Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš proleće 2016


Dali_man

Recommended Posts

Po mom misljenju, uprava je ta kojoj je jedini posao nalaženje novca za funkcionisanje kluba. A kako uprava nije sposobna da pronađe 40 hiljada evra, pitam se da li je ovim ljudima zapravo mesto ovde gde jesu. Idu izbori, to je jasno, jer su sada svi klubovi politizovani, Andrejević je u Naisu, Pavlović iz EPS-a je u Naisi, Ilić je došao u Radnički i  svi oni su nekako u istoj nedelji došli do svojih funkcija. Političari su doveli do toga da Želja bude izbačena iz Superlige, zbog 90 iljada evra otprilike, treba li sutra i mi da se nađemo u istoj situaciji? 

Meni je veliki plus što smo sačuvali igrački kadar, Ašćera srećom nije otišao, jer i da je otišao mi ne bismo imali ostalih 14000 evra da platimo registraciju novih pojačanja, tj skidanje blokade, te bismo opet bili bez igrača. Doduše, nije mi iskreno jasno, račun Mladosti je 1000 dana i više u blokadi, Pazara 800 dana, kako oni mogu da registruju igrače? 

Link to comment
  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    421

  • Матрикс

    419

  • Constantin

    383

  • W.F.C.

    281

Top Posters In This Topic

Posted Images

 Doduše, nije mi iskreno jasno, račun Mladosti je 1000 dana i više u blokadi, Pazara 800 dana, kako oni mogu da registruju igrače? 

Mogu, zato sto radi crnogorska veza, Ibarska magistrala i ostalo. Skoro cela liga BG i Ibarska magistrala. Tako je bilo i 90-tih.

msg-1997-0-91442700-1349646065.gif

Link to comment

Prva dva kola dva od tri konkurenta za pley off igraju sa nama. Javor nam gostuje pa idemo u Lucane. Treca je sa Partizanom. Ove tri utakmice u najvecoj meri ce pokazati pravac u kom se krecemo. Ako dobijemo prve dve i nereseno sa Partizanom to bi bio rezultat koji bi nam obezbedio opstanak. Ima jos dosta da se igra posle toga ali ga cenim da bi sa dve pobede u startu nad direktnim konkurentima bila skoro nenadoknadiva bodovna razlika za njih. Takodje za pley off ce se boriti i Vozdovac jer ima lepu bodovnu zalihu i ozbiljan tim. Kao i mi i ova tri tima imaju jako tezak raspored do kraja pre svega jer igraju svako sa svakim a cini mi se i svi sa Partizanom.

Cenim da ostali timovi iz donjeg doma nemaju velike sanse da se domognu pley off-a jer i ako su se strahovito pojacali nemaju dovoljnu bodovnu zalihu a i sve to treba da se uigra i ukomponuje...

Metalac, Surdulica po meni su slabiji nego jesenas i ako imaju lep bodovni saldo ipak mislim da ce se boriti za opstanak. Surdulica izgubila par kljucnih igraca a i Metalac.

Tako da i ako se nismo pojacali i ako ulazimo sa manjim fondom iskusnih igraca ipak imamo cemu da se nadamo. Objektivan cilj i realno za ocekivati je pley off. Da nismo kiksnuli i gadjali stative i precke i da smo makar jos tri boda otkinuli u jesenjem delu sada bi bila jos laganija prica.

Mladi su dobijali sansu i koristili je. Pre svega mislim na Apostolovica i Krstica. Igrali smo utakmice i dobijali bez nekog posebno raspolozenog igraca. Utakmice je dobijao tim i dobra taktika. Veliku nadu polazem u Djurickovica i zelim da ovo bude njegovo prolece. Da resi mnogo vise utakmica nego sto je u jesenjem delu. Dobro je poceo ali jako brzo se utopio u prosecnost.

Ostanak Ascerica jeste dobro za start i za ove tri prve utakmice u ligi. Ne verujem da bi mogli da dovedemo i ukomponujemo novog napadaca za kratko vreme. Ako je neko skenirao Asceru i zeleo da ga dovede u bolji i kvalitetniji tim onda verovatno mi nesto ne vidimo. To sto ne vidimo bih voleo ovog proleca da vidimo.

Koliko sam zadovoljan sa trenerom, timom i ljudima koji su u klubu i vidi se njihov rad kao npr. sportski sektor toliko sam nezadovoljan upravom. Nikada nesposobnija uprava od ulaska u super ligu...

Link to comment

 

Golman Jovanović već na vratima izraelskog Makabija

 
Kako kaže predsednik kluba, velike nade polagane su u transfer golmana Aleksandra Jovanovića u izraelski Makabi Tel Aviv, kao zamena za bivšeg golmana Crvene zvezde Rajkovića, ali je i ta opcija propala.
 
Menadžer Zoran Stojadinović nam je rekao da u slučaju prelaska Rajkovića u Englesku, moguć je Jovanovićev transfer u Makabi. Iz administrativnih razloga nije bilo moguće realizovati prelazak u Englesku, pa je sve to odloženo za jun. Da smo Acu prodali u Izrael, situacija bi bila mnogo lakša - kazao je Ilić.
 

http://www.juznevesti.com/Sport/Asceric-ostaje-Radnicki-bez-pojacanja-u-nastavku-sezone.sr.html

 

Meni je Radan Ilić ubedljivi idol! Pa on daje izjavu na osnovu nečega što je čuo od menadžera nekog igrača, da bi možda moglo da se desi u slučaju da njegov igrač ode u drugi klub... 

Link to comment

У новијој историји Радничког овај билмез на челу клуба је најгори кога смо имали на том месту. Како ми сада Дарко Булатовић делује ОК  :isuse:

 

Све је то лепо што смо ми сачували први тим, и лепо је дати прилику младим играчима, то тако треба и да буде. Али у овој ситуацији млади играчи ће морати озбиљно да се укључе и играју пуно и добро ако нешто желимо да направимо. Волео бих да ме момци убеде да грешим и да ми докажу да имају знања и снаге да одраде све што им се каже. То би онда значило опстанак ове сезоне, а за следећу би пола првог тима могло да се састоји од клинаца из наше школе и околине Ниша који иза себе имају једну озбиљну полусезону.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...