Jump to content
IGNORED

Uefa Euro 2016 Fantasy


Recommended Posts

  • Replies 897
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    130

  • malkin

    99

  • cvrlle

    94

  • Calavera

    66

Svaka čast calaveri, koliko dominira tačno će i pokojni džudžak da postigne jedno 2 kom

 

(Uz ogradu da nisam gledao mađare, možda je to stvarno najlogičnija stvar na svetu)

Link to comment

iz tvog posta zakljucujem da nisi poslusao moj dobronamerni savet :( bice nesto od dzudzua, izvodi sve prekide i penale za iznenadjujuce solidnu madjarsku.

Link to comment

Najjače :dry:

Razmišljao sam i o nolari, ali sam se totalno poveo taktikama u "inat hejterima" i "kita na panj". Ne žalim ni za čim :fantom:

Link to comment

Kako stojiš na globalnom planu inače? U ovom ćeš, dakucnemudrvo, dizdominraš, a u kapiram da si se dosta dobro kotirao u onoj skrnavosti od prvog kola?

 

Jel vreme da navijamo za 1 sony? :)

Link to comment

bio sam 70. nakon prve veceri drugog kola, onda pao na 695, sad sam verovatno opet blizu top 100. sjebao me onaj asist albe iz ofsajda <_<

 

a za soni se svakako ne mozes nadati, ovi su teske stipse... prva nagrada 1 tablet ili tako neka dzidzabidza™   :isuse:

Edited by Calavera
Link to comment

Da, izneverovao sam još na početku kad sam video da su nagrade beše neki kineski smartfon+dres, lopta, gaće, čarape, štucne... :isuse: Ali sony™ je 1 tradicija, organizovaćemo se mi između sebe kad budeš prvi -_-

 

 

Inače meni je bilo ispod časti da dominiram u takvom štekarskom fantaziju :fantom:

Link to comment

Pitam samo, naš čoek a vidi se da ume -_-

 

A i da imam da navijam za koga kad izduvam na svim poljima. Neću sigurno za tebe kad si takav hejter :mad:

Edited by Ruxin
Link to comment

gledaj ovu dvojicu, posle dva kola ugovaraju igranje na soniju :isuse:

 

zato od tebe nikad nista nece biti! nemas postovanja prema boljima i lepsima od sebe!!!

 

realno, vise me kenja nego sto umem, sve sto bi u fplu poslo naopako ovde je bio bingo. mozda bi bilo bolje da se i tamo pojavim dva dana pred sezonu i skarabudzim nesto.

Link to comment

da pusi qrac uefa fantasy koji je azara oznacio kao "doubtful" pa sam ga ostavio na klupi :isuse:

Pa jbt imao si u 14h zvanicne sastave objavljene

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...