta tri tima, izracuna se poen razlika u njihovim mecevima i pravi se tabela.

 

Nek Tolaa razresi dilemu.

I tu bih bio u prednosti...ali steta sto se od toga nista nece ni dogoditi  :isuse:

Link to comment

Tolaa ne može da nastavi vođenje PPP Euro 2016 Fantasy-ja, pa ću ja preuzeti. Dobio sam sva neophodna uputstva. :)

 

Nakon trećeg kola po grupama, dalje idu prvi i drugi iz svake grupe.  Pobednici grupa će biti nosioci u žrebu za 1/8 finala.  Žrebom se određuju parovi 1/8 finala, ali i raspored do finala, tj. nema novog žreba nakon svakog kola. U 1/8 finala ne mogu da se sastanu timovi iz iste grupe u prvoj fazi. U slučaju nerešenog rezultata, odlučuje ukupan broj poena osvojenih do tada.

 

Žreb će biti održan dan nakon završetka trećeg kola u grupama, tj. 23. juna.

Edited by Velocipede
Link to comment

Fak zreb, realno, pitanje svih pitanja je hoce li mrtvi Muller nesto da uradi ili ce cekati da ispizdim i prodam ga :dry:

 

 

Zakiticu ga trakom jos jednom :dry:

 

Edited by crtamOrasi
Link to comment

Kalaverara :Hail:

 

Milet hettrik, opustite se. Znam jer ostavljam traku dajeru. Mrsko mi stresirati se :dry:

Edited by Ruxin
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...