Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš proleće 2016


Dali_man

Recommended Posts

Oce dodje Tole s te alatke da nam opravi livadu?

Ti si mi ostao dužan s one "brdo upotrebljive lopte" prema Ašćeriću...pa ne mogu da se koncetrišem na Toleta :P

Link to comment
  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    421

  • Матрикс

    419

  • Constantin

    383

  • W.F.C.

    281

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ti si mi ostao dužan s one "brdo upotrebljive lopte" prema Ašćeriću...pa ne mogu da se koncetrišem na Toleta :P

Hahahah, pa jel nismo dobro centrisali celu polusezonu?

Link to comment

Hahahah, pa jel nismo dobro centrisali celu polusezonu?

Ma kakvi...eno ti na sajtu svi pregledi...22 kola. Nadji 22 centaršuta ka Roćku, to je znači 1 po utakmici u %, i ja te vodim kod Brke... ;)

Roćko je celo prvenstvo okrenut ledjima ka golu, uglavnom, a to neće biti, da je bilo to "brdo centaršuta".... ;)

Link to comment

Ma kakvi...eno ti na sajtu svi pregledi...22 kola. Nadji 22 centaršuta ka Roćku, to je znači 1 po utakmici u %, i ja te vodim kod Brke... ;)

Roćko je celo prvenstvo okrenut ledjima ka golu, uglavnom, a to neće biti, da je bilo to "brdo centaršuta".... ;)

To je mnogo vise do njega. Kod centarsuta se gadja prostor, na njemu je da te lopte pokupi, i tpo je ono sto mu najvise zameram. Pogledaj izvodjenje nasih kornera, skracenih kornera, slobodnih udarca, uglavnom su bile dobre, ostre lopte...

Link to comment

To je mnogo vise do njega. Kod centarsuta se gadja prostor, na njemu je da te lopte pokupi, i tpo je ono sto mu najvise zameram. Pogledaj izvodjenje nasih kornera, skracenih kornera, slobodnih udarca, uglavnom su bile dobre, ostre lopte...

 izvodjenje nasih kornera, skracenih kornera, slobodnih udarca, uglavnom su bile dobre, ostre lopte...kojima se uglavnom gadjaju Radoš i Laka... ;) Roćko vuče dva igrača na prvu ili drugu stativu ;)

Link to comment

Aman, jel ovo forum ili privatni čat? 

Ovo je forum gde je pozeljno da, ako neko vec hoce da iznese neke informacije iz kluba, da one budu istinite i proverene, pre svega...

Link to comment

Kao što su lopate i pivo? 

Ne nego na ovo

 

Samo da javim, sutra bi trebalo da nas očekuje jedna lepa i jedna lepša vest.

Ovo ti nije prvi put ovde. Ako imas nesto da izneses na sunce, onda reci odmah, i gledaj da to bude provereno.

Link to comment

Ma kakvi...eno ti na sajtu svi pregledi...22 kola. Nadji 22 centaršuta ka Roćku, to je znači 1 po utakmici u %, i ja te vodim kod Brke... ;)

Roćko je celo prvenstvo okrenut ledjima ka golu, uglavnom, a to neće biti, da je bilo to "brdo centaršuta".... ;)

Legenda zausluzio kiselu (hebu) od mene.....
Link to comment

Legenda zausluzio kiselu (hebu) od mene.....

Mani se od pijalaci i njihovo pominjanje ovde....vidiš da će nas "savesni forumaši" prijave moderaciji, pa će idemo u forumaški bajbok.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...