Jump to content
IGNORED

Uefa Euro 2016 Fantasy


Recommended Posts

Paklen igrač! :fantom:

 

A nisam ja imao ništa protiv čoveka, više protiv ideje da je levo krilo španske reprezentacije dobar izbor za dragoceno mesto u špicu, koliko god golova utrpao na prijateljskim. Ali to je sve odavno postalo nebitno - ovde svi špicevi ne rade, ja sam izgubio poziciju da pametujem o fantaziju, a nolito će večeras da uvali 2 kom... :(

Edited by Ruxin
Link to comment
  • Replies 897
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    130

  • malkin

    99

  • cvrlle

    94

  • Calavera

    66

Italijani nisu izdali :)

 

244 poena na prediktoru, Bufon i Kjelini clean sheet - steta jedino sto je Bufon dobio zuti al jebiga...forza italia!

Link to comment

Ruxin je od svih mogucih levata na sredini terena morao da ima bas Perisica. Ako Inijesta i Ramos ne daju jedno 3 gola Turcima moracu da se kidam sa Sokolovicima za prolaz.

Link to comment

Perišić :)

smem li se ponadati...

 

edit. Rodni, jel si i njega prodao ko Hamšika?

Jok, evo gledam u šoku :o

 

Pregurao bih lakše tog hamšika da me konopljanka nije skroz prodo.

Reko jedni protiv ruskih smarača a drugi protiv siraca, iskoristi poklon ruxine, ne pravi se pametan :(

Edited by Ruxin
Link to comment

Ruxin je od svih mogucih levata na sredini terena morao da ima bas Perisica. Ako Inijesta i Ramos ne daju jedno 3 gola Turcima moracu da se kidam sa Sokolovicima za prolaz.

Trpati levate sa 5+ golova u kvalifikacijama je generalno solidna politika :fantom:

Poslednje kolo protiv neozbiljnog kobnog, ako te sad dobijem tačno bih čak mogao i proći grupu, uglavnom nezasluženo.

 

U klasiku sam pak propo u startu, i to mi dosta ubija volju. h2h je za ljude koji nisu dovoljno mačo za klasik, ostajem pri tome. :(

Edited by Ruxin
Link to comment

Mogao bi Kobni da se loguje u nedelju ujutru, bar da zameni ove koji nisu na prvenstvu. Mene je zreb zajebo da protiv njega igram u kolu u kom sam bio u vrhu klasika.

Link to comment

Da, to si u pravu.

A meni je još pošlo za rukom da u prvom kolu imam isto bodova koliko i ok. Uz malo manje sreće na žrebu bio bih uglavnom već otpisan.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...