Jump to content
IGNORED

Uefa Euro 2016 Fantasy


Recommended Posts

  • Replies 897
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    130

  • malkin

    99

  • cvrlle

    94

  • Calavera

    66

jel ima istine u glasinama da Gricman™ neće startovati? to mi je poslednja nada da izvučem makar častan poraz od Spejdovih ala i nemani :(

Link to comment

Svestan si da kad ispadneš iz grupe možeš mirne duše da ugasiš tim i najzad kreneš da uživaš u životu onako kako si oduvek zamišljao da je moguće? Meni je to jedino što me održava u životu ovih dana :(

Link to comment

pa mene još samo teorija održava u životu, a dok ima nade ima i samozavaranja... realno, niko nema tako težak raspored kao ja: do kraja grupnog takmičenja igram protiv iskudije koji je već pobedio u overalu i vodi u ppp klasiku i protiv Spejda koji je pukom igrom slučaja za dlaku izgubio od iskudije u foto finišu. kad Gricman™, Muler i Mandžukić odrade svoje počeću da se mirim sa sudbinom.

 

mada evo možemo pantelia ti i ja da napravimo 1 žrebano doigravanje za siromahe, što da i nama završnica prvenstva ne prođe u veselju.

 

edit. evo i Rusi se usraše Pekariku u cs. zatvaram radnju, čestitke Spejdu :smoris:

Edited by malkin
Link to comment

Nemam ništa protiv. Kukanje na stranu, mene ovaj fantazi do jaja zabavlja. Umirem od smeha na moje konstantno i nadahnuto probijanje dna, iz dana u dan, sve jače i jače. A ima li šta bitnije nego da se čoek lepo zabavi

Edited by Ruxin
Link to comment

jel ima istine u glasinama da Gricman™ neće startovati? to mi je poslednja nada da izvučem makar častan poraz od Spejdovih ala i nemani :(

 

naravno, gricman i pogba odmaraju veceras.

 

prodao sam hamsika  :lol:

Link to comment

 

prodao sam hamsika  :lol:

 

wirXNSF.gif?noredirect

 

btw jedan fun fact za vas što ne zalazite u donji dom - u prvom kolu sam imao isto bodova kao i čovek koji ima veratija u timu :fantom:

Link to comment

ja bih ga prodao da je mogao umesto njega  da se dovede Paja :blush:

ovako sam prodao Gocea™ koji će naravno da razmontira poljsku odbranu.

 

edit. a realno, mnogo je mali uzorak ovo prvo kolo. bilo je previše klinšitova za 1 veliko takmičenje (mada možda ovo proširenje ima veze sa tim), to nema šanse da se održi kad timovi počnu od drugog da igraju iz očajanja i da jure poene, a ovi koji su prošli da rotiraju. isto takođe npr Hamšik je igrao dosta povučeno u prvoj, nikad ne bih rekao da može da skupi 10 poena danas, itd. ima takvih primera dosta, mislim da će se fantazi percepcija prvenstva prilično promeniti u narednim danima. što je naravno slaba uteha nama koji ćemo do tada da ispadnemo iz grupe...

Edited by malkin
Link to comment

Ja se ne bih ni malo iznenadio kada bi ovi sto su me unesrecili i kojih sam se resio,krenuli da kidaju u ovom kolu 

 

edit: naravno zajedno sa Nolikom

Edited by ubibobi
Link to comment

Konačno prvi zgoditak i asistecija od početka eura :lolol:

 

Mareke verovo sam utebe!!!! :0.6:

 

Dobro, ne baš da bih ti dao traku al dovoljno je i ovo

Edited by zoki
Link to comment

Jer me mrzelo da mozgam oko wc-a :dry:

Lol, čuj ovog. Moj wc proces je bio da osvanem radeći neki poso, a potom nabacam igrače na brzinu dok se nisam kompletno sklopio. Mislio sam doduše da udarim 1 final touch kad se probudim, ali pošto ste me vi dušmani zajebavali ostavio sam sve kako je bilo u inat :dry: :napanj:

 

Tuga je u tome što nema teorije da budem gori nego protekli put, kad sam mozgao 3 dana :(

Edited by Ruxin
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...