Jump to content
IGNORED

BrExit?


jms_uk

Recommended Posts

Sad cu ja malo da upadnem ko padobranac, ali kada je tacno pocelo da se prica o ovom referendumu i kada je doneta odluka/postignut dogovor/whatever da se on odzri? Pitam to, jer mi nije jasno zasto su Skoti odrzavali referendum o nezavisnosti ako su znali da ce uskoro biti ovaj referendum o izlasku iz UK? Osim naravno ako je odluka o Brexit referendumu doneta nakon skotskog referenduma.

Link to comment

Sad cu ja malo da upadnem ko padobranac, ali kada je tacno pocelo da se prica o ovom referendumu i kada je doneta odluka/postignut dogovor/whatever da se on odzri? Pitam to, jer mi nije jasno zasto su Skoti odrzavali referendum o nezavisnosti ako su znali da ce uskoro biti ovaj referendum o izlasku iz UK? Osim naravno ako je odluka o Brexit referendumu doneta nakon skotskog referenduma.

Nakon, Kameronova taktika da ubije inicijativu dok još nije dobila krila. Okliz.

Link to comment

Boris Johnson momački izviždan praktično ispred svoje kuće, Trump otvoreno likuje, Šešelj seiri jer je glogov kolac zabijen u srce lešine EU...Ko još uvek ima  dilema oko bolje/pragmatičnije opcije može ove činjenice uzeti u obzir kod vaganja  :lolol:

Link to comment

Imaju još kako koristi jer su plaćeni tim novcem. Što je u pitanju mrvica tog novca druga je priča, možda će tu mrvicu posmatrati drugačijim očima kada i ona bude uklonjena sa stola.

 

Legitimno misljenje, ali je takodje tacno da od tog istog novca, od kojeg dobijaju mrvice, zavise i druge stvari, npr. cene stanovanja. Sta god bio razlog, ljudi ocigledno nisu zadovoljni. Ta prica je generalno dosta komplikovana i mislim da se nece tako lako resiti.

Link to comment

A taman će se naći Amerikancima u weltmachtanju s njihovim know-how koji i liči na nešto, oni nesrećni i dalje imaju s tim problema.

uploadfromtaptalk1466759499471.jpg

Link to comment

Amerima je sve to isto :

 

 

 

----

 

 

Schulz: “We need to protect the Eurozone”

 

Published 10:04 June 24, 2016
Updated 10:05 June 24, 2016
By Dan Alexe
Contributing Editor, New Europe

 

“We need to protect the Eurozone”, said with a trembling voice EU Parliament president Martin Schulz, following the Conference of Presidents of the political groups in the Parliament.

 

Schulz announced that the Parliament will meet in an extraordinary session next Tuesday, in order to adopt a resolution on the outcome of the UK referendum and the procedures to follow.

 

“The group leaders have agreed that the common line is stability”, said Schulz. “Stability is needed on both sides: stability inside the 27 EU member states, but stability in the UK as well.”

“Both sides should respect their respective decisions, said Schulz”, who added: “We should especially protect the Eurozone, to prevent what is happening already to the British pound and on the markets.”

Schulz took no questions, as he rushed to meet with the leaders of the European Commission, Council and the EU Council Presidency, Jean-Claude Juncker, Donald Tusk, and Mark Rutte to discuss a common statement.

The leaders of Germany, France, Italy and other EU countries will only make statements following the meeting at the European Commission headquarters.

 

Link to comment
×
×
  • Create New...