Jump to content
IGNORED

kup radivoja koraca (2016)


Calavera

Recommended Posts

Dobra utakmica. Muricu izasla lopta koja je do pola bila unutra za +8, u sledecem napadu Nikolic pogodio pet puta tezi sut. I naravno sjajna odluka Vilsona da krene u svoju trademark avanturu u poslednjem minutu na neresenom rezultatu.

 

VIlijams jako dobar bez lopte, ali verovatno najgori igrac na svetu sa loptom u rukama. Ceo tim nam je takav - polovan, ali svaka cast za ovo sto su odigrali u kupu.

 

 

zasluzeno Mega. mi zadnja tri minuta nista nismo pogodili.

 

 

FTFY

Edited by J.R. Cash
Link to comment

ja samo vidim da su oni pobedili, a ne pukli 15 razlike igrajuci kao najgore picke, i to sve bez ijednog navijaca na tribinama. Tako to obicno i zavrsi kad si bolji i igras svoju igru.

Ali je opet losiji tim igrao maltene iznad svojih mogucnosti zahvaljuci vetru u ledja sa tribina. Za razliku od nas Mega je imala vise od jednog igraca koji se setio da ponese cojones na utakmicu pa su dobili. Mi smo za sad tragicni kad igramo protiv neprijateljske publike i zato me Buducnost jako plasi.

 

U svakom slucaju zamorna mi je ova prica i ne bih dalje nastavljao.

Link to comment

Sad gledam, Miloje je igrao sa 8 igrača, od toga je Simeunović igrao ispod 10 minuta. Coach Ra je juče skratio rotaciju tako da mu centar igra 38 minuta.  

Link to comment

glinticu reaguj!

 

Reagovao, naravno, ukupno tri puta - jednom pre i dva puta tokom meca. Stvarno, ko je pravio kvote, svaka mu dala.

 

Mega odigrala prilicno los mec, sa mnogo gresaka, gde glavni igraci nisu pokazali mnogo (Jaramaz u nevidljivom modu, Luvavu korektan ali decko definitivno ne zna da se cuva faulova pa je zbog toga visio dugo na klupi), a mec su iscupali na Partizanove greske. Da se igralo u opustenijoj atmosferi gde cela hala ne navija za Partizan, laganih 10+ za Megu, mnogo ozbiljnija ekipa trenutno. Partizanu falio Dzons, po meni najbolji igrac cele sezone ali veceras nisam video nista od njega. Sve u svemu, rutinski  :fantom:

Link to comment

Jaramz je stvarno iznenadjujuce nestao, on je bar dokazani mudonja. Luwawu je na kraju razresio sa nekoliko rutinskih vrhunskih poteza u poslednjih minut ipo. Klasa od igraca, lutrijski pik na leto i dobra NBA karijera u najavi.

Link to comment

Ali je opet losiji tim igrao maltene iznad svojih mogucnosti zahvaljuci vetru u ledja sa tribina. Za razliku od nas Mega je imala vise od jednog igraca koji se setio da ponese cojones na utakmicu pa su dobili. Mi smo za sad tragicni kad igramo protiv neprijateljske publike i zato me Buducnost jako plasi.

 

U svakom slucaju zamorna mi je ova prica i ne bih dalje nastavljao.

 

Atina?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...