Jump to content
IGNORED

Australian Open 2016


renne

Recommended Posts

Pa ne znam bas, to bi bilo ko da se prica 90 minuta o kristijanu Ronaldu a Real gubi 4:0 od Barse. Ajde malo analiziraj mec i poteze, za koji q si placen. 

 

Nije to dobra analogija, tenis je drugaciji sport. U tenisu mnogo zavisi od rivaliteta i suspensa a ovo sto Novak radi je sistematsko satiranje konkurencije. Do juce je bilo sta moze ovaj ili onaj igrac da uradi protiv Novaka, danas je svaki igrac predstavnik tenisa u borbi protiv Novaka Djokovica koji je sport za sebe. Njegova nepobedivost je ubedljivo najveca tema svetskog tenisa u poslednjih nekoliko meseci, to sto se svi zivi time bave je ultimativni dokaz postovanja. Veliki sampioni su zato najusamljeniji sportisti na svetu, igrajuci protiv njih svi ostali igraju protiv standarda, za istoriju.

Link to comment
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    182

  • Max Morlock

    147

  • Marcus Wulffings

    104

  • Timmy

    75

ako ove godine dogura do brojke 14 onda je verovatnoca da ce stici i prestici Federera poprilicno visoka

 

Ako ove godine dogura do 14 Slemova to onda znaci da je osvojio Grand Slem i postao najveci igrac tenisa u istoriji, bez obzira na Rodzerovih 17 trofeja. Rodzeru ce to ostati samo kao zanimljiv statisticki podatak.

Link to comment

ja nešto kontam da je feđa danas shvatio da neće on biti onaj čičica koji će sedeti u publici i koga će kamera snimati kada se bude pričalo  o rekordima za jedno 30 godina. 

Link to comment

ja nešto kontam da je feđa danas shvatio da neće on biti onaj čičica koji će sedeti u publici i koga će kamera snimati kada se bude pričalo o rekordima za jedno 30 godina.

hahahaha...zakljucavajte topic...objasnjeno :)
Link to comment

Taj rad. Šteta je što za života nećemo videti kako izgleda kada Djovak igra dobar tenis. Sve što je ikada uzeo, uzeo je na nikad goru igru koju bi svaki rekreativac umeo da kazni. Avaj, umesto rekreativaca on igra protiv tamo nekih profesionalaca pa može da se nekako provuče i dobije ih iako svaki put odigra gore nego ikad pre.

Tako je, nikad gore GS finale.. Ovo je jezivo koliko ovaj balkanac odbija da shvati da je vreme da se povuce. Degradacija sporta i zemlje koju predstavlja, jos ako se pojavi i u Riu nema sanse da ga ne skinu sa sledece Olimpijade.

Link to comment

Taj rad. Šteta je što za života nećemo videti kako izgleda kada Djovak igra dobar tenis. Sve što je ikada uzeo, uzeo je na nikad goru igru koju bi svaki rekreativac umeo da kazni. Avaj, umesto rekreativaca on igra protiv tamo nekih profesionalaca pa može da se nekako provuče i dobije ih iako svaki put odigra gore nego ikad pre.

 

Ne znam  za tebe, ali ja sam se nagledao fenomenalnih Novakovih mečeva za tri života.

Link to comment

Иначе, на данашњи дан 1993. Моника Селеш је освојила Ози Опен. Ако се не варам, то јој је била посљедња грен слем титула под нашом заставом.

Ja se toga ne secam,pobedio si me :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...